Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Smartwatch dla dziewczynki

26wyniki

Nowoczesny, modny i funkcjonalny – smartwatch dla dziewczynki jest krokiem w stronę dorosłości oraz lepszego planowania swoich obowiązków i wypoczynku. Wielofunkcyjne urządzenie, które towarzyszy dziecku dosłownie wszędzie, zapewnia tak ważne dla rodziców bezpieczeństwo. Jego inteligentne funkcje i atrakcyjny design są zaś tym, co kradnie serce każdej młodej damy. Nie bez przyczyny smartwatch dla dziewczynki rok do roku bije rekordy popularności wśród prezentów. Myślisz o jego zakupie? Czas wybrać idealny model dla bliskiej Ci dziewczynki! 

FILTRY0

Jaki smartwatch dla dziewczynki wybrać?  

Wybierasz zegarek dla dziewczynki smartwatch? Zwróć uwagę na takie elementy, jak:

 • wielkość koperty do 45 mm;
 • materiał wykonania – najlepiej wysokiej jakości tworzywo sztuczne, bo jest jednocześnie lekkie i bardzo wytrzymałe;
 • wodoszczelność - upewnij się, że zegarek smartwatch dla dziewczynki ma klasę co najmniej 30 m zapewniającą odporność na zachlapania;
 • pojemność baterii – im większa, tym lepsza; jednak już 600 mAh umożliwia użytkowanie przez kilka dni;
 • wymienne paski – urozmaicą wygląd zegarka smart dla dziewczynki i pozwolą na jego dalsze użytkowanie w razie uszkodzenia paska;
 • dopasowany do wieku design;
 • funkcje przydatne podczas ulubionych aktywności.
Smartwatch różowy dla dziewczynki

Zegarki smartwatch dla dziewczynki – przydatne funkcje 

Fioletowo-różowy smartwatch dla dziewczynki

Zegarek dla dziewczynki smartwatch znajdziesz w dziecięcych kolekcjach kilku cenionych firm. Każda z nich oferuje nieco inną funkcjonalność. Dzięki temu łatwiej dopasujesz zegarek dotykowy dla dziewczynki do jej wieku, temperamentu i zainteresowań. Na co warto zwrócić uwagę?


Przycisk SOS, GEOogrodzenie i połączenia głosowe pomogą w zapewnieniu bezpieczeństwa dziewczynce, która przebywa poza domem. Natomiast monitorowanie snu, krokomierz, oprogramowanie treningowe i czujniki zdrowia posłużą do śledzenia kondycji rozwijającego się dziecka. Poza nimi na co dzień przydadzą się również takie opcje, jak: funkcja znajdź telefon, personalizacja tarczy, plan lekcji, kalkulator, gry.

Funkcja GEOogrodzenia w smartwatchu  
Smartwatch dla dziewczynki

Zapotrzebowanie na nie zmienia się nieco z wiekiem. Dlatego w dalszej części dowiesz się, kiedy jest najlepszy moment na zakup smart zegarka i jak dopasować smartwatch dla dziewczynki do jej wieku.


Smartwatch dla dziewczynek – kiedy kupić pierwszy smart zegarek?  

Pierwszy, tradycyjny zegarek dla dziewczynki z analogową tarczą kupowany jest zwykle w wieku 6-7 lat, gdy dziecko dobrze rozpoznaje cyfry i rozumie działanie wskazówek. Natomiast z zegarkami cyfrowymi radzą sobie już młodsze dzieci – głównie z uwagi na obecność elektroniki w ich codziennym życiu od najmłodszych lat. Właśnie dlatego na pierwszy zegarek smart dla dziewczynki rodzice często decydują się już w momencie ukończenia przez nią 4 roku życia. W tym wieku pociecha wykorzysta podstawowe funkcje smartwatcha. Urządzenie szczególnie przydatne okaże się jednak od 7 lat wzwyż.

