TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Timex Damskie na bransolecie

Zegarki damskie na bransolecie Timex to idealny wybór dla kobiet szukających klasycznych i modnych czasomierzy z elementami elegancji. Stalowe koperty zostały wyposażone w mineralne szkło, które ma 5 punktów twardości w skali Mohsa, co przekłada się na doskonałą ochronę tarczy zegarka. Wybierając dla siebie zegarek damski Timex, warto zwrócić uwagę na kwarcowy typ mechanizmu. Jest to jeden z częściej używanych mechanizmów w dobrej jakości czasomierzach. Amerykański producent zapewnia wodoszczelność na poziomie 50 m, co oznacza, że podczas codziennych czynności nie musisz obawiać się o zalanie zegarka. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarek damski Timex – klasyka połączona z modą 

Zegarki damskie na bransolecie Timex wpisują się w aktualne trendy rynkowe. Zachowując klasyczny design zegarków, producent dodał szczegóły, które zachwycą każdą wymagającą klientkę. Wśród dużej ilości pozycji są modele z ozdobioną kopertą kryształkami Swarovskiego, które znajdą swoich fanów wśród kobiet lubiących delikatny połysk. Motylkowe zapięcie to praktyka połączona z bezpieczeństwem, które pozwala na szybkie zakładanie i zdejmowanie zegarka, równocześnie zabezpieczając przed samoistnym zwolnieniem blokady w klamrze. Funkcjonalne zegarki damskie na bransolecie Timex 

Nie tylko wygląd, ale też funkcjonalność zegarka się liczy. W większości modeli zegarków damskich Timex został wbudowany datownik pokazujący dzień miesiąca. Aby ułatwić sprawdzenie godzin po zmroku, amerykański producent wyposażył zegarki damskie na bransolecie Timex w podświetlane tarcze, a niektóre z nich dodatkowo mają powłokę świetlną, która świeci w ciemności po krótkim naświetleniu. 

Zobacz wszystkie zegarki damskie Timex dostępne w naszej ofercie!