Zegarki smartwatche damskie

Damski smartwatch to inteligentny, wielofunkcyjny zegarek dla niej, który łączy się ze smartfonem poprzez Bluetooth. Smartwatche mogą wyświetlać powiadomienia o przychodzących wiadomościach, połączeniach oraz o aktywności w serwisach społecznościowych. Ponadto mierzą i analizują aktywność fizyczną użytkowników, umożliwiają grę w proste gry czy wykonywanie zdjęć. Na rynku dostępnych jest wiele modeli damskich smartwatchy, które oprócz swojej funkcjonalności oferują stylowy, elegancki wygląd. Wśród nich wyróżnić możemy typowe smartwatche z dotykowym ekranem, jak również hybrydowe zegarki o podobnych funkcjach, ale bazujące na nieco innych rozwiązaniach.

SORTUJ FILTRY KATEGORIE
zegarek damski Michael Kors MKT5020 Michael Kors MKT5020 SOFIE Smartwatch
zegarek damski
1.248,00 zł
24h
zegarek damski Fossil FTW5018 Fossil FTW5018 Q Jacqueline Smartwatch
zegarek damski
764,00 zł
24h
zegarek damski Fossil FTW5031 Fossil FTW5031 Q Nelly Smartwatch
zegarek damski
764,00 zł
24h
zegarek damski Skagen SKT1205 Skagen SKT1205 Hald
zegarek damski
675,00 zł
24h
zegarek damski Skagen SKT1206 Skagen SKT1206 Hald
zegarek damski
803,00 zł
24h
zegarek damski Michael Kors MKT4004 Michael Kors MKT4004 Smartwatch Slim Runway
zegarek damski
1.012,00 zł
24h

Modne i wielofunkcyjne smartwatche dla niej

Damskie smartwatche to niezwykłe połączenie mody i technologii. Zegarki te charakteryzują się stylowym, eleganckim wzornictwem oraz rozbudowanymi funkcjami łączności z telefonem. Dzięki wbudowanemu licznikowi kroków damskie smartwatche umożliwiają monitorowanie postępów w treningach i poprawę kondycji. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie technologiami mobilnymi wiele prestiżowych marek wprowadziło do swojego portfolio modne smartwatche damskie. Linie takie jak Fossil Q, Michael Kors Access czy Skagen Connected to produkty znane i cenione na całym świecie. Obecnie producenci tworzą zarówno damskie smartwatche z ekranem dotykowym, jak i zegarki hybrydowe. Wiele damskich modeli posiada ozdobne, biżuteryjne koperty, a także tarcze z możliwością dostosowania do własnych potrzeb. 

Damskie smartwatche z ekranem dotykowym

Typowe smartwatche posiadają ekrany obsługiwane poprzez dotyk. Urządzenia te zawierają wszystkie cechy tradycyjnego zegarka, a także wybrane funkcje dostępne w aplikacjach telefonu komórkowego. Damski smartwatch z ekranem dotykowym pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych, czytanie wiadomości SMS czy e-mail oraz na wykonywanie zdjęć bezpośrednio z poziomu zegarka. Za pomocą smartwatcha z dotykowym ekranem możliwe jest nawet przeglądanie stron internetowych. Z uwagi na cyfrowy wyświetlacz, design smartwatchy z dotykowym ekranem jest bardzo nowoczesny. 

  

Stylowe zegarki hybrydowe dla niej

Damskie zegarki hybrydowe to ciekawa alternatywa i pewnego rodzaju kompromis pomiędzy zwykłym zegarkiem, a smartwatchem. Czasomierz ten nie posiada dotykowego ekranu, a jedynie tradycyjną tarczę ze wskazówkami. Modele hybrydowe nie różnią się więc wyglądem od zwykłych zegarków. Cała różnica tkwi natomiast we wnętrzu, a tym samym w funkcjonalności zegarka hybrydowego. Tak jak w przypadku smartwatcha, czasomierz hybrydowy również można sparować poprzez Bluetooth z telefonem komórkowym. Jednak w związku z tym, że modele hybrydowe nie posiadają cyfrowych wyświetlaczy, o nadchodzących połączeniach, wiadomościach w skrzynce mailowej czy smsach, informowani jesteśmy za pomocą delikatnych wibracji. Do obsługi i wywoływania wybranych funkcji w zegarkach hybrydowych służą przyciski boczne. Brak wyświetlacza cyfrowego powoduje, że zegarek hybrydowy nie wymaga dodatkowego źródła ładowania.