Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Hagen

Baner marki Hagen z męskim i damskim Smartwatchem

Smartwatche Hagen — najbardziej zaawansowane urządzenia smart do 700 zł w ZEGAREK.NET

Czy da się połączyć rozbudowane inteligentne funkcje z dopracowanym designem oraz przystępną ceną? Tak, zaawansowane smartwatche do 700 zł Hagen są tego najlepszym przykładem. Dzwonienie przez zegarek, komunikaty motywacyjne, mierzenie ciśnienia to tylko początek imponująco długiej listy możliwości. W żadnym innym urządzeniu z naszej oferty nie znajdziesz więcej opcji w tak niskiej cenie. Sprawdź!

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 102 produktów

Doświadczenie i nowoczesne podejście

Smartwatche Hagen zawdzięczają zaawansowaną technologię wieloletniemu doświadczeniu i otwartemu podejściu do innowacji. Wprowadzając markę do branży wearables, twórcy oparli się na know-how zdobytym przy produkcji klasycznych wodoodpornych zegarków analogowych. W efekcie udało się stworzyć jednocześnie designersko efektowne i funkcjonalne smartwatche dla aktywnych. Byś w codziennych aktywnościach mógł wysoko stawiać poprzeczkę sobie i technologii.
Zegarki Smartwatch na bransoletach mesh i funkcje: krokomierz, spalanie kalorii i monitor snu marki Hagen
Zegarek Smartwatch na czarnej bransolecie mesh z ikonką baterii marki Hagen

Jakość z myślą o tobie

Nie byłoby to możliwe bez dbałości o jakość. Zegarki Hagen spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Dzięki temu możesz korzystać z nich w różnych warunkach, tak intensywnie, jak tego potrzebujesz. Ich solidnej obudowy nie pokona pył z polnej drogi ani krople deszczu. Mocna bateria dotrzyma kroku nawet podczas dłuższych aktywności. A wydajny procesor zapewni szybkość i płynność działania, żebyś nie musiał tracić czasu na rozruch funkcji.

Design na każdy gust

Za niezawodnym funkcjonowaniem idzie przemyślany, niebanalny design. W ofercie są nie tylko smartwatche Hagen o masywnej, typowo sportowej konstrukcji, ale też nowoczesne urządzenia z kwadratową kopertą na bransolecie mesh. Wiele modeli zdradza również doświadczenie marki w tworzeniu klasycznych zegarków. Mają okrągłą, oszczędną kopertę na pasku ze skóry lub bransolecie mediolańskiej.
Zegarki Smartwatch na bransoletach mesh z prostokątną i okrągłą tarczą marki Hagen
Zegarek Smartwatch na srebrnej bransolecie mesh
W efekcie nie musisz rezygnować ze swojego stylu, bo to zegarek dopasowuje się do ciebie. Szukasz eleganckiego modelu na co dzień, wygodnego, lekkiego monitora aktywności na trening, a może solidnej propozycji na wyprawy? Nie dość, że w ofercie znajdziesz wszystkie te zaawansowane smartwatche, to jeszcze możesz dostosować wygląd wybranego modelu do własnych preferencji. Do wyboru masz setki różnokolorowych tarcz oraz animowane tapety. A szeroka oferta wymiennych pasków dostępnych w zestawie lub do zakupienia osobno pozwoli ci stworzyć jeszcze więcej niepowtarzalnych konfiguracji. Kreatywnie zestawiaj ze sobą te elementy, aby zegarek jak najlepiej wyrażał twój indywidualny styl.

