SORTUJ FILTRY 0


-40%

-50%

-70%

-80%

Black Friday 2022 w ZEGAREK.NET !

Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych piątków w całym roku, czyli Black Friday 2022! Święto wyprzedaży, podczas którego możesz liczyć na mega promocje na zegarki. Black Friday to okazja do zakupu nawet o 70% taniej! Wykorzystaj idealny moment do sprawienia sobie i bliskim świątecznego prezentu. Zobacz, jakie specjalne okazje szykujemy dla Ciebie 25 listopada 2022 roku!


Co to jest Black Friday? 

Tradycja Black Friday przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie w piątek po Święcie Dziękczynienia sklepy organizują wielkie wyprzedaże. Czarny Piątek coraz częściej jest także łączony z Cyber Monday. Poniedziałkowe zniżki w sklepach internetowych stanowią przedłużenie weekendowego szaleństwa.


Kiedy jest Black Friday 2022? Kiedy jest Czarny Piątek 2022?

Black Friday wyznacza początek świątecznych zakupów przed Bożym Narodzeniem. Black Friday 2022 przypada na 25 listopada. Najlepsze promocje na Black Friday rozpoczynają się więc w ostatni piątek listopada. Jeśli chcesz w świetnej cenie kupić markowy zegarek - Black Friday to doskonała okazja! Wielka wyprzedaż w Zegarek.net Black Week! 

Zegarek.net przyłącza się do obu akcji! Podczas Black Friday 2022 oraz Cyber Monday możesz sprawić sobie oraz bliskim wymarzony zegarek. Listopadowe zakupy są także idealnym sposobem na uniknięcie przedświątecznej gorączki. To wyjątkowa okazja do zakupu w niskich cenach prezentów na święta.

Zegarek stanie się niezapomnianym dodatkiem towarzyszącym obdarowanemu każdego dnia. Świetnym pomysłem będzie skorzystanie z opcji grawerunku w symbolicznej cenie 1 zł. Umieszczonych na dekielku kilka prostych słów sprawi, że zegarek damski albo męski stanie się oryginalną i praktyczną pamiątką.

Takich wyprzedaży jeszcze nie było! Promocja Black Friday na markowe zegarki!

Specjalnie dla Ciebie szykujemy wielkie obniżki cen! Zegarki męskie Black Friday oraz zegarki damskie Black Friday będzie można kupić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych taniej! Wśród przecenionych produktów podczas BLACK WEEKEND znajdą się zarówno cenione zegarki szwajcarskie, jak i zegarki modowe od największych marek. W zestawieniu znajdziesz też zegarki Casio Black Friday, zegarki G SHOCK, a także smartwatch damski Black Friday. Każdy z zegarków pochodzi od oficjalnych polskich dystrybutorów oraz objęty jest ważną gwarancją! 

Jak skorzystać z promocji na zegarek Black Friday? 

Kupując w Zegarek.net, zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także czas! Nie musisz już stać w długich kolejkach. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie przed monitorem komputera lub telefonu. Teraz wybierz swój idealny zegarek Black Friday i zamów online! Twój czasomierz jest już w drodze do Ciebie! Proste, prawda? Jeśli będziesz mieć problemy lub pytania nasi doradcy pozostają do Twojej dyspozycji. Nie zwlekaj! Promocje na Black Friday 2021 to idealna okazja na udane zakupy!