Zegarki Aviator nie powielają schematów. Produkowane w Szwajcarii specjały legitymują się rosyjskim paszportem i jasnym przesłaniem - Aviator to prawdziwy zegarek dla pilota. Inspirację do tworzenia czasomierzy z myślą o ludziach, którzy kierują  swój wzrok ku niebu Aviator czerpie wprost z pionierskich prób wzbicia się w powietrze. Pierwsi piloci nie mieli łatwego życia, a sięganie do kieszeni po zegarek kieszonkowy nie wchodziło w grę, dlatego wielu producentów dostarczało dla nich specjalistyczne zegarki lotnicze.

Niezawodny zegarek Aviator dla najlepszych

W  powietrzu liczy się precyzja i niezawodność - właśnie takie są zegarki  Aviator. Pomimo niespełna dwóch dekad istnienia, firma zdążyła dowieść swojej wartości dostarczając wysokiej jakości zegarki dla wojska i służb ratowniczych. Zegarki Aviator to również  oficjalne czasomierze  światowej sławy grupy akrobacji samolotowych  "Swifts", latającej na legendarnych myśliwcach MIG-29. Z myślą o tych maszynach firma Aviator stworzyła oddzielną kolekcję zegarków Aviator Mig Collection

Zegarek Aviator inspirowany lotnictwem

Już sam design jednoznacznie kojarzy się z lotniczą precyzją, a dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów uzupełnionych ultra wytrzymałym szafirowym szkiełkiem pozbawieni jesteśmy wszelkich  wątpliwości. Każdy przedstawiciel serii Aviator Mig Collection to bez wątpienia rasowy zegarek dla pilota.

W ofercie marki znajdziemy całe kolekcje nawiązujące do najwybitniejszych dzieł sztuki lotniczej. Zegarki Aviator Aircobra dzielą duszę z doskonałym amerykańskim samolotem, walczącym w czasie II Wojny Światowej. Samoloty Aircobra spokojnie można zaliczyć do grupy klasycznych maszyn i tak też prezentują się inspirowane nimi zegarki. Ich klasyczny styl uzupełniono unikatowym lotniczym designem, dzięki czemu tarcze modeli Aviator Aircobra wyglądają jak wyciągnięte z prawdziwego kokpitu.

Zegarek Aviator

Zegarek lotniczy najwyższej jakości 

Aviator przywiązuje niezwykłą wartość do jakości swoich produktów. Wszystkie zegarki lotnicze tego producenta przechodzą wielopoziomową kontrolę jakości. Dbałość o każdy szczegół nie dotyczy tylko precyzji mechanizmów i zastosowanych materiałów. Oryginalny design nie  pozostawia żadnych złudzeń co do swojego pochodzenia. Niezwykła dbałość o szczegóły odbija się nawet w najmniejszym detalu jak w serii Aviator Bristol,  która już na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl brytyjskie lotnictwo. Smaczki  takie jak pasek z identycznej skóry, która obszywała kokpit prawdziwego myśliwca w serii Aviator Bristol dowodzą, że zegarki Aviator noszone na naszej ręce nie zostaną pomylone z żadną inną marką. Tworząc swoje znakomite produkty, marka dzieli się z nami cząstką swej lotniczej duszy. 

Oryginalne zegarki Aviator

Sklep ZEGAREK.NET jest oficjalnym sprzedawcą zegarków Aviator. Zegarki są oryginalne i sprzedawane w komplecie z markowym pudełkiem. Do produktu dołączana jest międzynarodowa karta gwarancyjna umożliwiająca serwisowanie zegarka w autoryzowanych punktach.