Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Vostok Europe na bransolecie

138wyniki

Zegarki Vostok Europe na bransolecie

Zegarki Vostok Europe na bransolecie zdobyły sławę dzięki swojej wytrzymałości oraz niezawodności działania. Duże, solidne koperty w połączeniu z oryginalnym wzornictwem, zachwycają swoim wyglądem. Litewskie czasomierze będą zarówno atrakcyjnymi dodatkami na co dzień, jak i idealnymi kompanami treningów i ekstremalnych wypraw.

FILTRY0

Zegarki Vostok Europe na bransolecie ze stali szlachetnej

Zegarki Vostok Europe na bransolecie ze stali szlachetnej
Zegarki Vostok Europe posiadają solidną konstrukcję, która sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach zewnętrznych. Wyposażone w bransolety klasyczne lub typu mesh modele, wykonano ze stali szlachetnej. Materiał ten charakteryzujące się wysoką odpornością na korozję i na uszkodzenia mechaniczne. Bransolety zaopatrzono w zapięcia motylkowe/zatrzaskowe z przyciskiem odblokowującym lub G-Link -  dzięki temu możliwe jest sprawne zakładanie i zdejmowanie zegarka z ręki. Klamra zapięć jest logowana nazwą marki. Całość przymocowano do koperty za pomocą stalowej rurki oraz dwóch śrub w standardzie TORX, charakterystycznej dla produktów Vostok Europe.

Zegarki Vostok Europe na bransolecie klasycznej

Bransolety klasyczne w zegarkach Vostok Europe zbudowane są z dużych lub mieszanych ogniw. Układają się one w segmenty, tworząc różnego rodzaju efektowne kompozycje. Ich silna konstrukcja dobrze trzyma zegarek na ręce, gwarantując jego bezpieczne użytkowanie na co dzień. Vostok Europe na bransolecie prezentuje mocne, męskie wzornictwo. Będzie ono dobrze prezentować się zwłaszcza na większych nadgarstkach, stając się niezwykle eleganckim dopełnieniem stroju. Czasomierz może być noszony zarówno na co dzień, jak i zakładany podczas wyjątkowych okoliczności. Dzięki wysokiej wodoszczelności, świetnie odnajdzie się także podczas pływania, czy nurkowania.
Zegarki Vostok Europe na bransolecie klasycznej

Zegarki Vostok Europe  na bransolecie typu mesh

Zegarki Vostok Europe na bransolecie mesh o charakterystycznej gęstej plecionce, wyróżniają się bardzo eleganckim wyglądem. Siateczkowa forma zapięcia podkreśla nowoczesną formę egzemplarzy. Pozostaje ona stosunkowo lekka, co w tego typu dużych modelach jest ogromnym plusem - nie mamy poczucia zmęczenia nawet po całym dniu noszenia zegarka. Bransoleta pomimo swojego szykownego wyglądu pozostaje bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, czy przecięcia. Jej oryginalny splot sprawia, że poszczególne włókna stalowe są niebywale mocno ze sobą połączone. Tego typu czasomierz sprawdzi się dobrze, jako codzienny dodatek. Z powodzeniem może być on noszony do casualowych, jak również półformalnych strojów.