TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki smartwatche damskie

Damski smartwatch to inteligentny, wielofunkcyjny zegarek dla niej, który łączy się ze smartfonem poprzez Bluetooth. Smartwatche mogą wyświetlać powiadomienia o przychodzących wiadomościach, połączeniach oraz o aktywności w serwisach społecznościowych. Ponadto mierzą i analizują aktywność fizyczną użytkowników, umożliwiają grę w proste gry czy wykonywanie zdjęć. Na rynku dostępnych jest wiele modeli damskich smartwatchy, które oprócz swojej funkcjonalności oferują stylowy, elegancki wygląd. Wśród nich wyróżnić możemy typowe smartwatche z dotykowym ekranem, jak również hybrydowe zegarki o podobnych funkcjach, ale bazujące na nieco innych rozwiązaniach.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Modne i wielofunkcyjne smartwatche dla niej

Damskie smartwatche to niezwykłe połączenie mody i technologii. Zegarki te charakteryzują się stylowym, eleganckim wzornictwem oraz rozbudowanymi funkcjami łączności z telefonem. Dzięki wbudowanemu licznikowi kroków damskie smartwatche umożliwiają monitorowanie postępów w treningach i poprawę kondycji. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie technologiami mobilnymi wiele prestiżowych marek wprowadziło do swojego portfolio modne smartwatche damskie. Linie takie jak Fossil Q, Michael Kors Access czy Skagen Connected to produkty znane i cenione na całym świecie. Obecnie producenci tworzą zarówno damskie smartwatche z ekranem dotykowym, jak i zegarki hybrydowe. Wiele damskich modeli posiada ozdobne, biżuteryjne koperty, a także tarcze z możliwością dostosowania do własnych potrzeb. 

Damskie smartwatche z ekranem dotykowym

Typowe smartwatche posiadają ekrany obsługiwane poprzez dotyk. Urządzenia te zawierają wszystkie cechy tradycyjnego zegarka, a także wybrane funkcje dostępne w aplikacjach telefonu komórkowego. Damski smartwatch z ekranem dotykowym pozwala na odbieranie połączeń telefonicznych, czytanie wiadomości SMS czy e-mail oraz na wykonywanie zdjęć bezpośrednio z poziomu zegarka. Za pomocą smartwatcha z dotykowym ekranem możliwe jest nawet przeglądanie stron internetowych. Z uwagi na cyfrowy wyświetlacz, design smartwatchy z dotykowym ekranem jest bardzo nowoczesny. 

  

Stylowe zegarki hybrydowe dla niej

Damskie zegarki hybrydowe to ciekawa alternatywa i pewnego rodzaju kompromis pomiędzy zwykłym zegarkiem, a smartwatchem. Czasomierz ten nie posiada dotykowego ekranu, a jedynie tradycyjną tarczę ze wskazówkami. Modele hybrydowe nie różnią się więc wyglądem od zwykłych zegarków. Cała różnica tkwi natomiast we wnętrzu, a tym samym w funkcjonalności zegarka hybrydowego. Tak jak w przypadku smartwatcha, czasomierz hybrydowy również można sparować poprzez Bluetooth z telefonem komórkowym. Jednak w związku z tym, że modele hybrydowe nie posiadają cyfrowych wyświetlaczy, o nadchodzących połączeniach, wiadomościach w skrzynce mailowej czy smsach, informowani jesteśmy za pomocą delikatnych wibracji. Do obsługi i wywoływania wybranych funkcji w zegarkach hybrydowych służą przyciski boczne. Brak wyświetlacza cyfrowego powoduje, że zegarek hybrydowy nie wymaga dodatkowego źródła ładowania.