Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Smartwatch damski z funkcją rozmowy

Zegarek Damski z funkcją odbierania połączeń

Z zakupami w dłoni, za kierownicą, podczas treningu czy z dzieckiem na rękach odebranie telefonu staje się karkołomnym zadaniem. Możesz to jednak zmienić, nosząc smartwatch damski z funkcją rozmowy. Nowoczesny zegarek umożliwi Ci odbieranie i wykonywanie połączenia prostym ruchem na wyświetlaczu. W ZEGAREK.NET znajdziesz stylowy damski smartwatch z funkcją odbierania połączeń do noszenia na co dzień zamiast analogowego czasomierza. Zapoznaj się z naszą ofertą!

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 185 produktów

Damski smartwatch z funkcją odbierania połączeń — jak wybrać?

Opcja wykonywania połączeń nigdy nie występuje w smart zegarku samodzielnie. Dlatego wybierając odpowiedni model, zwróć uwagę na jego pozostałe funkcje. Pozwoli Ci to dopasować smartwatch damski z możliwością rozmowy do Twojego stylu życia.

Damski smartwatch z funkcją odbierania połączeń
Smartwatch damski Skagen z funkcją odbierania połączeń i NFC

Szukasz akcesorium do noszenia podczas wykonywania codziennych obowiązków? W takim razie dobrym wyborem okaże się smartwatch damski z funkcją rozmów telefonicznych o klasycznym designie i z przydatnymi na co dzień funkcjami. Może to być np. czytnik NFC do płatności zbliżeniowych, asystent Google czy opcja sterowania muzyką i aparatem w telefonie.


A może wolisz wygodniej prowadzić rozmowy podczas ulubionych treningów? Jeśli nie masz jeszcze monitora aktywności lub planujesz wymienić go na lepszy model — sportowy smartwatch z funkcją odbierania połączeń (damski) zapewni Ci szerokie wsparcie. Oferuje bowiem dodatkowo rozbudowane funkcje sportowe i zaawansowane czujniki zdrowia.

Smartwatch do ćwiczeń z funkcją odbierania połączeń

Smartwatch damski z funkcją rozmów telefonicznych — modne propozycje

Modny zegarek damski z funkcją odbierania połączeń

Producenci starają się, aby niezależnie od zestawu funkcji, damski smartwatch z funkcją rozmowy podkreślał klasę i wyrafinowany gust swojej właścicielki. Dzięki temu bez trudu znajdziesz model, który na nadgarstku będzie prezentował się równie stylowo co analogowy czasomierz.

Najwięcej możliwości przydatnych na co dzień oferuje Michael Kors Bradshaw. Czy wiesz, że z tym zegarkiem zapłacisz za zakupy i skorzystasz ze wsparcia asystenta Google, nie rezygnując z podstawowego monitoringu zdrowia i aktywności? Jego intensywnie kolorowe tarcze i zdecydowany styl boyfriend efektownie dopełnią niemal każdy outfit.

Smartwatch Michael Kors Bradshaw z funkcją odbierania połączeń


Smartwatch Garett Lady Elegance z funkcją odbierania połączeń

Jeśli jednak bardziej cenisz sobie oszczędną klasykę, zwróć uwagę na smartwatch damski z funkcją odbierania połączeń Garett Lady Elegance. Bransoleta mesh jest tu wyznacznikiem uniwersalnej, ponadczasowej elegancji, która pasuje na każdą okazję. I pod tym kątem została też skomponowana funkcjonalność tego zegarka. Wyposażony w sensory zdrowia, oprogramowanie treningowe czy informacje pogodowe przyda się w pracy, w drodze do domu albo na spacerze.


Z nastawieniem na prowadzenie rozmów podczas sportu powstał natomiast smartwatch z funkcją rozmowy damski Garett BeFit. W jego kwadratowej kopercie zmieściła się długa lista sensorów zdrowia (ciśnieniomierz, EKG, pulsoksymetr) oraz oprogramowanie treningowe. Dzięki temu nowoczesne akcesorium pomaga Ci dbać o kondycję w dobrym stylu. Szukasz podobnej propozycji? Sprawdź Rubicon RNCE79 z pulsoksymetrem, monitoringiem cyklu miesiączkowego i innymi funkcjami.

Smartwatch Garett BeFit z funkcją odbierania połączeń


Smartwatch Garmin Venu 2 Plus z funkcją odbierania połączeń

A gdyby tak Twój zegarek smartwatch damski z funkcją rozmowy zapewniał Ci jeszcze szersze wsparcie treningowe i kompleksowy monitoring zdrowia? W eleganckim Garmin Venu 2 Plus możesz liczyć m.in.: na 25 profili sportowych, wskazówki biegowe Garmin Coach, ćwiczenia HIIT, a do tego pomiar nawodnienia, energii, stresu i snu. Jednocześnie nie zabrakło w nim innych praktycznych funkcji, jak płatności Garmin Pay czy sterowanie muzyką.


Damski smartwatch z funkcją rozmowy znajdziesz w ZEGAREK.NET

Chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał smart technologii i żyć wygodniej każdego dnia? Smartwatch damski z możliwością odbierania połączeń Ci to ułatwi! W ZEGAREK.NET znajdziesz kilkanaście modeli prestiżowych marek, które pomogą Ci jeszcze skuteczniej i z mniejszym wysiłkiem osiągać codzienne cele. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz smartwatch damski z funkcją rozmowy dopasowany do Ciebie. Zobacz całą kolekcję zegarków smartwatch z funkcją dzwonienia!

Damski Smartwatch z funkcją odbierania połączeń