Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Smartwatche z EKG

35wyniki

Smartwatche z EKG

EKG w zegarku należy do rzadziej stosowanych przez producentów funkcji. Specjalny czujnik monitoruje pracę serca, dając wgląd w funkcjonowanie jednego z najważniejszych narządów w organizmie. Z tego powodu smartwatch z EKG może stanowić użyteczny gadżet dla seniorów, sportowców i każdego, kto chce kontrolować swój stan zdrowia. Należy jednak pamiętać, że smartwatch z EKG nie jest urządzeniem medycznym i jego wskazania są tylko przybliżone. Nie jest w stanie zastąpić profesjonalnego sprzętu diagnostycznego, więc dane otrzymywane za jego pomocą mogą jedynie stanowić wskazówkę dla użytkownika. Zobacz modele dostępne w ZEGAREK.NET i wybierz odpowiedni zegarek z EKG dla siebie lub bliskiej osoby.  

FILTRY0

Jak działa EKG w zegarku?

EKG (elektrokardiogram) kojarzy się przede wszystkim ze specjalistycznym sprzętem, który służy do monitorowania elektrycznej czynności mięśnia sercowego. Tymczasem, dzięki nowoczesnej technologii, każdy może mieć do niego dostęp w dowolnym momencie z poziomu nadgarstka. Trzeba jednak pamiętać, że smartwatch nie jest urządzeniem medycznym i nie może on zastąpić badania za pomocą sprzętu medycznego. 


smartwatch ekg


Smartwatch EKG jest w stanie pobieżnie monitorować pracę serca w naturalnych dla organizmu warunkach (podczas treningu, pracy, odpoczynku). Do tego nie wymaga specjalnych przygotowań i ograniczania ruchów. Wystarczy, że uruchomisz funkcję elektrokardiogramu, a zegarek z pomiarem EKG poda przybliżone dane. Takie wyniki należy jednak traktować orientacyjnie. Mogą być przesłanką do wizyty u lekarza i ewentualnego potwierdzenia wskazań podczas elektrokardiografii.

Jak działa smartwatch z funkcją EKG? Nowoczesne akcesorium bazuje na zasadzie wykorzystywanej przez sprzęt medyczny, ale ma znacznie ograniczoną liczbę elektrod. Aktywowany czujnik EKG w zegarku odbiera sygnały, które komory serca wysyłają podczas pracy na powierzchnię skóry. Na tej podstawie algorytm sztucznej inteligencji interpretuje wyniki.Jaki smartwatch z EKG warto wybrać?

Zegarek z funkcją EKG nie jest jeszcze w branży wearables standardem. Pomimo to można znaleźć na rynku modele o zróżnicowanej funkcjonalności i stylu. Dopasuj akcesorium do oczekiwań, trybu życia i stylu ubierania się, aby zegarek z EKG mógł służyć Ci w każdej sytuacji.  

Myślisz o tym, żeby kupić smartwatch z EKG dla seniora? Takie urządzenie musi być przede wszystkim czytelne i łatwe w obsłudze. Nie powinno w nim też zabraknąć dodatkowych funkcji zdrowotnych. Z tego powodu dobrym wyborem dla osoby starszej będzie zegarek z pomiarem ciśnienia i EKG, a także pulsometrem i pulsoksymetrem. Znajdziesz go np. w portfolio Marea. W tym przypadku również trzeba pamiętać, że funkcje w smartwatchu nie zastępują badań wykonywanych za pomocą urządzeń medycznych, a otrzymane wyniki mogą stanowić jedynie wskazówkę i przyczynek do dalszych badań. 

zegarki z ekg smartwatche


Wybierając natomiast smartwatch EKG dla sportowca, warto skupić się na możliwościach treningowych urządzenia. W poprawie efektywności codziennych ćwiczeń pomogą takie opcje, jak: krokomierz, licznik kalorii czy oprogramowanie treningowe. A może zastanawiasz się, jaki smartwatch z EKG będzie pasował do biznesowych i codziennych stylizacji? Sięgnij po model Marea o stonowanej kolorystyce i klasycznym wzornictwie.  Smartwatch z EKG damski

Stoisz przed dylematem, na jaki smartwatch z EKG damski postawić? W tej kategorii nietuzinkową funkcjonalnością i nowoczesnym stylem wyróżnia się zegarek z EKG damski Marea. Nowoczesne urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby możliwie kompleksowo monitorować kondycję kobiecego organizmu.  


