Smartwatch dla dziewczynki

Smartwatch dla dziewczynki

Nowoczesny, modny i funkcjonalny - smartwatch dla dziewczynki jest krokiem w stronę dorosłości oraz lepszego planowania swoich obowiązków i wypoczynku. Wielofunkcyjne urządzenie, które jest z dzieckiem dosłownie wszędzie, stanowi solidne wsparcie dla bezpieczeństwa, co cenią rodzice. Inteligentne rozwiązania i atrakcyjny design skradną serce młodej damy. Z smartwatch dla dziewczynek, egarki smartwatch dla dziewczynki nie bez przyczyny rok do roku biją rekordy popularności wśród prezentów. Czas wybrać idealny model dla bliskiej Ci dziewczynki! 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0

Jaki smartwatch dla dziewczynki wybrać?  

Wybierasz smartwatch dla dziewczynki? Pomyśl o ulubionych kolorach i funkcjach, które przydadzą jej się podczas zabawy i nauki! Wśród istotnych dla komfortu użytkowania elementów pojawiają się także: 

  1. Wielkość koperty: w smartwatchach dla dziewczynek nie powinna przekraczać 45 mm. 

  1. Materiał wykonania: wysokiej jakości tworzywo sztuczne. 

  1. Wymienne paski, które urozmaicą wygląd zegarka. 

  1. Wodoszczelność: od 30 m w górę. 

  1. Pojemność baterii: im większa, tym lepsza, jednak już 600 mAh zapewni wygodę używania przez kilka dni. 

Zegarek Garett 5903246280548 Smartwatch Garett Kids HappyZegarki smartwatch dla dziewczynki – przydatne funkcje 

Smartwatche dziewczęce produkowane przez kilka cenionych firm zostały podzielone na kolekcje, a następnie na poszczególne modele. Każdy z nich charakteryzuje się nieco inną funkcjonalnością, a zestaw przydatnych funkcji powinien zostać dopasowany do wieku i zainteresowań dziewczynki. Zobacz, na co warto zwrócić uwagę! 

Zegarek Garett Smartwatch 5903246281989 Garett Kids Nice dla dziewczynki
  • Przycisk SOS, geoogrodzenie i połączenia głosowe. To funkcje szczególnie cenione w smartwatchach dla młodszych dzieci poniżej 10 roku życia. Pomagają w zapewnieniu bezpieczeństwa dziewczynce, która przebywa poza domem. 

  • Monitorowanie snu, krokomierz, oprogramowanie treningowe, obsługa aplikacji z ekranu dotykowego. Udogodnienia szczególnie zainteresują nieco starsze dziewczynki. 

  • Funkcja znajdź telefon, personalizacja tarczy, plan lekcji - przydadzą się dziewczynkom w każdym wieku. 


Nie wiesz, jaki zegarek smartwatch dla dziewczynki w wieku 8, 9 bądź 11 lat wybrać? Napisz na naszym czacie! Profesjonalni doradcy pomogą Ci wybrać model dopasowany do potrzeb młodzieży i aktualnych trendów. Smartwatch dla dziewczynek – kiedy kupić pierwszy smart zegarek?  

Pierwszy, tradycyjny zegarek dla dziewczynki z analogową tarczą kupowany jest zwykle w wieku 6-7 lat, gdy dziecko dobrze rozpoznaje cyfry i rozumie działanie wskazówek. Z zegarkami cyfrowymi dzieci radzą sobie już w młodszym wieku - głównie z uwagi na fakt obecności elektroniki w ich codziennym życiu od najmłodszych lat. Właśnie dlatego pierwsze zegarki smart kupowane są dziewczynkom w okolicy 4. roku życia. Jest to wiek, w którym pociecha wykorzysta podstawowe funkcje smartwatcha. Z każdym miesiącem umiejętności w zakresie obsługi zegarka będą rosły. Z tego względu warto wybrać przyszłościowy model np. od Garett - który, gdy nadejdzie czas, pozwoli zamienić cyfrowy wygląd tarczy na analogowy i nabywać kolejne umiejętności. 

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Nice jako idealny gadżet dla dzieckaSmartwatch dla dziewczynki z GPS – zegarek z lokalizatorem  

Zegarek Garett Smartwatch 5906874848456 Garett Kids 4

Dla rodziców kluczowe jest bezpieczeństwo dzieci, o które zadba zegarek dla dziewczynki z GPS. Wbudowany w kopertę moduł czyni z kolorowego gadżetu zegarek z lokalizatorem, dzięki któremu wiesz, gdzie przebywa dziecko, nawet gdy go nie widzisz. Dostępne w ofercie dziewczęcych smartwatchów modele w pełni wykorzystują możliwości lokalizatora i pozwalają m.in. na stworzenie geoogrodzenia, czyli wyznaczenie obszaru, którego opuszczenie spowoduje wysłanie powiadomienia do rodzica oraz zapis przebytej trasy. 


Oczywiście, smartwatch dla dziewczynki z GPS to nie tylko możliwość sprawdzenia, gdzie przebywa dziecko, ale przede wszystkim mnóstwo frajdy. Moduł GPS pozwala na odtwarzanie przebytej trasy, obliczenie jej długości oraz prędkości. Zegarek dla dziewczynki GPS motywuje do aktywności, wzbudza ciekawość, a w połączeniu z aplikacją mobilną pozwala rywalizować z rówieśnikami. 

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Nice jako smartwatch dla dziewczynkiSmartwatch na komunię dla dziewczynki – pomysł na modny prezent  

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids 4 dla dziewczynki

Prezenty komunijne idą z duchem czasu, a miejsce analogowego zegarka zajął smartwatch. Dla dziewczynki 9 lat to jeden z prezentów przynoszących największą radość. Bogata paleta kolorów i mnóstwo multimedialnych funkcji sprawiają dużo frajdy i przydają się w codziennym życiu. Co ciekawe, zegarki smart kierowane do młodych kobiet pojawiły się w ofercie renomowanych marek, co uczyni podarek praktyczną pamiątką na wiele lat. 


Pamiętaj, że zegarek komunijny dla dziewczynki wcale nie musi być biały i analogowy! Musi przede wszystkim się jej podobać. Właśnie dlatego warto postawić na kolorowy i modny smartwatch. W końcu nie chodzi o to, by komunijna pamiątka wylądowała w szufladzie na wiele lat. Wybrany zgodnie z aktualnymi upodobaniami smartwatch na komunię dla dziewczynki będzie noszony przez nią na co dzień do szkoły. 
Decydując się na grawerunek na dekielku zegarka uczynisz modny prezent absolutnie wyjątkowym, skierowanym do konkretnej osoby modelem. W ramach pamiątki Pierwszej Komunii Świętej zamieścisz na zegarku datę, imię lub cytat. 

Sprawdź również smartwatche dla chłopców dostępne w naszej ofercie!


Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Happy dla dziewczynki