Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Candino

122wyniki
Baner marki Candino Swiss Watch Szwajcarska marka Candino zawdzięcza swój sukces niezwykłej staranności przy tworzeniu zegarków. Firma czuwa nad powstaniem projektu, produkcją poszczególnych części oraz montażem mechanizmu. Monitorując każdy etap wytwarzania modelu, brand wypracował swoje unikalne wzornictwo i wysoką jakość wykonania. Dbałość o szczegóły sprawia, że mamy do czynienia z prawdziwymi dziełami zegarmistrzowskiej sztuki.
FILTRY0

Szwajcarska precyzja zegarków marki Candino

Początki firmy Candino sięgają 1947 roku, kiedy Adolf Flury-Hug otworzył warsztat zegarmistrzowski przy domu rodzinnym w Herbetswil, w Szwajcarii. Mężczyzna w swojej pracy czerpał z tradycyjnego rzemiosła, stawiając jednocześnie na nowoczesne rozwiązania. Firma z czasem się rozrosła i w 1989 roku została otwarta fabryka.

W 2002 roku Candino dołączył do grupy Festina Group. Współpraca wzmocniła producenta, który mógł od tej chwili skorzystać z wiedzy większej marki i podążać za innowacjami technologicznymi. Zdolność do zaprojektowania oraz wyprodukowania kompletnego zegarka, pozwoliła brandowi uzyskać przewagę konkurencyjną na rynku.

Zegarek damski na pasku marki Candino
Zegarek męski na srebrnej bransolecie ze złotymi elementami i z granatową tarczą marki Candino

Certyfikat Swiss Made

Nienaganna jakość i precyzja działania mechanizmu sprawia, że na każdym zegarku Candino znajdziemy napis “Swiss Made”. Certyfikat przyznawany jest wyłącznie czasomierzom wyprodukowanym co najmniej w 60% w Szwajcarii. Znak podkreśla najwyższą jakość zegarka, nadając mu jednocześnie prestiżowego charakteru. Z tego powodu marka przeprowadza kontrole na wszystkich poziomach procesu produkcyjnego. Każdego dnia badane są nowe formuły rozwoju produktu, materiały i projekty. Candino nie poprzestaje na dokładaniu wszelkich starań, aby produkować zegarki o nienagannej jakości. Celem tej pracy jest oferowanie lepszej wydajności, większej niezawodności i najlepszego produktu w uczciwej cenie.

Zegarki Candino — niezawodne materiały

Od samego początku Candino wyprzedza swój czas, inwestując w całkowicie innowacyjne materiały. Czasomierze wyposażone są w szwajcarski mechanizm ETA. Oznacza to, że w portfolio marki znajdziemy zegarki z automatycznym naciągiem lub kwarcowe. Do produkcji kopert wykorzystuje się wytrzymałe materiały, takie jak stal, ceramika, tytan.

Zastosowanie trwałych surowców gwarantuje wytrzymałość produktów w niemal każdych warunkach. Tarczę przykrywa z kolei mineralne lub szafirowe szkło. Przy obróbce czasomierzy używa się technologii PVD, nadającej modelom gładkiej i błyszczącej powierzchni. Wystarczy tylko spojrzeć na zegarki Candino, by zobaczyć najwyższą dokładności w jakości cięcia, frezowania i polerowania poszczególnych elementów.

Zegarek damski na białym skórzanym pasku ze złotą kopertą i białą tarczą marki Candino
Zegarek męski na brązowym skórzanym pasku z białą tarczą marki Candino

Wyrafinowany styl zegarków Candino dla mężczyzny

Marka Candino przywiązuje dużą uwagę do wyglądu zegarków. Firma posiada własną grupę projektantów, która pracuje nad wprowadzeniem nowych kierunków w świecie mody. Tworzą oni oryginalny design czasomierzy, inspirowanych klasycznym wzornictwem. Szwajcarskie zegarki Candino charakteryzują okrągłe koperty, utrzymane w stonowanych kolorach (w damskich modelach połączenie z kolorem żółtego lub różowego złota). Warto zwrócić uwagę na sam wygląd tarcz, cechujących się zróżnicowaną fakturą. Spotkamy tu egzemplarze z minimalistycznym wzornictwem, na których tarczach zastosowano szlif słoneczny z charakterystycznymi świetlistymi refleksami.
Uwagę przykuwa także zegarek z chronografem, którego subtarcze stanowią dodatkowy element dekoracyjny. W niektórych modelach odnajdziemy także nałożone na kopertę cyrkonie, nadające czasomierzom biżuteryjnego charakteru. Całości wyglądu dopełniają skórzane paski lub bransolety. Klasyczny styl zegarków Candino odnajduje się jako dopełnienie formalnego stroju, jak i na co dzień. Modele z certyfikatem swiss made z pewnością przypadną do gustu osobom szukających ponadczasowego czasomierza. Szwajcarski brand dąży bowiem do tego, aby każdy użytkownik zegarka poczuł wewnętrzne wartości marki: tradycję, elegancję i nowoczesność.
Zegarek męski na srebrnej bransolecie z niebieską tarczą marki Candino
Zegarki w klasycznym stylu na czarnym pasku i na bransolecie marki Candino

Autoryzowany sklep marki Candino – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Autoryzowany sklep ZEGAREK.NET daje gwarancję 100% oryginalności sprzedawanych produktów i poświadcza ich legalne pochodzenie. Każdy znajdujący się w ofercie zegarek Candino, spełnia wszelkie normy europejskiego prawa. Do zakupionego czasomierza dołączana jest gwarancja oraz instrukcja w języku polskim. Serwisowanie odbywa się w oficjalnych punktach naprawy marki. Naprawą zajmują się wykwalifikowani pracownicy, korzystający z profesjonalnego sprzętu i oryginalnych części. Dzięki profesjonalnej obsłudze Klient ma pewność, że jego zegarek jest pod fachową opieką.