Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Polar Pacer Pro

6wyniki

Zegarki Polar Pacer Pro

Zegarek Polar Pacer Pro to ulepszona wersja serii Pacer stworzona dla biegaczy. Ten wysoce zaawansowany smartwatch pomoże Ci biegać jeszcze efektywniej dzięki najdokładniejszemu pulsometrowi na rynku, wskaźnikowi VO₂ max i innym czujnikom. Załóż Pacer Pro na nadgarstek i korzystaj z niego bez ładowania nawet do 35 h w trybie GPS – poprowadzi Cię do celu, na bieżąco rejestrując Twoją aktywność. Oto elegancki i funkcjonalny smartwatch Polar – nowość sezonu 2022

FILTRY0

Polar Pacer Pro do biegania w wielkim stylu

Stworzony przez markę Polar smartwatch jest tak lekki i wygodny, że niemal zapomnisz, iż masz go na nadgarstku. Wykonany z wysokiej jakości plastiku (obudowa) i aerospace aluminium (ramka) waży zaledwie 41 g. Do tego komfortowo układa się na nadgarstku, nie przesuwając się nawet podczas energicznych ruchów.

Polar Pacer Pro na niebieskim pasku


Damski zegarek do biegania Polar Pacer Pro

Dzięki wygodnym teleskopom bez trudu wymienisz jego silikonowy pasek na inny, dopasowując zegarek Polar do ubioru czy okoliczności. W zestawie jest dostępny adapter do paska SHIFT™, który umożliwia dobór dowolnego standardowego paska w danym rozmiarze. Tak łatwo sprawisz, że Twój smartwatch Polar ze sportowego akcesorium przeobrazi się w casualowy dodatek na co dzień.


Pacer Pro przygotowany do sportów w terenie

Możesz założyć zegarek w teren bez obaw, że łatwo się uszkodzi. Klasa wodoszczelności 50 m dobrze chroni przed zachlapaniami z kałuży czy w czasie niespodziewanej ulewy. Nieco ponad milimetrowe szkło Gorilla Glass 3.0 – jedno z najtrwalszych na rynku – daje zaś pełną ochronę wyświetlacza. 

Zegarek Polar Pacer Pro biały


Wytrzymały zegarek do biegania Polar Pacer Pro

Nawet gdy zdarzy Ci się biegać z Polar Pacer Pro w pełnym słońcu, ten energooszczędny wyświetlacz typu MIP (memory-in-pixel) czytelnie wskaże wyniki pomiarów, godzinę, prognozę pogody oraz inne potrzebne informacje. Do uruchomienia aplikacji i sterowania zegarkiem posłużą Ci wygodne przyciski na kopercie zastępujące ekran dotykowy. Takie rozwiązanie pozwala szybciej i bardziej komfortowo obsługiwać zegarek smartwatch Polar w ruchu albo w rękawiczkach.


Pacer Pro – Polar smartwatch o nieprzeciętnej wydajności

Jego wydajny procesor pozytywnie zaskakuje szybkością i płynnością działania. Zegarki Polar z serii Pacer Pro mieszczą aż 7x więcej danych w pamięci wewnętrznej niż Polar Vantage M i 2x szybciej od niego przetwarzają dostępne dane. Przekłada się to m.in. na sprawne ładowanie aplikacji czy wykonywanie pomiarów.

Wydajny zegarek Polar Pacer Pro


Biały zegarek Polar Pacer Pro Do Biegania

Korzystając z dostępnych możliwości na co dzień, nie musisz zbyt często zaprzątać sobie głowy ładowaniem baterii. Wystarczy, że zrobisz to raz, a zegarek smartwatch Polar będzie działał: 

  • do 35 h w trybie treningowym z GPS i pomiarem tętna,
  • do 100 h w trybie oszczędzania energii,
  • do 1032 h w trybie zegarka.


Po prostu podłącz Polar Pacer Pro do prądu krótko przed treningiem, a będzie naładowany, zanim wyjdziesz z domu.

Zegarek Damski Polar Pacer Pro

Smartwatch Polar dla efektywniejszych treningów

Zegarek dla biegaczy Polar Pacer Pro

Na jakie wsparcie możesz liczyć na treningu? Przede wszystkim uważny monitoring najważniejszych parametrów podczas biegu i innych dyscyplin. Zegarek Polar Pacer ma wbudowane zaawansowane funkcje treningowe dla biegaczy. Jest też kompatybilny z popularnymi aplikacjami sportowymi, np. Komoot, abyś mógł trenować z najwygodniejszym dla siebie narzędziem.


Dodatkowo po sparowaniu ze smartfonem będziesz na bieżąco odbierać informacje o połączeniach, sms-ach czy e-mailach, a nawet sterować muzyką w telefonie. Trenuj w rytmie ulubionych przebojów, będąc w stałym kontakcie z bliskimi i współpracownikami.

Możliwość sparowania zegarka Polar Pacer Pro z telefonem


GPS w zegarku do biegania Polar Pacer Pro

Docieraj do celu z Polar Pacer Pro, gdziekolwiek jesteś

Przygotowania do biegu ułatwią Ci aktualne prognozy warunków atmosferycznych. W orientacji podczas treningów outdoorowych pomoże natomiast precyzyjny GPS. Dzięki nowej antenie Polar smartwatch namierza Twoje położenie bez względu na to, gdzie się znajdujesz.  A jeśli trenujesz na terenach górskich i wyżynnych, Pacer Pro służy wysokościomierzem z pomiarem mocy biegowej z nadgarstka. Umożliwia też wcześniejszy podgląd profili tras i przewyższeń oraz odtworzenie trasy z uwzględnieniem wzniesień i spadków po ukończonym treningu.

Miej zdrowie pod kontrolą z Polar Pacer Pro

Wsparcie treningowe uzupełniają w zegarku z serii Pacer dokładne czujniki zdrowia. Autorska technologia OHR Polar Precision Prime™, polegająca na zmniejszeniu pulsometru, eliminacji zakłóceń i głębszym przenikaniu światła przez skórę, umożliwia wysoce precyzyjny pomiar tętna. Czujnik VO2max bada natomiast wydolność tlenową bez konieczności zakładania specjalnej maski i wyczerpującego biegu na bieżni. Po prostu biegaj i pozwól Twojemu Pacer Pro zająć się pomiarami! 

 Czujniki zdrowia w zegarkach Polar Pacer Pro


Funkcje w zegarku Polar Pacer Pro

Zegarek Polar na podstawie sygnałów odbieranych z ciała oraz odbywanych treningów określa gotowość do treningu, podpowiada momenty regeneracji i wskazuje, kiedy stać Cię na więcej. A jako że niemały wpływ na kondycję danego dnia ma zdrowy sen – Polar smartwatch został też wyposażony w funkcję Sleep Plus Stages™. Śledząc reakcje Twojego organizmu, monitoruje ona jakość i długość faz snu.


Potrzebujesz takiego kompleksowego wsparcia w codziennych treningach? W ZEGAREK.NET znajdziesz oryginalne zegarki Polar Pacer Pro w różnych kolorach. Wybierz swój ulubiony i trenuj w zgodzie ze sobą i własnym stylem.