Zegarki Vostok Europe Space Race

Firma Vostok Europe powstała w wyniku połączenia spółki Vilnius Koliz i legendarnego producenta zegarków z Czystopola – firmy Vostok. Misją Vostok Europe jest produkcja czasomierzy, w których oryginalny design idzie w parze ze słynną rosyjską wytrzymałością. Zegarek Vostok Europe Space Race charakteryzuje się dużą kopertą, której średnica wynosi bagatela 47mm. Grubość koperty wynosząca 17 milimetrów nie pozostawia złudzeń, co do przeznaczenia zegarka. Model z tej serii będzie zdecydowanie najlepiej wyglądał na dużym nadgarstku.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Vostok Europe Space Race – sportowe zegarki dla prawdziwych mężczyzn 

Cechą charakterystyczną zegarków Vostok Europe jest również podwyższona wodoszczelność. W przypadku modeli Space Race wynosi ona 200M, co pozwala na swobodne nurkowanie na znacznych głębokościach. Tarcze zegarków Vostok Europe Space Race są niezwykle czytelne, a duża ilość masy luminescencyjnej umieszczonej na indeksach i wskazówkach sprawia, że odczyt godziny w całkowitej ciemności nie sprawi problemu. Vostok Europe – zegarki w nowoczesnym, efektownym stylu 

Litewski producent od lat tworzy zegarki, które stały się rozpoznawalne ze względu na swój niepowtarzalny styl. Tarcze często posiadają dodatkowe komplikacje w postaci subtarcz bądź zaawansowanych wskazań aktualnego dnia. 

Zegarki Vostok Europe Space Race dostępne są w dwóch wersjach – z chronografem lub bez. Liczba modeli serii Space Race robi wrażenie. Bez względu na dodatkowe komplikacje zegarki różnią się od siebie kolorem tarczy, koperty i bransolety. Część modeli jest mocowana do nadgarstka za pomocą solidnych pasków ze skóry naturalnej.

Ten rodzaj mocowania nadaje zegarkowi bardziej klasycznego wyglądu. Z kolei bransolety typu mesh sprawiają, że zegarek Vostok Europe Space Race zyskuje sportowego sznytu. Wszystkie zegarki Vostok Europe Space Race wyposażone są w wysokiej jakości japońskie mechanizmy kwarcowe, które słyną ze swej dokładności i niezawodności.