Smartwatch Vector Smart dla dziewczynki


Smartwatch Rubicon dla 7 latki z wideorozmową

Smartwatch dla dziewczynki 7 lat

Smartwatch (smartłocz) dla dziewczynki z opcją listy zadań i przyjacielskich przypomnień pomoże w organizacji nowych obowiązków szkolnych. Poza tym warto też postawić na funkcje bezpieczeństwa, bo pociecha wciąż potrzebuje Twojej opieki, a jednocześnie szkoła wymusza na niej większą samodzielność. W takiej sytuacji stały kontakt i silniejsze poczucie pewności siebie zapewni zegarek dotykowy dla dziewczynki wyposażony w:

 • opcję dzwonienia, 
 • wideorozmowy,
 • przycisk SOS.


Smartwatch dla dziewczynki 8 lat

Wiek 8 lat jest okresem intensywnego rozładowywania energii podczas aktywności na świeżym powietrzu. Wybierając zegarek dla dziewczynki smartwatch z krokomierzem, pomiarem przebytego dystansu i czujnikami zdrowia, przeanalizujesz, jak ruch wpływa na kondycję pociechy.

Smartwatch dla 8 latki


Funkcja SOS w smartwatchu dziewczęcym Garett

Z kolei możliwość zaalarmowania rodzica jednym przyciskiem SOS złagodzi u ośmiolatki lęk przed obcymi. Smartwatch dla dziewczynki w wieku 8 lat da jej świadomość, że w każdej sytuacji może ona liczyć na szybką pomoc.


Smartwatch dla dziewczynki 9 lat

W wieku 9 lat dziewczynki często podchodzą z niechęcią i obawami do nowych zadań. Warto wtedy zachęcić je do podejmowania codziennych wyzwań za pomocą wirtualnych nagród. Jednocześnie dziewięciolatki coraz mniej czasu chcą spędzać z rodzicami i łatwo ulegają wpływom innych. W tym okresie zegarek z kartą SIM pomoże Ci lepiej chronić Twoją córkę i skłonić ją do utrzymywania kontaktu poprzez ciekawą formę wideorozmowy.

Smartwatch Garett dla dziewczynki


Smartwatch z funkcją rozmowy dla dziewczynki

Smartwatch dla dziewczynki 10 lat

W wieku 10 lat pojawia się coraz więcej obowiązków w szkole i domu. Dlatego warto podsunąć dziecku narzędzie z listą to-do i przypomnieniami, które pomoże zaplanować zadania. Poza tym warto, aby smartwatch miał:


 • plan lekcji – przydatna funkcja od 4 klasy wzwyż, kiedy to pojawiają się nowe przedmioty;
 • funkcje sportowe, bo w okolicach 10 r. ż. dziewczynki nabierają większej sprawności ruchowej. Jeśli chcesz w tym czasie lepiej zadbać o aktywność córki, weź pod uwagę smartwatch dla dziewczynki w wieku 10 lat z krokomierzem i pomiarem pokonanego dystansu.
 • personalizacja tarczy – dostosowanie designu zegarka pozwoli dziewczynce realizować potrzebę wpływu na swoje otoczenie, kreować indywidualny styl i dopasować się do grona rówieśników.
Różne kolory smartwatcha dla 10 latki


Smartwatch dla 11 latki

Smartwatch dla dziewczynki 11 lat

W wieku 11 lat dziewczynki przejawiają coraz silniejszą potrzebę swobody, chętniej też spotykają się z przyjaciółkami bez wiedzy rodziców. Dlatego na tym etapie sprawdzi się zegarek dla dziewczynki smartwatch z lokalizatorem i dyskretnym podsłuchem. Warto też wziąć pod uwagę, że jedenastolatki stają się bardziej skupione na nauce. Chętniej wykorzystają więc kalkulator do rozwiązywania zadań domowych. Podczas spotkań z przyjaciółkami przyda im się z kolei funkcja wykonywania i przeglądania zdjęć.

