Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Wenger

79wyniki

Zegarki Wenger

Szwajcarskie zegarki Wenger należą do jednych z popularniejszych czasomierzy pochodzących ze światowej stolicy zegarmistrzostwa. Tworzone w oparciu o tradycyjne rzemiosło modele nie zatrzymują się w przeszłości, ale łączą klasykę z nowoczesnością. Dzięki temu, brand zdobył wierne grono stałych klientów już w kilkudziesięciu krajach.

czytaj więcej
FILTRY0

Historia zegarków Wenger

Początki firmy Wenger datuje się na 1893 roku, kiedy Paul Boechat założył fabrykę noży w Courtelle. W ciągu ponad stu lat istnienia marka kilkakrotnie zmieniała swoich właścicieli. Już w 1908 roku firmę przejął Theo Wenger, który nadał fabryce znaną dziś nazwę Wenger. Wtedy też brand otrzymał zamówienie od armii szwajcarskiej na dostarczanie noży. Od tego czasu na każdym produkcie widnieje oznaczenie elitarne „Swiss Army”, poświadczające szwajcarskie pochodzenie produktów. Po dwudziestu pięciu latach większościowy udział w firmie uzyskał Kaspar Oertli, a w 1988 roku zostaje wprowadzona pierwsza kolekcja zegarków.
Historia niezawodnych zegarków Wenger


Historia niepowtarzalnych zegarków Wenger
Po atakach z 11 września wszystkie przedsiębiorstwa lotnicze i powiązane branże stanęły w obliczu poważnego kryzysu. Dotyczyło to również szwajcarskich producentów noży wojskowych, zwłaszcza Wenger S.A. Zmiana przepisów bezpieczeństwa na lotniskach, które wykluczały noszenie scyzoryków, zmniejszyła sprzedaż szwajcarskich noży wojskowych w sklepach wolnocłowych. Kryzys doprowadził do przejęcia Wengera przez jej konkurenta Victorinox w 2005 r. Dzięki jej wsparciu Wenger był w stanie utrzymać własną produkcję i markę szwajcarskich noży oraz zegarków wojskowych. Wtedy też marka rozpoczęła współpracę z takimi osobami jak alpinista — Ueli Steck i poszukiwacz przygód Mike Horn.Kolekcje zegarków Wenger

Niezawodność, funkcjonalność i innowacyjne pomysły projektowe to słowa kluczowe dla zegarków Wenger. Marka stale wsłuchuje się w potrzeby i gusta użytkowników zegarków. Proponuje ona modele w zróżnicowanym stylu i wielu kolekcjach. Wśród nich znajdują się zarówno typowo klasycznemęskiezegarki i damskie, które znajdziemy w kolekcji CityClassic. Dużą część portfolio Wenger zajmują egzemplarze casualowe, które świetnie odnajdą się w codziennych warunkach. Inspirację ze zwycięskiego połączenia szwajcarskiej inżynierii i niezawodności zegarków z nowymi projektami wykonanymi z wysokiej jakości materiałów.
Kolekcje damskich zegarków WengerZegarki Wenger w miejskim stylu

Stylowe zegarki Wenger w miejskim stylu
Wenger Attitude to główna kolekcja składająca się z poczwórnych linii: Cockpit, Countdown Chrono, Day-Date i Vintage. Pierwsza wersja prezentuje bardzo solidną konstrukcję o oryginalnym kwadratowym kształcie. Wenger Urban Classic i Urban Metropolitan to niezawodne zegarkikwarcowe z kopertą ze stali nierdzewnej, wodoszczelnością do 100 metrów i zaskakująco pewnym, biznesowym wzorem tarczy. Miejski styl prezentuje seria Urban Classic, cechująca się dużym zróżnicowaniem modeli. Swój zegarek znajdą tutaj osoby poszukujące ponadczasowego egzemplarza, który można zakładać do pracy oraz na towarzyskie spotkanie. Komplikacja obejmuje datę, dzień, alarm, rezerwę chodu i podwójny czas.Sportowe aktywności z zegarkami Wenger

Zegarki męskie i damskie Seaforceucieleśniają sportowy charakter zegarków Wenger. Otaczające fakturowane tarcze bezele tworzą bardzo ciekawą kompozycję. Wraz z silikonowym paskiem i zasłoniętą koronką, modele będą służyć nam zarówno podczas górskich wypraw, czy joggingu. Dzięki wysokiej wodoszczelności o klasie 20 ATM możemy z nimi bezpiecznie pływać, a nawet nurkować. Osobom dzielącym swój czas pomiędzy pracę, a aktywność sportową warto polecić kolekcję Wenger City Active. Te proste modele z czytelnymi tarczami przypadną do gustu osobom ceniącym sobie niezawodną funkcjonalność. Niezwykle ciekawymi pozostają także czasomierze Avenue, pełne eleganckiej prostoty. Oznaczenia godzinowe w stylu vintage, stanowią tu główny element dekoracyjny. Modele z kolekcji Wenger Roadster łączą w sobie sportowy i casualowy styl. Wyposażone w bezel męskie zegarki Wenger, zawieszone zostały na klasycznych bransoletach bikolor lub paskach.
Sportowe aktywności z zegarkami WengerDamskie zegarki Wenger — światowa klasa

Damskie zegarki Wenger — światowa klasa
Poza powyższymi kolekcjami, w których znajdziemy zegarki dla kobiet i mężczyzn, spotkamy serie dedykowane wyłącznie paniom. Szykowną biżuteryjność prezentują modele UrbanDonnissima. Mamy tu do czynienia z subtelnie zdobionymi tarczami, na których zastosowano drobne giloszowania lub szlif słoneczny. Rozchodzące się promieniście po cyferblacie promienie, pięknie mienią się w świetle. W formie indeksów godzinowych umieszczono tu 4 ozdobne kryształowe kamyczki, a także wskazówki w kształcie liści. Równie atrakcyjnymi modelami są też zegarki damskie City Very Lady, nawiązujące swoim wyglądem do klasycznego wzornictwa. Niewielkich rozmiarów koperty zawieszono na gustownych skórzanych paskach lub bransoletach. Przypadną one do gustu paniom szukającym uniwersalnego i ponadczasowego zegarka, który sprawdzi się we wszystkich okolicznościach dnia codziennego.Specyfikacja techniczna zegarków Wenger

Zegarki damskie i męskie Wenger zwracają dużą uwagę swoją jakością i szczegółowością wykonania. Wykonane ze stali szlachetnej koperty są dodatkowo polerowane, dzięki czemu nabierają efektownego połysku. Przejrzystość tarczy i ochronę przed ewentualnym stłuczeniem zapewnia elastyczne szkło mineralne. Zegarki Wenger wyposażono w szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, gwarantujące precyzyjne odmierzanie czasu.
Specyfikacja techniczna zegarków WengerAutoryzowany sklep marki Wenger– Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Wszystkie dostępne w sklepie zegarki damskie i męskie marki Wenger są oryginalne i pochodzącą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Do każdego zakupionego modelu dołączana jest instrukcja w języku polskim oraz karta gwarancyjna. Serwisowanie odbywa się wyłącznie w autoryzowanych punktach naprawy, gdzie wykwalifikowani pracownicy wyposażeni są w sprzęt dostarczany przez markę.