Daniel Wellington to marka, która rozkochała w  sobie media społecznościowe i jest nieodłączną częścią profili wielu  znanych blogerów i zwykłych użytkowników, a jej popularność wciąż rośnie. Zegarki Daniel Wellington kreują kierunek współczesnej klasyki. Ich projektantom należą się brawa za odwagę. Nie każdy bowiem potrafi  zrezygnować dziś z przepychu i ozdobnych dodatków. W ramach czterech serii Classic, Classy, Grace i Dapper możemy wybierać spośród pasków  skórzanych, parcianych lub mieszanych, zarówno w kobiecych, jak i męskich odcieniach. 

Co ciekawe ich najbardziej rozpoznawalny rodzaj  paska nazywany NATO uwielbiał sam Daniel Wellington, do tego stopnia, że postanowił wprowadzić ten design do swojej kolekcji. To właśnie od  zegarków z tym wariantem na pasku, marka ta stała się tak rozpoznawalna i rozpoczęła się era Daniela Wellingtona w branży zegarmistrzowskiej. Ich  charakterystyczne cechy to niezwykle cienkie koperty, które pięknie układają się na nadgarstku. Każdy model opatrzony jest też specyficznym logo marki z odwróconą literą D, które rozpoznaje większość ludzi na całym świecie.

Pierwszy zegarek powstawał bardzo długi czas, Wellington przykładał wagę do każdego, najmniejszego szczegółu, tak aby  przez tak  duży minimalizm zegarek nie stał się po prostu kolejnym nudnym czasomierzem. Mimo minimalistycznego wzornictwa zegarki Daniel Wellington są bardzo rozpoznawalne. Dzięki uniwersalnemu designowi, zegarki damskie oraz zegarki męskie Daniela Wellingtona wybierają ludzie  w każdym przedziale wiekowym, oraz z różnymi upodobaniami.

Te popularne zegarki,  są numerem jeden wśród klasyki gatunku, ponieważ pasują na każdą  okazję. Wybierasz się na oficjalną kolację, spotkanie ze znajomymi, czy może zakładasz jeden zegarek niezależnie od okazji ? Jeśli tak, każdy zegarek z kolekcji Daniela Wellingtona będzie idealnym  rozwiązaniem dla Ciebie! Ich charakterystyczne cechy to niezwykle cienkie koperty, które pięknie układają się na nadgarstku. Każdy model opatrzony jest też specyficznym  logo marki z odwróconą literą D, które  rozpoznaje większość ludzi na  całym świecie.