Smartwatch dla dziewczynki 12 lat

Wybierając natomiast zegarek smart dla dziewczynki w wieku 12 lat, możesz już zrezygnować ze zdalnej opieki. Użyteczne okażą się natomiast takie opcje, jak:

 • licznik kroków, pomiar przebytego dystansu i pulsometr, które pozwolą sprawdzić, czy dorastająca dziewczynka ma niezbędną dla rozwoju dawkę ruchu;
 • monitorowanie snu – u dwunastolatek powoli zaczyna zmniejszać się zapotrzebowanie na sen; dlatego w tym czasie szczególnie warto analizować jego długość i jakość,
 • zaawansowana aplikacja mobilna do testowania wszystkich opcji, jakie oferuje smartwatch dla dziewczynki 12 lat.
 Smartwatch dla 12 latki

Smartwatch różowy dla dziewczynki to nie jedyna opcja – zobacz kolorowe, markowe propozycje

Smartwatch Garett dla dziewczynki w różnych kolorach

Potraktuj to jako wskazówki, bo współczesne smart zegarki nie są ograniczone wiekowo. A ich design jest na tyle różnorodny, że kradnie serca zarówno kilkulatek, jak i młodzieży. Zobacz najciekawsze propozycje!


Smartwatche Garmin dla dzieci

Zegarek smart dla dziewczynki Garmin podbija gusta małych kobietek przede wszystkim bajkową stylistyką wprost z disneyowskich produkcji. W kolorowej, wzorzystej obudowie, która może towarzyszyć dziecku nawet pod prysznicem, zamyka działającą przez rok baterię oraz jedyne w swoim rodzaju funkcje.

Garmin dla dziewczynek


Garmin Vivofit dla dziewczynek

Smartwatche Garmin Vivofit

Zegarek dla dziewczynki smartwatch Garmin jest dostępny w dwóch kolekcjach: Vivofit jr. 2 i 3. Pierwsza ma formę opaski na rękę z dziewczęcymi wzorami z Disneya: Princess, Frozen i Minnie Mouse. Druga – z kwadratową kopertą i silikonowym paskiem – bardziej przypomina klasyczny zegarek. Znajdziesz tu: smartwatch różowy dla dziewczynki Lilac Floral, a także Disney Princess i Blue Stars.


Obie kolekcje nie różnią się zanadto możliwościami. Nad wszystkimi funkcjami czuwa wybrana postać, która pomaga w organizacji planu dnia i zaprasza do zabawy. Możesz przypisywać do zegarka smart dla dziewczynki zadania i przyznawać za nie nagrody w postaci wirtualnych monet. Dodatkowo każda aktywność jest mierzona i wynagradzana kolekcjonerskimi kryształami. Im więcej zadań i sportu uda się zrealizować, tym więcej gier-wyzwań i ekscytujących przygód czeka w dworskim świecie.

Garmin Vivofit jr 2


Smartwatch dziewczęcy Garmin Vivofit jr.3

Zegarek smartwatch dla dziewczynki Vivofit jr. 3 dodatkowo motywuje do aktywności za pomocą kart treningowych z podpowiedziami codziennych ćwiczeń. Dba też o bezpieczeństwo swojej właścicielki poprzez widżet ICE, który przechowuje dane kontaktowe dziecka.


Smartwatche Rubicon dla dzieci

Jeszcze silniej na funkcje związane z bezpieczeństwem jest nastawiony zegarek dotykowy dla dziewczynki Rubicon. Dzięki modułom do lokalizacji: GPS, LBS i WiFi na bieżąco śledzi pozycję dziecka i udostępnia te dane w powiązanej aplikacji. A jeśli dodatkowo wprowadzisz GEOogrodzenie, zaalarmuje Cię, gdy dziecko niebezpiecznie się oddali. Kiedy z kolei ono poczuje się zaniepokojone, wystarczy, że naciśnie przycisk SOS, aby Cię zaalarmować.

Smartwatch Rubicon różowy


Smartwatch Rubicon różowy z kartą SIM

Na tym możliwości kontaktu z pociechą się jednak nie kończą. Ten smartwatch na kartę SIM pozwala bowiem na wykonywanie połączeń telefonicznych, a nawet wysyłanie wiadomości głosowych i rozmowę wideo. Czy wiesz, że to także smartwatch z aparatem, który umożliwi wykonanie zdjęcia z przyjaciółkami na przerwie albo szkolnej wycieczce?Smartwatche Garett dla dzieci

Niemal te same funkcje zamknięte w bardziej zróżnicowanym designie oferuje zegarek smartwatch dla dziewczynki Garett. To niezależne urządzenie umożliwiające włożenie karty SIM i synchronizację ze smartfonem rodzica w celu uzyskania informacji na temat zdrowia, aktywności, położenia i trasy małego użytkownika. Dzięki obecności modułu GPS możesz wyznaczyć wirtualny teren, którego dziecko nie powinno przekraczać. Jeśli jednak mu się to zdarzy, otrzymasz powiadomienie, aby móc szybko zareagować. Natomiast poprzez zdalny podsłuch, dyskretnie zorientujesz się, co dzieje się w otoczeniu Twojej pociechy.

