Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Polar

Fińska firma Polar wykorzystuje wyjątkowo precyzyjne metody gromadzenia danych i najnowsze odkrycia nauk o sporcie, aby tworzyć multisportowe zegarki Polar, które będą idealnymi towarzyszami do treningu. Zegarek Polar pozwala znaleźć idealną równowagę między treningiem a odpoczynkiem. Założony na nadgarstku smartwatch Polar okaże się także świetnym dodatkiem, uzupełniającym codzienny strój.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 30 z 30 produktów

Zegarki Polar — zaawansowane urządzenia do sportowych pomiarów  

Pomysł stworzenia pierwszego na świecie przenośnego, bezprzewodowego czujnika tętna narodził się w głowie profesora Seppo Säynäjäkangas'a podczas wycieczki narciarskiej 1975 roku. Rok później założył on markę Polar, a w 1979 roku złożył wniosek o swój pierwszy patent. Dziś zegarki Polar są znane z dokładnych pomiarów sportowych i oferują dokładne dane do oceny treningu. Najwyższej klasy opcje łączności, zintegrowane śledzenie GPS, licznik kalorii i inne funkcje dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników sprawiają, że smartwatche Polar okażą się niezastąpione na drodze do lepszej wydajności i zdrowia.

Polar Ignite zegarek na białym pasku wielofunkcyjny

Polar — zegarek z precyzyjnymi czujnikami na opasce — Polar Verity Sense, H10 i CS

Zegarek Polar VERITY SENSE na szarym pasku optyczny czujnik tętna

Jeśli podczas treningu chcesz skoncentrować się na tym, co najważniejsze, Polar Verity Sense jest w sam raz dla Ciebie. Optyczny czujnik tętna wygodnie zmierzy bicie Twojego serca na lądzie i w wodzie, bez konieczności noszenia smartfona. Możesz nosić dyskretną opaskę na rękę, która posiada łączność Bluetooth i ANT+.  Z kolei monitor tętna Polar H10 to najdokładniejszy nadajnik na klatkę piersiową w historii firmy Polar. Istnieje możliwość podłączenia go do wielu urządzeń fitness, zegarków sportowych lub komputerów rowerowych zgodnych z ANT+ i Bluetooth. Miękki pasek na klatkę piersiową Polar Pro został wyposażony w nowe silikonowe kropki i nowe zapięcie dla jeszcze większego komfortu noszenia.

Zegarek Polar H10 BLK XS-S czujnik tętna

Zegarek Polar —konfiguracja i obsługa — opcjonalnie ze smartfonem lub bez  

Zegarek Polar dla osób lubiących aktywności sportowe, aplikacja Polar

Polar dodaje różne informacje na tarczy zegarka. Za pomocą przycisków nawigacyjnych możesz przełączać się między nimi lub otwierać szczegółowe strony, takie jak: pogoda, stan aktywności, ostatni trening lub pomiar tętna z nadgarstka. Informacje o pogodzie obejmują rzeczywistą oraz odczuwalną temperaturę, opady, wilgotność, prędkość, kierunek wiatru oraz 2-dniową prognozę pogody. Opcjonalnie za pomocą aplikacji lub samego zegarka Polar można ustawić alarm, który powtarza się w poszczególne dni. 


Zegarki Polar — popularne kolekcje  

Portfolio Polar składa się z kilku, wciąż unowocześnianych kolekcji smartwatchy o wielofunkcyjnych możliwościach. Każda z linii posiada swoje szczególne cechy i przeznaczenie, dzięki czemu możesz wybrać urządzenie w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb. I tak Polar Grit X świetnie sprawdzi się w outdoorowych warunkach - jego kompleksowa platforma treningowa wspomoże Cię zarówno w ekstremalnych, jak i mniej wymagających aktywnościach sportowych. Równie profesjonalnym zegarkami są te z serii Polar Vantage łączące multifunkcjonalność z dynamicznym wyglądem. Linia ta wciąż się rozwija, wprowadzając na rynek coraz bardziej zaawansowane modele typu Vantage M, które staną się niezawodnymi towarzyszami codziennych treningów. Pomiar tętna, czy funkcje biegowe znajdziemy również w kolekcji Polar Ignite obejmującej eleganckie zegarki, które oprócz swojego użytkowego charakteru idealnie spełnią funkcję modnego codziennego dodatku. 

Zegarki sportowe Polar Vantage M2 na paskach w różnych kolorach

Polar — zegarki monitorujące aktywność i zdrowie — popularne funkcje  

Polar pyta o wysiłek fizyczny w pracy, podczas uprawiania sportu i wykorzystuje te dane do określenia poziomu docelowej aktywności. Monitor zdrowia zapewnia odpowiedni status za pośrednictwem widżetu aktywności. Aplikacja wizualizuje intensywność ruchu według koloru: ciemne kolory oznaczają dużą aktywność, jasne kolory oznaczają niską aktywność.

Zegarek Polar Ignite 2 pomiar tętna

Pomiar tętna, rytmu serca i nasycenia krwi tlenem  

Smartwatch Polar pozwala mierzyć tętno przez całą dobę, podczas treningu, czy w nocy. Odbywa się to poprzez wykrycie ilości krwi przepływającej przez nadgarstek.  Nagrywanie snu i nocna regeneracja 

Zegarek Polar zmierzy poziom Twojej nocnej regeneracji. Status ANS dostarcza informacji o częstotliwości akcji serca, częstości oddechów i zmienności rytmu serca. Rejestrując te dane, Polar analizuje, jak dobrze autonomiczny układ nerwowy (ANS) zregenerował się w ciągu nocy, aby sformułować zalecenia dotyczące treningu następnego dnia.  

