Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Vostok Europe męskie

567wyniki
Zegarek męski marki Vostok Europe z czarną tarczą i białymi indeksami, leży obok białego etui.Wybór męskiego czasomierza może być czasem niezwykle trudny, szczególnie kiedy szukamy czegoś dobrze wyglądającego, a przy tym niepowtarzalnego. W takich momentach z pomocą przychodzą limitowane zegarki, które gwarantują oryginalność i przy odpowiednio przygotowanej ofercie, łatwą personalizację. Litewska marka Vostok Europe specjalizuje się w obu tych aspektach, dodając do tego ciekawe źródła inspiracji oraz wysoką jakość stosowanych podzespołów.
FILTRY0

Zegarki tworzone z pasją

Przyglądając się z bliska propozycjom marki Vostok Europe, zaskakujące wydaje się jak stosunkowo niedawno pojawiły się one na rynku. W roku 2003 wywodząca się z Litwy firma Vilnius Koliz zwróciła się do znanego, rosyjskiego producenta czasomierzy Chystpool Watch Factory Vostok. Połączenie świeżej i ambitnej krwi z doświadczeniem zaowocowało powstaniem nowej marki – Vostok Europe - która miała podbić świat całkowicie nowym podejściem do projektowania zegarków. Dziś zegarki męskie VE znane są na całym świecie dzięki nowoczesnemu designowi oraz wysokiej jakości połączonych z limitacją każdego modelu do maksymalnie 3000 sztuk.
Zegarek męski na brązowym pasku, z brązową kopertą i niebieską tarczą z białymi wskazówkami.
Elegancki męski zegarek na czarnym pasku, położony na metalowym stojaku, otoczony narzędziami zegarmistrzowskimi.
Kolekcje po wyprzedaniu wszystkich modeli nie popadają jednak w zapomnienie, ale są uzupełniane całkowicie nowymi propozycjami, co ma bardzo mocne uzasadnienie w sposobie tworzenia nowych serii czasomierzy. Każda z nich odwołuje się bowiem do wynalazków, wydarzeń i osiągnięć, które były przełomowe dla rozwoju naszej cywilizacji, stąd dbałość o ich kontynuację jest wyrazem szacunku dla niezwykłej historii. Co ważne, zegarki męskie VE oddają źródła swojej aspiracji nie tylko takimi szczegółami jak grawer na deklu, ale przede wszystkim całą swoją konstrukcją, parametrami i funkcjonalnością.

Sportowe, eleganckie i niepowtarzalne

Zegarki męskie Vostok Europe to czasomierze, których nie da się pomylić z żadną inną marką. Ich wyjątkowa stylistyka opiera się na prostym założeniu - nosząc zegarek Vostok Europe musisz się wyróżniać. Podejście Litwinów do projektowania jest niezwykle odważne, a ich czasomierze bardzo masywne, dzięki czemu sprawdzą się u posiadaczy sporych nadgarstków. Co równie ważne, każdy projekt jest przemyślany tak, aby dopasować się do każdego. Jeśli posiadasz więc niewielki nadgarstek i do tej pory unikałeś słusznych rozmiarów, wybierając zegarki Vostok Europe nie musisz obawiać się o trudności z dopasowaniem, a to za sprawą odpowiedniego profilowania kopert. Mnogość kolekcji sprawi też, że nie będzie problemu z wyborem czasomierza odpowiedniego do danej sytuacji. Vostok Europe to doskonałe zegarki do garnituru, co widać w kolekcji VE Limouisne inspirowaną legendarną radziecką limuzyną. Lwią część zajmują jednak sportowe zegarki męskie, które poza imponującym wyglądem, mają równie imponujące parametry. Nie da się też ukryć, że litewska manufaktura bardzo odważnie dobiera swoje kompozycje kolorystyczne, a co najważniejsze - robi to naprawdę dobrze.
Męski zegarek na skórzanym czarnym pasku, leżący na drewnianym pniu obok starego siekierza.
Złoty zegarek na skórzanym pasku leży na mapie obok metalowego przyrządu pomiarowego.

