Kultowe zegarki Casio znane dotychczas jako Casio Retro zyskały nową nazwę - Casio Vintage! W kolekcji znalazły się największe hity marki, które stanowiąc obiekt pożądania kolejnych pokoleń na zawsze zapisały się w historii mody. Niepowtarzalny design zegarków vintage powraca dziś w spektakularnym stylu. Uzupełniony o nowoczesne wykończenie pełne metalicznego błysku, zabierze Cię w fascynującą podróż po przeszłości.

Casio Vintage Hits - moda w stylu lat 70.

Ponadczasowość stylistyki retro podkreślają powracające do stylizacji przetarte jeansy, obecny w codziennych strojach zamsz i dodatki urzekające harmonią kompozycji i zdecydowaną linią. Casio Vintage Hits jest kolekcją będącą najlepszym dowodem na to, że moda zatoczyła koło, a jedne z pierwszych modeli rozpoznawalnej i szanowanej marki cieszą się nie mniejszą popularnością niż czterdzieści lat temu! W serii królują klasyczne formy urzekające prostotą kompozycji uzupełnione o modne, metaliczne złoto i srebro.

Wśród zegarków vintage nie mogło zabraknąć modelów inspirowanych jednym z najbardziej rozpoznawalnych czasomierzów Casio. Mowa o zegarku cyfrowym z prostokątną tarczą, w której zamknięty został niewielki wyświetlacz. Niekwestionowany hit ubiegłego wieku powrócił w pięknym stylu - wzbogacony o geometryczne wzory, kryształki, a przede wszystkim zapierającą dech w piersiach kolorystykę. Stanowi miejsce spotkania ekstrawaganckiej gry barw i prostoty wykonania.

Zegarki vintage - styl, którym zachwycisz

Kultowe zegarki Casio zdobią obecnie nadgarstki zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Wiele z nich to modele unisexowe przeznaczone do codziennego noszenia. O niesamowitości serii stanowi jej niebywała uniwersalność. Czerpiące z początkowych zegarków marki czasomierze świetnie prezentują się zarówno w towarzystwie sportowego stroju, jak i formalnych kreacji, w których przełamują surową formę.

Przez dzisiejszą młodzież bawiącą się modą uznawane są za dodatki inne niż wszystkie, podkreślające indywidualny charakter. Łącząc historię z teraźniejszością stanowią synonim tak cenionego wyjścia poza schemat i szansę na wyróżnienie się z tłumu w gustowny sposób. Casio Vintage są zegarkami z duszą, z której nie zechcesz zrezygnować.