Smartwatch Garett dla dzieci fioletowy


Funkcje smartwatcha na kartę SIM

Smartwatch na kartę SIM znacznie ułatwi Ci kontakt z córką poprzez:

 • rozmowę głosową bez smartfona,
 • rozmowę wideo, 
 • przycisk SOS do wezwania opiekuna w razie zagrożenia,
 • wiadomości głosowe.


Większość modeli ma również wbudowany aparat, który otwiera pole do zabawy z przyjaciółkami, ale nie tylko. Poza robieniem i przesyłaniem zdjęć smartwatch z aparatem udostępnia też bowiem aktualny podgląd otoczenia pociechy.

Smartwatch dla 11 latki z funkcją aparatu


Wielofunkcyjny smartwatch Garett

W ten sposób smartwatch dla dziewczynki chroni ją na wiele sposobów. I równie skutecznie wspiera w rozwoju, szkolnych zadaniach i organizacji obowiązków. Ma wbudowany plan lekcji, kalkulator, budzik oraz gry edukacyjne. Mierzy również przebyte kroki oraz tętno i jakość snu.


Za jego szeroką funkcjonalnością stoi solidne wykonanie. Zegarek dla dziewczynki smartwatch jest odporny na krótkotrwałe zanurzenia w wodzie, zachlapania oraz pył. Przyda się więc podczas szybkiej jazdy rowerem po piachu albo w kałużach. Nie ma obaw, że rozładuje się w ciągu dnia i stracisz kontakt z dzieckiem. Wydajna bateria działa od kilku do kilkunastu dni (w zależności od intensywności korzystania), a ładuje się w nieco ponad 2 godziny.

Wodoszczelny zegarek Garett dla dziewczynki


Smartwatch Garett

W większości smartwatche Garett dla dzieci mają polskie menu i kolorowy ekran. A niektórymi ich modelami można dodatkowo sterować za pomocą przycisków pod ekranem lub na obudowie.


Smartwatche Vector Smart dziecięce

Nieco uboższy w funkcje jest smartwatch dla dziewczynki Vector Smart. Nie znajdziesz w nim typowych dla Garett opcji bezpieczeństwa. Oferuje za to znacznie więcej gier, co zbliża go do propozycji od Garmina.

Smartwatch Vector Smart dziecięcy


Możliwość grania w gry w smartwatchu Vector Smart

Mała użytkowniczka ma do dyspozycji aż 8 gier: koszykówka, candy crush, zwierzę domowe, 2048, puzzle, leć samolotem, samochód wyścigowy, labirynt, które rozwijają funkcje poznawcze, logiczne myślenie oraz zręczność. Każda dziewczynka z pewnością znajdzie więc wśród nich sposób na zabicie nudy na szkolnej przerwie, podczas podróży do szkoły czy czekania w kolejce. Nieprędko powinny się znudzić, bo zdobywane punkty zachęcają do mierzenia się z samą sobą i rówieśnikami.


Smartwatche Vector Smart dziecięce nie muszą jednak służyć tylko do zabawy. Dzięki czujnikom zdrowia i aktywności skutecznie motywują do ruchu, a rodzicom pozwalają mieć kondycję pociechy stale pod kontrolą. Sprawdzajcie przebyte kroki i dystans, a później wyznaczajcie cele na kolejny dzień. Dziewczynka może próbować też swoich sił w nowych dyscyplinach z pomocą oprogramowania treningowego. Listę funkcji, jakie oferuje zegarek dla dziewczynki smartwatch Vector Smart, uzupełniają: monitor snu, pulsometr, pomiar temperatury ciała i informacje pogodowe.

