Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Smartwatche kwadratowe

smartwatch kwadratowy

Smartwatch kwadratowy przebojem wszedł do branży wearables i stał się modnym trendem wzorniczym. W doskonały sposób łączy elegancję, nowoczesność i sportowe akcenty. Chcesz mieć taki funkcjonalny zegarek na swoim nadgarstku? Zobacz kwadratowy smartwatch z naszej oferty! 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 230 produktów

Kwadratowy smartwatch — markowe, funkcjonalne propozycje

Myślisz o tym, by kupić smartwatch? Kwadratowa koperta to dobry wybór dla Ciebie, jeśli cenisz sobie funkcjonalność, nietuzinkowy styl i wysoką jakość. Po ten kształt chętnie sięgają bowiem prestiżowe marki cenione za zaawansowaną technologię i nienaganny design. Zegarek smartwatch kwadratowy stał się na przykład wyróżnikiem takich producentów jak: Vector Smart czy Strand. Możesz go też jednak znaleźć w portfolio GarettMarea, a nawet Garmina.

Smartwatch Damski z kwadratową kopertą


Smartwatch Vector Smart z kwadratową kopertą

Wszystkie smartwatche kwadratowe tych brandów charakteryzuje nowoczesny minimalizm i bardzo dobra czytelność, co sprawia, że są odpowiednie na każdą okazję. Znajdziesz wśród nich eleganckie modele na bransolecie mesh z delikatnie błyszczącą obudową. Obok nich nie zabrakło też jednak lekkich i wygodnych zegarków sportowych na pasku z tworzywa sztucznego lub silikonu.


Smartwatch damski kwadratowy — praktyczna elegancja

Smartwatch kwadratowy damski jest nie tylko funkcjonalny, ale też pozwala w nienachalny sposób wyróżnić się w tłumie. Wzorcowym tego przykładem jest elegancki smartwatch damski czarny kwadratowy Vector Smart na bransolecie mesh lub pasku z tworzywa sztucznego. W kwadratowej kopercie mieści podstawowe funkcje, których można wymagać od smartwatcha. Są to m.in. oprogramowanie treningowe, pulsometr, krokomierz czy informacje pogodowe.

Smartwatch damski Vector Smart z kwadratową kopertą na bransolecie


 smartwatch damski kwadratowy Garett Sport Mode

Liczysz na więcej? Rozważ zegarek smartwatch damski kwadratowy Garett Sport Mode. Poza tym, że daje przykład dopracowanego designu, to jeszcze zaskakuje możliwościami. Ciśnieniomierz, alarm hydracyjny i trening oddechowy to tylko wybrane opcje sportowo-zdrowotne, które pozwolą Ci realizować aktywny tryb życia.


Jeśli jednak od technologii oczekujesz maksymalnego wsparcia w codziennych aktywnościach, na Twoje wymagania może odpowiedzieć smartwatch damski biały kwadratowy Garmin Venu Sq. Płatności zbliżeniowe, sugestie treningów, śledzenie kondycji czy pomiar energii i nawodnienia to tylko kilka jego najważniejszych funkcji. Korzystaj z nich wszystkich, aby świadomie dbać o siebie z dnia na dzień.

smartwatch damski biały kwadratowy Garmin Venu Sq

Smartwatch męski kwadratowy — styl i funkcjonalność

smartwatch kwadratowy męski Venu Sq Garmina

Smartwatch kwadratowy efektownie prezentuje się również na męskim nadgarstku. A minimalistyczne modele Strand są tego najlepszym przykładem. Znajdziesz wśród nich zegarek na pasku silikonowym lub bransolecie mesh do codziennego noszenia. Lista ich możliwości nie jest taka, jaką może pochwalić się smartwatch kwadratowy męski Venu Sq Garmina. Możesz tu jednak liczyć na wszystko, co potrzebne do codziennego pomiaru aktywności: oprogramowanie treningowe, krokomierz, licznik kalorii, pulsometr, informacje pogodowe.


Podoba Ci się ten styl i technologia, ale dysponujesz mniejszym budżetem? Nieco tańszy kwadratowy smartwatch Vector Smart zaoferuje Ci podobne możliwości i design.

kwadratowy smartwatch Vector Smart


Smartwatch Marea z kwadratową kopertą

Poza nimi ciekawa funkcjonalność wyróżnia zegarki Marea. Wybierając model B58006/6, zyskujesz dwa zegarki na każdą okazję. Wszystko dzięki wymiennemu paskowi sportowemu, bransolecie mesh i personalizowanym tarczom, które pozwalają dowolnie dostosowywać wygląd zegarka do danych okoliczności. Na tym jego mocne strony się jednak nie kończą. Smartwatch męski kwadratowy oferuje też bowiem rzadko spotykane czujniki zdrowia: EKG i ciśnieniomierz, a do tego możliwość prowadzenia rozmów poprzez Bluetooth.


Dobre smartwatche kwadratowe znajdziesz w ZEGAREK.NET

Chcesz korzystać z możliwości, jakie daje nowoczesny smartwatch? Kwadratowa koperta pozwoli Ci się wyróżnić nieszablonowym dodatkiem bez rezygnacji z najważniejszych funkcji inteligentnego zegarka. W ZEGAREK.NET możesz wybierać spośród oryginalnych modeli od najlepszych producentów takich jak: Garmin, Rubicon, Garett, Strand czy Vector Smart. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz kwadratowy smartwatch z funkcjami, jakich potrzebujesz.

Męski zegarek z kwadratową kopertą na bransolecie