Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Biżuteria Diesel

11wyniki

Diesel biżuteria bransolety, pierścionek

Biżuteria Diesel czerpie z najnowszych trendów, jednocześnie silnie zaznaczając swój unikalny styl. To typowe dla włoskiego brandu, który słynie z wytyczania własnych ścieżek na modowej mapie. W przypadku marki Diesel biżuteria to przede wszystkim propozycje dla mężczyzn utrzymane w dynamicznych formach i stonowanej kolorystyce. Jednocześnie w portfolio nie brakuje równie zdecydowanych w stylu modeli dla kobiet. Każdy naszyjnik i bransoletka Diesel zaznaczają swoją obecność na ciele miejskim, modnym designem nie do przeoczenia.  

FILTRY0

Diesel – biżuteria o nowoczesnym, efektownym designie  

Włoski dom mody wielokrotnie dał się poznać z designerskiej śmiałości. Biżuteria Diesel jest zaś znakomitym przykładem jego odwagi w kreowaniu nowych trendów. Odnajdujemy w niej najnowocześniejsze wzornictwo, ubrane w wyróżniające się, efektowne formy. Bransoletka męska Diesel z geometrycznych, kanciastych koralików czy naszyjnik w formie wypukłego, nieregularnego trapezu to tylko niektóre przykłady efektownego designu. Tak zaprojektowana przez Diesel biżuteria wpisuje się w główne przesłanie brandu: „Tylko dla odważnych”. Trafia do osób, które chcą wyrażać swoje zamiłowanie do mody poprzez nowoczesne dodatki z nutą wzorniczej ekstrawagancji.  

Bransoleta męska Diesel z geometrycznych, kanciastych koralików

Bransoletki Diesel – modele dla mężczyzn o wyrafinowanym stylu  

Skórzana bransoleta męska Diesel na pasku do owinięcia wokół nadgarstka w kolorze czarnym

W portfolio marki Diesel bransoletka jest najbardziej reprezentowanym typem męskiej biżuterii. Należy ona bowiem do uniwersalnych i chętnie wybieranych przez mężczyzn dodatków. Założona na nadgarstek bransoletka Diesel męska dopełnia ich stylowy wizerunek 

Tak oto oferuje Diesel bransoletki męskie w najmodniejszej odsłonie z koralików. Przeplatane stalowymi ozdobami delikatnie połyskują na ręku, elegancko prezentując się w zestawieniu ze sportowym i casualowym strojem. We współczesne trendy wpisują się również bransoletki męskie skórzane Diesel do owinięcia wokół nadgarstka. Ponadczasowy dodatek efektownie komponuje się zarówno z letnią stylizacją, jak i jesienną marynarką sportową.  Na miłośników sportowego stylu w modowej odsłonie czeka natomiast inna propozycja od Diesel - bransoletka męska na masywnym łańcuchu z wyraźnie wyeksponowaną nazwą marki.  

Nowocześnie projektowane bransoletki męskie Diesel stają się odpowiedzią na potrzeby mężczyzn o wyszukanym stylu, którzy ze szczegółami dopracowują swój wizerunek.  


Diesel – biżuteria męska  

Biżuteria Diesel nie ogranicza się jednak do tych dodatków. Panowie, którzy preferują jeszcze bardziej wyróżniające się akcesoria, znajdą w niej również naszyjnik Diesel o przykuwających uwagę formach. Inspiracją dla większości modeli stał się ponadczasowy nieśmiertelnik. Zamiast typowych blaszek mamy tu jednak zawieszki o nietuzinkowych kształtach i z ciekawymi wzorami. Jednym z tego przykładów jest w przypadku Diesel naszyjnik z postacią punka – motywem chętnie wykorzystywanym również w odzieży oraz innych akcesoriach (np. pierścionkach, bransoletkach) tej marki. Dzięki swojej różnorodności oferowanej przez Diesel biżuteria męska pozwala na zabawę stylem i szukanie własnej modowej drogi.  

  Naszyjnik Diesel męski w formie nieśmiertelnika z zawieszką o nietypowym kształcie

Diesel – biżuteria damska  

Stalowa Bransoleta męska Diesel DX1226040 na skórzanym pasku  

Pomimo że tworzona przez Diesel biżuteria dla mężczyzn stała się domeną marki, kobiety również mogą znaleźć w ofercie tego brandu coś dla siebie. Próżno szukać w niej jednak delikatnego, subtelnego wzornictwa. Włoski brand jako jeden z niewielu odważył się bowiem zbliżyć kobiece dodatki do męskiego, zdecydowanego designu w miejskim stylu. Wiele modeli, np. bransoleta Diesel na skórzanym pasku, ma na tyle uniwersalny charakter, że mogą być noszone zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Dzięki temu sygnowana marką Diesel biżuteria damska niesie w sobie rys buntowniczości i zadziorności. Tworzą ją wyraziste ozdoby dla kobiet odważnie projektujących swój indywidualny styl.  

W ofercie królują bransoletki Diesel ze skórzanych pasków różnej szerokości, modnych plecionek i na łańcuszkach. Ćwieki, zawieszki i metalowe zdobienia dodają im wyrazistego charakteru. Poza nimi wizerunek dopełniają równie efektowne pierścionki i naszyjniki.  


Oryginalną biżuterię Diesel znajdziesz w ZEGAREK.NET!  

Chcesz podkreślić swój styl dodatkami słynnego domu mody? W ZEGAREK.NET oryginalna biżuteria Diesel czeka na Ciebie w kilkudziesięciu najmodniejszych odsłonach. Wyszukaj wśród nich modele dla siebie i kreuj wizerunek ozdobami o unikalnym charakterze! Sprawdź całą kolekcję biżuterii dostępną w naszej ofercie!