Dziewczęcy smartwatch Vector Smart

Smartwatch dla dziewczynki z GPS – zegarek z lokalizatorem

Smartwatch dziewczęcy z GPS

Bezpieczeństwo Twojej córki jest dla Ciebie najważniejsze? Żadne urządzenie nie zadba o nie tak dobrze jak: zegarek smart dla dziewczynki z GPS. Dzięki działaniu wbudowanego w kopertę modułu zawsze wiesz, gdzie przebywa Twoje dziecko, nawet gdy go nie widzisz.


Smartwatch dla dziewczynki w pełni wykorzystuje możliwości lokalizatora i pozwala na więcej niż tylko sprawdzanie położenia w aplikacji. Za jego pomocą możesz stworzyć tzw. GEOogrodzenie, czyli wyznaczyć bezpieczny dla pociechy obszar. Jeśli go przekroczy, natychmiast otrzymasz powiadomienie na telefon oraz zapis przebytej trasy.

Różowy smartwatch dla dziewczynki z funkcją GEOogrodzenia 

Smartwatch Garmin Vivofit jr2 z aplikacją mobilną

Zegarek dotykowy dla dziewczynki z GPS dostarcza przy tym mnóstwo frajdy małym użytkowniczkom. Moduł umożliwia odtworzenie przebytej trasy, obliczenie jej długości oraz prędkości. Smartwatch motywuje w ten sposób do aktywności, wzbudza ciekawość, a w połączeniu z aplikacją mobilną pozwala rywalizować z rówieśnikami.


Smartwatch na komunię dla dziewczynki – pomysł na modny prezent

Komunia daje znakomitą okazję, by sprezentować smartwatch dla dziewczynki. 9 lat to bowiem wiek, w którym tego rodzaju prezenty przynoszą największą radość. Ich bogata paleta kolorów i szereg multimedialnych funkcji sprawiają dużo frajdy i przydają się w codziennym życiu. Zegarek smart dla dziewczynki znajdziesz w ofercie wielu renomowanych marek. Wybierając go na prezent komunijny, możesz więc liczyć na to, że niezawodnie posłuży Twojemu dziecku.

Smartwatch Garett dla dziewczynki


Garmin Vivofit jr2

Jaki smartwatch dla dziewczynki na komunię wybrać? Przede wszystkim dopasowany do jej gustów, bo tylko wtedy będzie chętnie noszony na co dzień. Jeśli do tego da możliwość zabawy, robienia zdjęć, dzwonienia albo śledzenia aktywności, okaże się strzałem w dziesiątkę. Idealnego modelu warto więc szukać w portfolio Garett (np. Kids Rock albo Spark), ale też Garmin (jako smartwatch dla dziewczynki na komunię sprawdzi się np. biały Vivofit jr. 3 albo różowy jr 2. z serii Disney Princess.


Markowy zegarek smart dla dziewczynki znajdziesz w ZEGAREK.NET

W ZEGAREK.NET zegarek dla dziewczynki smartwatch kupisz tylko od najbardziej cenionych na rynku marek. Dużą część oferty stanowią modele Garett, wyróżnione Nagrodą Rodziców 2021. Nie zabrakło też zegarków Vector Smart, Rubicon oraz Garmin z najpopularniejszymi komiksowymi i bajkowymi motywami. Wszystkie oferują zróżnicowane funkcje i design, abyś mógł jak najlepiej dopasować zegarek smart dla dziewczynki do jej stylu życia i upodobań.

Wodoszczelny smartwatch dla dziewczynek


Smartwatch różowy dla dziewczynki

Zobacz wszystkie nasze propozycje! A jeśli nie masz pewności, jaki zegarek smartwatch dla dziewczynki w wieku 11, 9 czy 7 lat kupić, napisz na czacie ZEGAREK.NET! Nasi profesjonalni doradcy pomogą Ci wybrać model dopasowany do potrzeb młodzieży i aktualnych trendów.

 

Pamiętaj też, że w naszym sklepie czekają smartwatche dla chłopców w różnym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Smartwatch dziecięcy