Zdrowie pod kontrolą

W zależności od tego, na jaki model się zdecydujesz, możesz mieć nieco inny zestaw funkcji zdrowotnych do dyspozycji. Wybrane urządzenia wykonują pomiar ciśnienia i badanie EKG, a także proponują trening oddechowy. Dodatkowo akcesoria skierowane do kobiet śledzą fazy cyklu miesiączkowego. Dzięki temu można dostosować aktywność do aktualnych potrzeb organizmu.
Zegarek Smartwatch na bransolecie mesh w kolorze różowego złota marki Hagen
Zegarek Smartwatch na czarnym pasku z funkcjami sportu marki Hagen
Natomiast wszystkie smartwatche do 700 zł Hagen są wyposażone w podstawowe sensory zdrowia. Pulsometr mierzy metodą optyczną szybkość bicia serca, dając ogólną informację o kondycji układu krążenia i twoim samopoczuciu danego dnia. Regularnie kontroluj tętno i sprawdzaj, czy mieści się w normie.
Monitor snu — zegarki Hagen założone na noc obliczają długość poszczególnych faz snu i na tej podstawie określają jego jakość. To dla ciebie ważna informacja, czy wystarczająco dbasz o nocny odpoczynek.
Zegarek Smartwatch na czarnym pasku z funkcją sportu marki Hagen
Zegarek na czarnym pasku Smartwatch marki Hagen
Przypomnienie o ruchu — to naturalne, że od czasu do czasu brakuje ci energii i masz ochotę poleniuchować. Przyjazne komunikaty motywacyjne sprawią jednak, że zmobilizujesz się do łagodnej aktywności choć na kilkanaście minut… dla zdrowia i lepszego samopoczucia.
Krokomierz — smartwatche Hagen podążają krok w krok za użytkownikami, aby pomóc osiągać dzienne cele. Sprawdzaj, ile kroków udało ci się pokonać danego dnia, i stopniowo podnoś poprzeczkę.
Zegarek damski na srebrnej bransolecie mesh Smartwatch marki Hagen
Zegarek na złotej bransolecie mesh Smartwatch marki Hagen
Licznik kalorii — to przydatna funkcja dla dbających o smukłą sylwetkę i zdrowie. Zegarek podpowiada, jak dużo kalorii spaliłeś podczas codziennych aktywności. A ty łatwiej przestrzegasz zaleceń dietetycznych.
Pulsoksymetr, czyli czujnik sprawdzający, jak dobrze organizm absorbuje tlen.
Zegarek na czarnym pasku z funkcją pomiaru powietrza w krwi marki Hagen
Smartwatch ze sportowymi funkcjami marki Hagen

Trening na własnych zasadach

Hagen postawił sobie jasny cel: stworzyć funkcjonalne smartwatche, które wspierają w codziennym treningu. Nie mogło więc w nich zabraknąć również funkcji monitorujących aktywność. Zegarki Hagen dopasowują pomiary do wielu różnych dyscyplin, w tym: chodzenia, biegania, jazdy na rowerze, skakania na skakance, gry w badmintona, piłkę nożną i koszykówkę, biegania na bieżni, ćwiczeń na orbitreku, jogi oraz treningu dowolnego.
Mając to akcesorium na nadgarstku, otrzymasz wskazówki, jak uspokoić oddech przy dużym wysiłku. Sprawdzisz, jak długo ćwiczyłeś. A jeżeli skorzystasz dodatkowo z nawigacji GPS w telefonie, poznasz przebyty dystans. Wszystkie dane przechowuje aplikacja na smartwatch. Masz więc do nich bieżący dostęp, aby porównywać wyniki w różnych perspektywach czasowych.
Zegarek w kolorze srebrnym Smartwatch marki Hagen
Zegarek na brązowym skórzanym pasku z funkcją odbierania telefonu Smartwatch marki Hagen

Smartfon w zegarku

A to wciąż jeszcze nie wszystkie możliwości! Najbardziej zaawansowane smartwatche z powodzeniem zastępują nie tylko osobistego trenera, ale też telefon. W rezultacie za ich pomocą odbierzesz, wykonasz lub odrzucisz połączenie bez konieczności sięgania po smartfon.
Ponadto wszystkie smartwatche Hagen przekazują powiadomienia z telefonu i aplikacji. Umożliwiają sterowanie muzyką i aparatem w telefonie. Obsługują także funkcję: znajdź telefon/zegarek, dzięki czemu łatwo zlokalizujesz zagubione urządzenie.
Zegarki na bransoletach mesh w kolorze srebrnym i złotym Smartwatche marki Hagen
Zegarki Smartwatch na paskach i bransoletach marki Hagen

Funkcjonalne smartwatche do 700 zł znajdziesz w ZEGAREK.NET

Choć trudno w to uwierzyć, możesz cieszyć się tak licznymi funkcjami, wydając u nas nie więcej niż 700 zł. Nie znajdziesz w ZEGAREK.NET bardziej rozbudowanego i technologicznie zaawansowanego urządzenia w tej kategorii cenowej. Wszystkie dostępne w naszym sklepie zegarki Hagen są oryginalne i pozyskane z oficjalnej dystrybucji. Masz więc gwarancję, że otrzymujesz pełnowartościowy, starannie wykonany smartwatch o niezawodnym działaniu. Sprawdź całą ofertę