Zegarki Vostok Europe - jakość, która imponuje

Niezależnie od pułapu cenowego, jaki ma spełniać nasz nowy zegarek męski, ważne, aby w zamian oferował on adekwatną do niego jakość wykonania. Trzeba przyznać, że litewski producent jest w tym kontekście naprawdę godny uwagi, dzięki rzetelnemu podejściu do konstruowania czasomierzy. Zegarki męskie Vostok Europe wyróżniają się dzięki temu swoim wyglądem, nie zapominając o jednocześnie o dokładności, będącej przecież esencją zegarmistrzostwa. We wnętrzu oferowanych przez markę modeli, znajdziemy zatem wyłącznie sprawdzone mechanizmy uznanych producentów, choćby takich jak Seiko NH35, który napędza zegarki z automatycznym mechanizmem.
Przyglądając się wszystkim wariantom, łatwo też dostrzec, że zegarki męskie VE korzystają z naprawdę zaawansowanych technologii. Wodoszczelność na poziomie 200 czy 300 metrów jest tutaj bardzo powszechna, a gdyby to nie spełniało oczekiwań klienta, znaleźć można nawet modele z zaworem helowym, który chroni czasomierz przed uszkodzeniem, nawet w trakcie bardzo szybkiego zanurzenia. Wrażenie z pewnością robi też trytowe podświetlenie GTLS, które świeci znaczenie mocniej od standardowej masy luminescencyjnej. W zależności od modelu można znaleźć zegarki wykonane z takich materiałów jak tytan czy brąz.
Zegarek męski z ciemnym paskiem leży na szarym, grubo plecionym szalu.
Zegarek na srebrnej bransolecie z niebiesko-pomarańczową tarczą, wskazówkami i skalą minutową, na tle gałęzi.

Kronika sukcesu

Jak już wcześniej wspomniano kolekcje Vostok Europe nigdy nie są dziełem przypadku i czerpią inspiracje z szerokorozumianych osiągnięć, stając się jednocześnie kolejnym sposobem ich zapisu na kartach historii. Vostok Energia Rocket odwołuje się do radzieckiej wyrzutni rakietowej, która była kluczem do podboju kosmosu. Solidny bezel zegarka Energia Rocket przypomina silos rakietowy, a zapięcie paska wygląda zupełnie jak zawiasy w drzwiach statku kosmicznego, gotowe znieść naprężenia związane z wylotem w próżnię. Kosmicznych odniesień nie brakuje także w kolekcji VE Lunokhod 2. Zegarki męskie w tej kolekcji zaprojektowano tak, by przypominały talerz satelitarny, którym łazik księżycowy komunikował się podczas realizowania swojej misji. Nieco inny koncept prezentują kolekcje VE Expedition North Pole oraz VE Expedition Everest.
Upamiętnienie zdobycia bieguna północnego oraz podboju najwyższej góry świata wymagało jak najmniejszego obciążenia sprzętowego, co widać w bardziej minimalistycznej stylistyce tych modeli. Warto wspomnieć, że czasomierze z tej kolekcji rzeczywiście dobrze radzą sobie z niskimi temperaturami. Całkowicie odmienny koncept reprezentują modele Limousine. W tej serii znajdziemy zegarki męskie na specjalną okazję, oddające luksus oraz przepych legendarnej limuzyny Gaz-14. Te wyjątkowe czasomierze fantastycznie spiszą się jako zegarki do garnituru.
Złoty męski zegarek marki Vostok z czarną tarczą i chronografem, umieszczony w czarnym pudełku z czerwonym wnętrzem.

Blog

Prezent na Dzień Ojca – 14 zegarków męskich idealnych na prezent na Dzień Taty

Prezent na Dzień Ojca – 14 zegarków męskich idealnych na prezent na Dzień Taty

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent na Dzień Ojca? Zobacz 14 zegarków męskich idealnych na tę okazję. Wybierz najlepszy zegarek dla Taty!
Czytaj
Oryginalny prezent na 40. urodziny dla mężczyzny – zobacz 12 eleganckich propozycji

Oryginalny prezent na 40. urodziny dla mężczyzny – zobacz 12 eleganckich propozycji

Zbliżają się 40. urodziny Twojego mężczyzny, a Ty nie wiesz co mu kupić? Postaw na markowy zegarek! Sprawdź 12 oryginalnych propozycji idealnych na tę okazję!
Czytaj
Eleganckie zegarki męskie. Mamy dla Ciebie 12 stylowych propozycji

Eleganckie zegarki męskie. Mamy dla Ciebie 12 stylowych propozycji

Poznaj propozycje eleganckich zegarków, które będą idealnym uzupełnieniem stylizacji na wielkie wyjścia!
Czytaj
Jaki elegancki zegarek męski warto kupić? Oto TOP 10 polecanych modeli

Jaki elegancki zegarek męski warto kupić? Oto TOP 10 polecanych modeli

Poszukujesz eleganckiego zegarka, który okaże się niezawodny w każdych warunkach? Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb!
Czytaj
Prezent świąteczny Last Minute – elegancki zegarek męski. TOP 10 eleganckich zegarków męskich

Prezent świąteczny Last Minute – elegancki zegarek męski. TOP 10 eleganckich zegarków męskich

Szukasz świątecznego prezentu last minute dla Niego? Zobacz eleganckie zegarki męskie odpowiednie dla mężczyzn w każdym wieku!
Czytaj
Zegarki męskie eleganckie. Jaki elegancki zegarek męski warto wybrać? Zobacz TOP 10 propozycji

Zegarki męskie eleganckie. Jaki elegancki zegarek męski warto wybrać? Zobacz TOP 10 propozycji

Elegancki zegarek męski to nieodłączny atrybut nowoczesnego mężczyzny. Zobacz 10 propozycji eleganckich zegarków męskich!
Czytaj