Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Polar Damskie

28wyniki

Stworzony przez markę Polar zegarek damski powstaje dla kobiet, które chcą trenować efektywniej i w dobrym stylu. Jego nowoczesny design wyraża zamiłowanie do sportu. Zaawansowana funkcjonalność pozwala zaś osiągać treningowe cele w zgodzie ze sobą. Interesuje Cię zegarek Polar damski? Do wyboru masz w portfolio Polar smartwatch damski z kilku serii przeznaczonych do różnych aktywności. Odkryj je wszystkie! 

FILTRY0

Polar — innowacyjna marka z Finlandii

Marka Polar weszła na rynek na początku lat 80. XX w. z czasomierzem wyposażonym w dokładny pulsometr. Od tego momentu producent uchodzi za pioniera w branży urządzeń do pomiaru tętna.

Zegarek Polar


Sportowy zegarek Polar

Dzisiaj zegarki Polar damskie oferują nie tylko najdokładniejszy pulsometr na rynku. Są też wyposażone w wiele innych specjalistycznych funkcji zdrowotno-sportowych. Fiński brand przy ich projektowaniu wciąż nie traci jednak z oczu swojego najważniejszego celu, jakim jest pomoc kobietom, aby mogły lepiej zrozumieć potrzeby organizmu poprzez dokładne monitorowanie jego funkcji.


Polar — zegarki damskie z najpopularniejszych kolekcji

Spośród modeli fińskiej marki każda kobieta ma szansę wybrać odpowiedni zegarek damski Polar dla siebie. Obszerne portfolio tworzy bowiem kilka kolekcji różniących się designem i przeznaczeniem. Są to m.in.:

Vantage M — wielofunkcyjny zegarek smartwatch damski Polar, który monitoruje efekty różnych dyscyplin sportowych.

Pacer — Polar smartwatch damski do biegania z GPS, zaawansowanymi funkcjami biegowymi i dokładnym pulsometrem; śledzi nie tylko aktywność, ale też jakość snu i poziom regeneracji organizmu;

Vantage V — zegarek Polar damski dla kobiet trenujących intensywnie; znakomicie sprawdza się w sportach wytrzymałościowych;

Grit X Polar — damski zegarek gotowy na outdoorowe wyzwania; jego solidna konstrukcja zachowuje wytrzymałość nawet w trudnych warunkach;

Ignite — szykowny smartwatch damski Polar zaprojektowany do ćwiczeń fitness; możesz trenować zgodnie z jego sugestiami lub samodzielnie — będzie rejestrował parametry aktywności;

Unite — uniwersalny zegarek sportowy Polar damski o eleganckim designie; jest odpowiedni dla każdej kobiety, która chce rozwijać swój sportowy potencjał bez względu na aktualną kondycję;

Damski zegarek Polar

Zegarki sportowe damskie Polar — odkryj ich funkcje

Sportowy zegarek Polar 

Funkcje dostosowane do wybranych sportów wyróżniają zegarki damskie Polar z poszczególnych kolekcji. W każdej z nich znajdziesz też jednak typowe dla marki czujniki, które można rozszerzyć o kompatybilne opaski na rękę i klatkę piersiową.

Zaawansowany pulsometr

Wśród funkcji sportowych warto zwrócić uwagę przede wszystkim na zaawansowany pulsometr. Czy wiesz, że to właśnie Polar opracował najdokładniejszą na rynku metodę pomiaru tętna? Dzięki uzyskanym wynikom masz świadomość, jak intensywnie trenujesz i nad czym musisz pracować.

Pulsometr w zegarach damskich Polar


Monitor snu w zegarkach Polar

Monitor snu

To jednak jeszcze nie wszystko, bo zegarek Polar damski śledzi również Twój nocny odpoczynek. Ocenia jakość oraz długość snu płytkiego i głębokiego. A na podstawie oddechu, rytmu serca i częstotliwości jego bicia określa stopień regeneracji organizmu po wysiłku.


