Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Police

Zegarki Police

Wyraźna stylistyka, autentyczny bunt i energia — takie są właśnie zegarki Police. Techniczna doskonałość modeli w połączeniu z unikatowym designem pozwala wyrazić nam swoją osobowość. Osoby podążające za trendami mody oraz ceniące wysoką jakość wykonania, z pewnością znajdą w ofercie marki Police swój wymarzony czasomierz.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 38 z 38 produktów

Historia zegarków Police

Pierwsze zegarki Police pojawiły się, jako zwieńczenie wieloletniego doświadczenia w obszarze projektowania. W 1978 bracia Ennio i Walter De Rigo założyli firmę — De Rigo, wytwarzającą okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. W kolejnych latach mężczyźni rozszerzyli zasięg swoim działań, nabywając fabrykę Lozzę, specjalizującą się w produkcji oprawek. Rozrost dotychczasowej działalności stał się podwaliną pod wykreowanie dwóch nowych marek – Police i Sting. Kluczową datą dla powstania zegarków, stało się  otwarcie w 1983 roku zakładu produkcyjnego w Longarone. Pierwsze czasomierze od włoskiego brandu pojawiły się na rynku w 2003 roku – wtedy też branża zegarmistrzowska z entuzjazmem przyjęła modele Police.
Męski zegarek Police na skórzanym pasku.


Zegarki Police — zbuntowana natura, wysoka jakość

Międzynarodowe trendy w zegarkach dla mężczyzn znajdują odbicie w każdym z egzemplarzy Police. Modele reprezentują styl życia oparty na silnym charakterze i autentycznym buncie. Unikatowy design czasomierzy, można zatem nazwać elegancką nonszalancją. Wykonane ze stali szlachetnej zegarki, napędzają japońskie mechanizmy Miyota. Duże koperty wpisują się w aktualne trendy, gwarantując jednocześnie komfort użytkowania. W ofercie marki znajdziemy modele na skórzanych paskach, kauczuku, czy bransoletach. Każdy z tych materiałów cechuje się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu czasomierz będzie bezpiecznie trzymał się na nadgarstku.
Zegarki Police dają popis technicznych umiejętności, a jednocześnie kreują estetykę przyszłości. W portfolio spotkamy egzemplarze utrzymane w klasycznym designie, jak i stanowiące ukłon dla nowoczesności. Okrągłe koperty wraz z minimalistycznymi tarczami przypadną do gustu osobom stawiającym na ponadczasowe wzornictwo. Na uwagę zasługują ciemne modele z motywami czaszki na tarczy. Czasomierze nawiązując do ciężkich brzmień muzycznych, wyrażają niezależność i bunt wobec społecznym oczekiwaniom. Równie interesującymi są zegarki z nałożonymi na cyferblat subtarczami. Ich wygląd przypadnie do gustu wszystkim mężczyznom wybierającym na co dzień sportowy styl.


Męski, stylowy zegarek Police.
Zegarek Police na czarnej bransolecie.

Autoryzowany sklep marki Police – Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Wszystkie dostępne w naszej ofercie zegarki Police, pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Sklep ZEGAREK.NET jest autoryzowanym punktem, który gwarantuje 100% oryginalności sprzedawanych produktów oraz zaświadcza o ich legalnym pochodzeniu. Każdy czasomierz spełnia normy europejskiego prawa. Do zakupionego zegarka dołączamy instrukcję w języku polskim, a także kartę gwarancyjną. Oferujemy fachową pomoc w zakresie serwisowania, które odbywa się w oficjalnych punktach naprawy marek.