Zegarek Polar Ignite 2 nagrywanie snuZegarek Polar Ignite 2 program treningowy

Program treningowy  

Polar to zegarek, który rozróżnia cele szybkie i fazowe. Szybkie cele mają na celu określone zużycie kalorii, czas lub odległość. Cele fazowe służą do zdefiniowania treningu interwałowego, opcjonalnie z rozgrzewką i rozluźnieniem. Korzystając z tej funkcji możemy zdefiniować strefę mocy, prędkości lub tętna, którą chcemy osiągnąć.  Po każdym treningu zaprojektowany przez Polar zegarek wykorzystuje stan obciążenia kardio do oceny układu sercowo-naczyniowego podczas treningu. Powiązany widżet sygnalizuje, czy aktualna intensywność treningu jest niewystarczająca, podtrzymująca, budująca lub przytłaczająca. Na tej podstawie FitSpark zapewnia spersonalizowane sugestie dotyczące ćwiczeń, które obejmują ćwiczenia wspomagające, a także kardio lub treningi siłowe.Rezultat treningu  

W monitorze aktywności zegarka Polar odczytasz, w jaki sposób różne rodzaje treningu wpływają na Twoją sprawność. Polar powiadomi Cię o spalonych kaloriach w trakcie sesji treningowej, a także ich całkowitej liczbie. Za pomocą Trackera Fitness zobaczysz, jak bardzo wymagające dla Twojego ciała i jego metabolizmu były ćwiczenia. Wszystkie te pomiary opierają się na danych zebranych z czujnika tętna, Twoich indywidualnych danych (wzrost, wiek, płeć, waga), a także aktywności poprzez ruch nadgarstka.  

Zegarek Polar Ignite 2 rezultaty treninguZegarek Polar Ignite 2 ćwiecznia oddechowe

Ćwiczenia oddechowe 

Ćwiczenia oddechowe są dobrym sposobem na rozluźnienie, budowanie odporności, radzenie sobie ze stresem i regenerację w tracie pracy. Dzięki wbudowanemu w zegarek Polar programowi można odbywać regularne sesje oddechowe.  Zegarek do biegania  

Zegarek Polar wyposażony jest w program treningu biegowego dedykowany miłośnikom joggingu i maratonów. Teraz możesz układać swoje treningi w oparciu o wyznaczane przez Ciebie cele oraz poziom sprawności fizycznej. Ponadto będziesz monitorować pracę mięśni w trakcie treningu biegowego, utrzymując w ten sposób stały poziom wysiłku fizycznego.

Zegarek Polar Ignite 2 program treningu biegowegoZegarek Polar Ignite 2 fitness test

Test sprawności  

Fitness Test pozwoli Ci w 5 minut zmierzyć poziom sprawności fizycznej, a dokładniej tego, jak działa Twój układ sercowo-naczyniowy. Zmotywuje Cię to do utrzymania lub zwiększenia aktywności sportowej.  Profil sportowy  

Wybrane modele smartwatchy Polar mają wbudowane akcesoria zawierające plany treningowe dla ponad 130 różnych dyscyplin sportowych. Wskaźnik pływania  Zegarki Polar umożliwiają monitorowanie postępów na basenie. W tym celu wykrywają m.in. tętno, dystans, styl pływania, a także czas odpoczynku. 

Zegarek Polar Ignite 2 pływanie
Zegarek Polar Ignite 2 powiadomienia z telefonu

Powiadomienia z telefonu 

Z poziomu nadgarstka odczytasz powiadomienia o przychodzących na telefon wiadomościach, e-mailach, zapisanych w kalendarzu powiadomieniach itp. Zegarek Polar pozwala także zarządzać muzyką.


Zegarek sportowy Polar — specyfikacje techniczne  

Smartwatche Polar przyjmują charakterystyczny dla tego typu urządzeń wygląd i kształt. Wykonane z mocnego tworzywa sztucznego okrągłe koperty gwarantują bezpieczne użytkowanie w zróżnicowanym środowisku. Wraz z silikonowym, wodoodpornym paskiem dobrze sprawdzą się w trakcie sportowych treningów. W razie przypadkowego upadku lub uderzenia, wyświetlacz ochroniony jest przez akrylowe szkło utwardzane.

Zegarek Polar Polar Grit X Black M/L męski zegarek sportowy na czarnym pasku wielofunkcyjnym

Autoryzowany sklep marki Polar — Oryginalne produkty — Oficjalna sprzedaż  

Wszystkie dostępne w sklepie produkty marki Polar są oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Do każdego zakupionego zegarka Polar dołączona jest instrukcja w języku polskim oraz karta gwarancyjna. Zegarek.NET zapewnia fachową pomoc w ewentualnym serwisowaniu urządzenia, które odbywa się wyłącznie w autoryzowanych punktach naprawy. Wykwalifikowani pracownicy wyposażeni są w odpowiedni sprzęt i części, dostarczany im przez markę Pulsar. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój zegarek Polar znajduje się pod opieką fachowców.