Dodatkowe monitorowanie zdrowia

Fiński brand dobrze wie, że dobre zdrowie i samopoczucie są kluczem do sportowych rezultatów. Dlatego, wykorzystując stworzony przez markę Polar zegarek sportowy damski, możesz wykonać relaksujące i dodające energii ćwiczenia oddechowe. Masz też możliwość przeprowadzenia 5-minutowego testu, który ocenia sprawność układu sercowo-naczyniowego.

Relaksujące ćwiczenia oddechowe w zegarku damskim Polar

 

Rejestrowanie aktywności w zegarkach Polar

Rejestrowanie aktywności 

Zegarek damski Polar mierzy również obciążenie treningowe. Dzięki jego wskazaniom wiesz, czy ćwiczysz z odpowiednią intensywnością. Łatwiej wyznaczasz także sportowe cele, opierając się na najistotniejszych pomiarach. Przy celach szybkich są to spalone kalorie, czas ćwiczeń czy przebyta odległość. Natomiast w przypadku celów fazowych w ćwiczeniach interwałowych liczą się strefa mocy, prędkość i tętno.  Nie musisz się ograniczać, bo Polar smartwatch damski obsługuje aż 130 profili sportowych. Współpracuje ponadto z popularnymi aplikacjami sportowymi, takimi jak Komoot.

 

Precyzyjna lokalizacja

Szereg dyscyplin outdoorowych wspiera tu dokładna nawigacja GPS wraz z systemami Glonass, Galileo i QZSS. Ich zastosowanie sprawia, że damski zegarek Polar wskazuje Twoje położenie bez względu na to, gdzie się znajdujesz. A technologia Assisted-GPS szybko łączy go z satelitami dla szybkiej i precyzyjnej lokalizacji. Od teraz nie musisz martwić się utratą orientacji w terenie. Nawigacja w połączeniu z danymi o współrzędnych, kompasem i wysokościomierzem pozwoli Ci zmierzać zawsze w zaplanowanym kierunku.

GPS w zegarkach Damskich Polar


Możliwość Sprawdzania pogody w zegarku damskim Polar

Wskazywanie warunków w outdoorze

Mając przy sobie zaprojektowany przez markę Polar damski zegarek, nie dasz się też zaskoczyć zmianom pogody. Smartwatch wskazuje zawsze aktualne prognozy, a także godziny wschodu i zachodu słońca. Dzięki temu możesz zaplanować trasę tak, aby zdążyć przed zmrokiem czy deszczem.


Synchronizacja danych

Czy wiesz, że smartwatch damski Polar synchronizuje wszystkie dane w jednej aplikacji Polar Flow? Z nią wyznaczanie celów, planowanie treningów i monitorowanie ich wyników jest łatwe i wygodne, a do tego oszczędza Twój czas.

Synchronizacja danych z zegarka do smartfona


Zegarek Damski Polar jako smartfon na nadgarstku

Funkcje smartfona w zegarku

Wybierając oferowany przez Polar zegarek damski, zyskujesz też dostęp do wybranych funkcji smartfona. Załóż go na nadgarstek i odbieraj powiadomienia o SMS-ach, połączeniach, e-mailach bez zerkania na ekran telefonu. A jeśli nie lubisz trenować bez muzyki — wybieraj ulubione piosenki ruchem palca na wyświetlaczu czasomierza.


Zegarek sportowy Polar damski — wydajny i stylowy

Smartwatch Polar damski może towarzyszyć Ci w każdym miejscu, działając niezawodnie od kilkudziesięciu godzin do kilku dni. Wodoszczelna konstrukcja z wysokiej jakości materiałów nie niszczy się w deszczu, górach czy podczas uprawiania sportów wodnych. Natomiast elegancki design zwraca uwagę w studio fitness i na miejskich ulicach. Jego wyróżnikiem są nowoczesność oraz minimalizm. Poszczególne kolekcje różnią się jednak od siebie wyglądem i zakresem funkcji.

Sportowy zegarek damski Polar

 

 

W ZEGAREK.NET znajdziesz oryginalne zegarki damskie Polar z najpopularniejszych serii. Sprawdź je wszystkie i wybierz idealny dla siebie!