Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Smartwatche z monitorem snu

520wyniki

Smartwatch z monitorem snu

A gdyby tak po obudzeniu się dokładnie wiedzieć, ile trwały fazy Twojego snu i jak dobrze się spało danej nocy? Jeśli założysz zegarek z monitorem snu na noc, będzie dokładnie rejestrował Twój organizm. Wszystkie dane zostaną zapisane w aplikacji, aby móc analizować, jak zmienia się jakość snu. Dzięki tej wskazówce łatwiej i skuteczniej zadbasz o higienę nocnego odpoczynku oraz wysoki poziom energii w ciągu dnia. W ZEGAREK.NET znajdziesz smartwatch z monitorem snu prestiżowych marek. Zobacz naszą ofertę! 

FILTRY0

Monitor snu — co to jest?

Pod nazwą monitor snu w smartwatchu kryje się funkcja, która na podstawie danych z akcelerometru i pulsometru określa długość i jakość snu. 

Stała się na tyle popularna, że oferuje ją niemal każdy inteligentny zegarek. W najprostszej wersji smartwatch z funkcją monitorowania snu pokazuje tylko najważniejsze dane. Natomiast bardziej zaawansowane modele sportowe wykorzystują monitor snu w zegarku do określania ogólnej kondycji organizmu czy poziomu regeneracji. Smartwatch damski z monitorem snu

Zegarki Polar Garmin są przykładami takich właśnie czasomierzy. Lekkie i zaprojektowane tak, aby dopasowywać się do nadgarstka, zapewnią pełną wygodę również podczas snu. Natomiast w trakcie treningu będą kompleksowo rejestrować Twoje wyniki. Jeśli chcesz monitorować organizm w nocy, aby osiągać lepsze rezultaty w bieganiu, postaw na smartwatch z funkcją monitorowania snu Forerunner albo Pacer.

 Smartwatch damski z monitorem snu marki Garmin


Garmin z funkcją NFC i monitorem snu damski

Do ogólnego pomiaru różnego rodzaju aktywności znakomicie sprawdzą się natomiast uniwersalne kolekcje Polar Ignite i Unite, Garmin Venu albo Vivoactive. Podszyte kobiecą elegancją dodadzą Ci stylu, służąc licznymi czujnikami zdrowia i śledzenia aktywności. A smartwatch damski z monitorem snu Garmin zaoferuje nawet możliwość płacenia kartą.

 

Wśród propozycji dla kobiet nie brakuje też modeli o eleganckim, klasycznym designie. W takim stylu zostały w większości utrzymane zegarki smartwatch z monitorem snu GarettMarea Rubicon. Zawieszone na stalowej bransolecie tradycyjnej lub mesh pasują do codziennych outfitów. Znajdziesz w nich wszystkie podstawowe funkcje, jakie powinien mieć nowoczesny smartwatch: powiadomienia z telefonu, oprogramowanie treningowe, licznik kalorii, a czasem także pulsoksymetr i ciśnieniomierz.

Elegancki smartwatch damski Rubicon


Damski smartwatch Fossil z funkcją monitorowania snu  

Oczekujesz więcej możliwości? Jeśli wyposażony w monitor snu smartwatch ma Ci posłużyć podczas codziennych aktywności - żaden model nie zrobi tego lepiej niż stylowy Michael Kors albo Fossil. Za jego pośrednictwem zapłacisz za zakupy i przeprowadzisz rozmowę telefoniczną. W dowolnym momencie skorzystasz też ze wsparcia Asystenta Google.

 

Smartwatch męski z monitorem snu

A na jaki zegarek z monitorowaniem snu mogą liczyć mężczyźni? Wybór jest szeroki: od eleganckich modeli na co dzień przez sportowe po typowo outdoorowe. Na to, aby wbudowany w zegarek monitor snu był maksymalnie precyzyjny, duży nacisk kładzie marka Polar. Monitor snu wspiera tu m.in. wskaźnik regeneracji czy wytrenowania organizmu, aby móc jak najlepiej dopasować plan treningowy do aktualnej kondycji.

Smartwatch męski Polar z funkcją monitorowania snu


Sporotwy smartwatch z funkcją monitorowania snu

Do wyboru jest m.in. uniwersalny smartwatch z monitorem snu Unite, Pacer do biegania oraz multisportowy Grit X. Po inne zaawansowane zegarki zajrzyj także do portfolio Garmin. Wybierzesz Forerunner do biegania, Fenix do przygód w outdoorze, a może Venu do noszenia na co dzień?


A jeśli interesuje Cię mniej zaawansowany zegarek do monitorowania snu i ogólnego pomiaru aktywności w każdym momencie dnia? Stylowy Vector Smart Fashion na pasku z tworzywa sztucznego wygodnie ułoży się na nadgarstku i elegancko zaprezentuje w każdej sytuacji. Znajdziesz w nim m.in. termometr temperatury ciała, pulsoksymetr, trening oddechowy i ciśnieniomierz.

możliwość mierzenia temperatury w smartwatchu Vector Smart


Sportowy smartwatch Garett

Poza nim równie niezawodnie będzie służył smartwatch z funkcją monitorowania snu Garett albo Marea. Zawieszony na pasku lub bransolecie łączy elegancki wygląd z szeregiem przydatnych funkcji podczas treningu i kontroli zdrowia.


Dobry zegarek z monitorem snu znajdziesz w ZEGAREK.NET

W ZEGAREK.NET znajdziesz smartwatch z monitorem snu, który będzie pracował dla Ciebie nawet w nocy. Natomiast w ciągu dnia pomoże w licznych zajęciach. Każdy z dostępnych u nas zegarków jest oryginalny, sygnowany przez cenione na rynku marki. Możesz wybierać spośród kilkudziesięciu egzemplarzy w różnych stylach. Zapoznaj się z pełną ofertą!

 Smartwatch Polar z funkcją monitorowania snu