Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Jaguar

Prestiżowy zegarek Jaguar

Jaguar to prestiżowe zegarki w nowoczesnej odsłonie. Kolekcja unikalnych modeli została zaprojektowana zgodnie z współczesnymi trendami. Doskonałe wzornictwo i najwyższej jakości materiały sprawiają, że zegarki Jaguar łączą elegancję ze sportowym charakterem.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Siła dzikiego kota w zegarkach Jaguar

Stylowe zegarki Jaguar
Początki marki Jaguar sięgają 1938 roku. Wtedy też szwajcarski zegarmistrz Peter Haas, wyznaczył sobie dość nietypowy cel – stworzyć kolekcję zegarków, odzwierciedlających siłę i tajemniczość jaguara. Firma w 1989 roku została przyjęta przez Grupę Festina, która dodała marce własnej siły oraz doświadczenia. Dzikość kota z sawanny do dziś inspiruje twórców do tworzenia prestiżowych czasomierzy. Każdy model posiada szwajcarski certyfikat Swiss Made, potwierdzający wysoką jakość produktu. Oznaczenie jest gwarantem precyzji pracy mechanizmu kwarcowego i doskonałego rzemiosła. Kupując zegarek Jaguar z tym zaświadczeniem mamy zatem gwarancję, że nasz model był składany w stolicy światowego zegarmistrzostwa. To właśnie najwyższe standardy jakości i ponadczasowy wygląd, wyznaczają prestiż tych zegarków.Zegarki Jaguar – funkcjonalność w każdym calu

Marka Jaguar prezentuje niezwykle atrakcyjny stosunek ceny zegarków do jakości. Produkty wykonano ze stali szlachetnej, zapewniającej bezpieczne noszenie czasomierza na nadgarstku. Okrągły kształt koperty oraz duża tarcza z masywnymi wskazówkami sprawia, że zegarek będzie dobrze prezentować się w zróżnicowanych okolicznościach. Umieszczony na tarczy datownik, okaże się niezwykle pomocny w codziennych sytuacjach - pozwoli pamiętać o urodzinach bliskich, czy umówionych spotkaniach. Cyferblat zegarków Jaguar przykryto szafirowym szkłem, cechującym się wysoką odpornością na zarysowania. Tworzywo w światowej skali Mohsa posiada aż 9 na 10 punktów, co wskazuje na jego wyjątkowo wysoką jakość.
Funkcjonalny zegarek Jaguar


Damski zegarek Jaguar na białym skórzanym pasku
Zegarki Jaguar łączą w sobie klasyczną elegancję ze sportowym charakterem. Wyposażone w chronograf i stoper modele, pozwalają zmierzyć sportowy czas – motywując nas do poprawy wyników. Wysokiej klasy wodoszczelność umożliwia, pływanie oraz nurkowanie z zegarkiem na nadgarstku. Podczas tej drugiej aktywności, przydatny będzie umieszczony na kopercie bezel – pozwala on odmierzyć czas przebywania pod wodą i dostosować tempo prawidłowego wynurzania się.

Autoryzowany sklep marki Jaguar– Oryginalne produkty – Oficjalna sprzedaż

Zegarek.net jest autoryzowanym sklepem zegarków marki Jaguar. Oznacza to, że wszystkie dostępne w ofercie czasomierze są w 100% oryginalne i pochodzą od oficjalnego dystrybutora. Każdy czasomierz spełnia wymagania prawa europejskiego. Do zakupionego produktu dołączana jest instrukcja w języku polskim, a także karta gwarancyjna. Umożliwia ona korzystanie z oficjalnych serwisów Jaguar. Pracują tam wykwalifikowani pracownicy, dzięki czemu otrzymujemy pewność profesjonalnej usługi serwisowania.
Zegarki Jaguar z granatowymi tarczami oraz subtarczami