Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Timex Męskie na pasku

226wyniki

Zegarki Timex Męskie na pasku

Korzenie marki Timex sięgają XIX wieku. Firma jest pionierem w branży zegarmistrzowskiej, który rozpoczął produkcję czasomierzy na masową skalę. Zegarki męskie Timex na pasku charakteryzują się przemyślanym i oryginalnym designem oraz precyzją wykonania. Pozycja marki jest dziś tak ugruntowana, że zegarki męskie Timex na pasku uważane są za ikony i produkty kultowe. Amerykańskie wzornictwo niczym nie ustępuje szwajcarskiemu czy japońskiemu.  

FILTRY0

Nietuzinkowy i przemyślany design zegarków Timex 

Wśród kolorów męskich zegarków na pasku dominują chłodne, ciemne barwy. Producenci bawią się łączeniem odcieni. Jeden czasomierz posiada kilka barw idealnie pasujących do siebie. Najczęściej wpada w oko czerń, szarość i brąz. Timex produkuje różnorodne zegarki dla każdego mężczyzny. W ofercie dostępne są modele codzienne, modowe i sportowe. Wszystkie zegarki wykonane są z najwyższej jakości materiałów. 

Zegarek Timex Fairfield TW2R79800 Supernova Chrono


Zegarek Timex TW2R64000 Mod 44

Paski zrobione są z naturalnej skóry albo tworzywa sztucznego. Marka stawia przede wszystkim na klasyczny, uniwersalny design. Na tarczach nie widać nadmiernych zdobień, co nie znaczy, że zegarki są nudne. Każdy z nich posiada unikatowy dodatek, najczęściej w postaci koloru na kopercie lub pasku, który dodaje mu charakteru i oryginalności. Zegarki Timex męskie na pasku idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie oficjalnego, codziennego lub sportowego outfitu. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Timex dostępne w naszej ofercie!