Smartwatch damski z EKG


Stąd smartwatch damski z funkcją EKG został dodatkowo wyposażony w funkcję cyklu miesiączkowego, która pozwala dostosować intensywność ćwiczeń do etapu cyklu. Poza tym ma wbudowany alarm hydracyjny, ciśnieniomierz, pulsoksymetr i pulsometr. To i jeszcze więcej minimalistyczny smartwatch damski z EKG kryje w kwadratowej, szerokiej kopercie na wygodnym pasku z tworzywa sztucznego. Jego uniwersalne wzornictwo, dobra czytelność i zróżnicowana kolorystyka przypadną do gustu zarówno młodej, aktywnej kobiecie, jak i seniorce. Smartwatch z EKG męski

W portfolio Marea propozycję dla siebie znajdą również mężczyźni. Casualowa elegancja z silnym wpływem minimalizmu wyróżnia smartwatch męski z EKG z kwadratową kopertą i bransoletą mesh, nadające mu uniwersalny szyk. Szeroka funkcjonalność pozwala zaś zadbać o zdrowie i kondycję. Zegarek z pomiarem EKG oferuje dodatkowo m.in. ciśnieniomierz, pulsoksymetr i oprogramowanie treningowe.  


Smartwatche z EKG


Na miłośników sportowej elegancji czeka natomiast smartwatch z EKG męski Marea o klasycznej konstrukcji oraz czytelnej, szerokiej tarczy, który okaże się odpowiedni zarówno dla seniora, jak i eleganckiego biznesmena. Podoba Ci się ten styl? W takim razie do gustu może Ci przypaść również smartwatch męski z EKG polskiej marki Garett, dodatkowo monitorujący jakość snu, ciśnienie, puls i natlenienie krwi. Smartwatch z pomiarem ciśnienia i EKG

Tacy producenci, jak Garett czy Marea nie bez powodu decydują się na umieszczenie ciśnieniomierza i elektrokardiogramu w jednym urządzeniu. Wskazania obu znajdujących się w nich czujników wzajemnie się uzupełniają, dając nieco pełniejszy obraz kondycji.

Męski smartwatch z ekg

Zegarek z pomiarem ciśnienia i EKG nie tylko przekazuje wyniki. Alarmuje też w przypadku wykrycia nieprawidłowości, co może w pewnym stopniu pomóc we wczesnym wykryciu chorób. Z tego powodu zegarek z EKG i ciśnieniomierzem może być korzystnym wyborem dla osób, które cierpią na dolegliwości sercowe i są w podeszłym wieku. Trzeba tylko pamiętać, że nie zastąpi urządzeń medycznych i profesjonalnych badań.Oryginalny smartwatch z funkcją EKG znajdziesz w ZEGAREK.NET

Dzięki EKG w zegarku możesz spróbować skuteczniej zadbać o zdrowie swoje i bliskich. Planujesz kupić smartwatch damski EKG? Szukasz stylowego modelu dla mężczyzny? A może chcesz sprawić upominek bliskiemu seniorowi lub miłośnikowi sportu? Postaw na smartwatch z EKG oraz innymi funkcjami zdrowotnymi z oferty ZEGAREK.NET. W naszym sklepie znajdziesz oryginalne modele dla dorosłych w każdym wieku. Pochodzą od marek specjalizujących się w produkcji smart czasomierzy, takich, jak Garett czy Marea. Zapoznaj się z pełną ofertą naszego sklepu i zacznij lepiej dbać o zdrowie z zegarkiem smartwatch EKG!