Ondyny czyli mityczne boginki zamieszkujące jeziora i leśne wodospady niejednokrotnie stawały się inspiracją do stworzenia ballad, czy oper. Dziś występują w nieco innej, bo zegarmistrzowskiej sztuce. To właśnie te piękne nimfy wodne, które według podań śpiewały w blasku księżyca wabiąc mężczyzn do wody, zainspirowały projektantów marki Vostok Europe. Stworzyli oni wyjątkową serię sportowych zegarków damskich pełnych designerskich nawiązań do świata wodnego. Seria zyskała nazwę Undine, która wywodzi się od indoeuropejskiego słowaUnduo - woda.

W kolekcji Vostok Europe Undine znaleźć można modele w kobiecych odcieniach błękitu, dziewczęcy róż oraz białą lub czarną klasykę. Każdy egzemplarz to limitowany zegarek z unikatowym numerem, zapakowany w oryginalne pudełko dedykowane tej właśnie serii. Numeru limitacji wybitego na dekielku zegarka strzegą dwie syreny o smukłych sylwetkach swobodnie poruszających się pod wodą. Damskie zegarki od Vostok Europe absolutnie nie boją się żywiołu wody i to właśnie żywiołowym, uwodzicielskim kobietom są dedykowane.

Wraz z nową serią marka Vostok Europe zyskała nową ambasadorkę - Danae Varveri. To pochodząca z Grecji współczesna Ondyna rozkochana w wodzie, a przy tym rekordzistka świata w nurkowaniu swobodnym, czyli bez użycia akwalungu nawet na głębokości 40 metrów. Danae przekonuje, że interakcja z żywiołem wody może być prawdziwie wyjątkowym doświadczeniem, które prowadzi do harmonii ciała i duszy.

Zegarek Vostok Europe Undine

Każdy Vostok Europe Undine to odważny sportowy zegarek damski o zdecydowanym charakterze, gotowy na kontakt z wodą. Takich właśnie cech zegarek oczekuje również od swojej przyszłej właścicielki. Wodoszczelność do 200 metrów, chronograf z długością pomiaru do 24 godzin, utwardzane szkiełko antyrefleksyjne oraz indeksy pokryte Super Luminovą sprawiają, że każdy model z serii Undine jest zawsze gotowy podjąć najtrudniejsze wyzwania. Wszystkie modele mocowane są na paskach wykonanych z gumy, które podobnie jak cały zegarek są odporne na działanie wody. Co ciekawe, specjalnie z myślą o kobietach do zegarka dołączane są aż dwa dodatkowe paski: z błyszczącej i zamszowej skóry. Dzięki temu z zegarkiem możesz bez obaw spędzać czas w wodzie, a wieczorem pokazać się z tym samym modelem na luksusowej kolacji.

Seria ekstremalnych, ale bardzo kobiecych zegarków kusi jak mityczne Ondyny, a falisty motyw na fakturowanej tarczy przywołuje tęsknotę za latem, falami, szumem morza, czy wiatrem w żaglach. Kolekcja zachwyca i zdaje się nie mieć sobie równych wśród innych serii sportowych dla kobiet. Już dziś wybierz jeden z pięknych modeli Vostok Europe Undine i daj się porwać w mityczny świat wody. Poczuj się jak bogini!

Zegarki Vostok Europe Undine