Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Wyprzedaż

209wyniki

Zegarki Timex Wyprzedaż

Zegarki Timex cieszą się popularnością od wielu dekad. Amerykańska firma produkuje czasomierze dorównujące jakością największym gigantom na rynku zegarmistrzowskim (szwajcarskim i japońskim przedsiębiorstwom). Czasomierze Timex mają szerokie grono odbiorców również ze względu na swoją atrakcyjną cenę. W ofercie wyprzedaży Timex można nabyć zegarek już za około 100 zł.

FILTRY0

Nowoczesny wygląd i funkcjonalność zegarków Timex 

Zegarki Timex na wyprzedaży cechuje oryginalny, nowoczesny design. Wiele modeli posiada koperty wykonane z tworzywa sztucznego. Tarcze są w większości okrągłe lub owalne i na tyle duże, że bez trudu można odczytać wszystkie funkcjonalności czasomierza (datownik, stoper, timer). W kategorii wyprzedaży dostępne są przede wszystkim zegarki sportowe, choć znajdą się także damskie czasomierze na skórzanym pasku lub męskie modele na bransolecie. Zegarki Timex są bardzo wygodne. Sportowe wersje świetnie układają się na nadgarstku, przez co nie przeszkadzają podczas treningu.

Zegarek Timex TW5M19600 Ironman Transit T10


Zegarek Timex TW2P91000 Weekender Fairfield

Zegarki codzienne cechuje klasyczny design. Producenci umiejętnie łączą ze sobą takie barwy jak: złoto, srebro i brąz. Mechanizmy bardzo często umocowane są na paskach ze skóry naturalnej lub plecionej, stalowej bransolecie. W ofercie wyprzedażowej dostępne są zegarki na każdą okazję w bardzo atrakcyjnych cenach.  

Zobacz wszystkie zegarki Timex dostępne w naszej ofercie!