Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Smartwatch dla dzieci z GPS

28wyniki

Smartwatch dla dzieci z GPS

Twoje dziecko się usamodzielnia? Możesz dać mu więcej swobody i jednocześnie mieć je stale pod kontrolą, wybierając smartwatch dla dzieci z GPS. Nowoczesne urządzenie służy przede wszystkim do lokalizowania małego użytkownika. Jednak dzięki dodatkowym funkcjom pomoże Ci szeroko zadbać o bezpieczeństwo pociechy na odległość. Zobacz smartwatch dla dziecka z GPS z naszej oferty! 

FILTRY0

Po co GPS w smartwatchu?

Smartwatch GPS dla dziecka ma za zadanie określać współrzędne użytkownika w obecnym położeniu. Dane są dostępne w powiązanej z zegarkiem aplikacji. W każdym momencie możesz więc sprawdzić miejsce, w którym aktualnie znajduje się Twoja pociecha. Od teraz nie musisz już do niej dzwonić ani się niepokoić, gdy nie ma Cię przy niej. 

Smartwatch GPS dla dziecka


system GPS

Dobry smartwatch dla dziecka znacznie szerzej wykorzystuje jednak potencjał systemu GPS. Dla przykładu zegarek Garett czy Rubicon może Cię poinformować, gdy dziecko przekroczy wyznaczony przez Ciebie bezpieczny teren. Odtworzy pokonaną trasę ze szkoły do domu, podczas spaceru czy szkolnej wycieczki. Umożliwi także dyskretny podsłuch odgłosów z otoczenia.Jaki smartwatch dla dziecka z GPS wybrać?

Z tego powodu, wybierając smartwatch z lokalizatorem dla dzieci, warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje. Dziecko w wieku szkolnym ucieszy na przykład możliwość sprawdzenia planu lekcji albo zrobienia sobie zdjęcia na przerwie. Przydatna okaże się również opcja kontaktu przez zegarek, którą bez łączenia ze smartfonem oferuje np. smartwatch dla dziecka Garett. Teraz możesz dzwonić do swojej pociechy, nawet jeśli nie ma przy sobie telefonu! Zegarek umożliwia nie tylko tradycyjne połączenia, ale też wideo oraz poprzez wiadomości głosowe. 

smartwatch dla dziecka Garett


smartwatch dla dzieci GPS

Niemałe znaczenie przy podejmowaniu decyzji ma również dokładność lokalizacji. Warto wiedzieć, że GPS działa znacznie mniej precyzyjnie w przestrzeniach zamkniętych. Dlatego tacy producenci, jak Garett czy Rubicon wspierają działanie tego modułu systemami LBS i WiFi. Dzięki temu smartwatch dla dzieci GPS nie ustępuje kroku w żadnym miejscu. A Ty wiesz, gdy Twoja pociecha znajduje się w szkole albo w domu u koleżanki.Smartwatch dla dzieci z lokalizatorem — modele dla dziewczynek i chłopców

Wyposażony w takie możliwości smartwatch z lokalizacją GPS jest skierowany przede wszystkim do najmłodszych użytkowników. Dlatego znajdziesz go głównie w energetycznych odcieniach niebieskiego, różu czy zieleni. Najwięcej propozycji oferuje polska marka Garett. Jej modele mają niemal te same funkcje. Standardem jest w nich: licznik kroków i kalorii, monitor snu, oprogramowanie treningowe czy pulsometr. Jednak dzięki temu, że wszystkie te opcje są zamknięte w zróżnicowanym designie — smartwatch Garett dla dzieci przypadnie do gustu małym użytkownikom w różnym wieku

smartwatch Garett dla dzieci


Smartwatch Garett dla dziecka

Delikatny, dyskretny, a przez to uniwersalny design mają modele z serii Kids Sweet. Są dostępne w kolorze niebieskim i czarnym. Możesz więc wybrać smartwatch z lokalizatorem GPS zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Energicznemu kilkulatkowi dodatkowo powinien spodobać się na przykład Garett Kids Protect albo Star z dobrze zabezpieczoną obudową. Jest bardzo podobny w stylu do nieustępujących jakością i funkcjonalnością dynamicznych zegarków Rubicon. A może Twoja pociecha jest fanem militariów? Smartwatch Garett dla dziecka we wzór moro wyrazi jego zainteresowanie i dopasuje się do stylu ubierania.


A jaki smartwatch dla dziecka w wieku nastoletnim będzie odpowiedni? W tym przypadku sprawdzi się zegarek o bardziej uniwersalnym designie. W odpowiedzi na młodzieżowe trendy powstał przede wszystkim smartwatch lokalizator dla dzieci Focus z okrągłą kopertą. Nie mniej stylowo na nadgarstku nastolatki zaprezentuje się też jednak różowy Garett Kids Rock albo Spark.

smartwatch lokalizator dla dzieciSmartwatch dziecięcy z GPS znajdziesz w ZEGAREK.NET 

Zegarek smartwatch dla dzieci z GPS

Zegarek smartwatch dla dzieci z GPS ma służyć bezpieczeństwu małego użytkownika. Warto więc postawić na model, który niezawodnie będzie działał w każdym miejscu. Polska marka Garett i japońska Rubicon dają przykład najwyższych standardów działania i wykonania. Wśród rodziców szczególnym zaufaniem cieszy się Garett, który kilkakrotnie został nagrodzony przez serwis ZABAWKOWICZ.PL. Dlatego w ZEGAREK.NET znajdziesz kilkanaście modeli tych właśnie producentów. Zobacz je wszystkie i wybierz smartwatch z GPS dla dziecka, dzięki któremu poczuje się ono modnie i bezpiecznie.