Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Casio Radio Controlled

Zegarki Casio Radio Controlled

Zegarki Casio Radio Controlled są kultowymi wyrobami japońskiego przedsiębiorstwa, działającego na rynku od dekad. Przez wiele lat marka ugruntowała sobie stabilną pozycję wśród gigantów zegarmistrzowskiego kunsztu. Dziś czasomierze Casio uważane są za wysokiej jakości, wytrzymałe zegarki godne zaufania. Z pewnością należą do nich zegarki Casio Radio Controlled o bardzo klasycznym wyglądzie.  

czytaj więcej

Kultowy, charakterystyczny design zegarków Casio 

Zegarki Radio Controlled wyglądają bardzo klasycznie i wręcz niepozornie. Design nie zdradza ich szerokiego wachlarza funkcjonalności. Niektóre modele wyglądają jak zwykłe czasomierze modowe na srebrnych bransoletach. Tak naprawdę posiadają jednak bogate spektrum funkcjonalności, przydatnych podczas treningów i wycieczek. Niepozorne wzornictwo jest atutem Casio Radio Controlled, bo zegarki z tej kolekcji można bez problemu założyć do garnituru, na wyprawę górską i do codziennych stylizacji. Czasomierze umocowane są na metalowych bransoletach. Ciemne tarcze z jasnymi cyframi świetnie ze sobą współgrają. Wygląd jest klasyczny i zarazem intrygujący. 

Zegarek Casio LCW-M100TSE-1A2ER Lineage


Zegarek Casio WV-59E-1AVEF Digital Waveceptor

Część modeli Casio Radio Controlled wyglądem nawiązuje do kultowych zegarków vintage. Prostokątne koperty z cyfrowym wskazaniem czasu kojarzą się z kalkulatorami. Zegarki są jednak niezwykle estetyczne i modne. Dominuje czerń, którą przełamują jasne akcenty na kopercie. Czasomierze Casio Radio Controlled umocowane są na paskach z tworzywa sztucznego.

Sprawdź całą kolekcję Casio dostępną w naszym sklepie!