753 753 300
Autoryzowany sklep z zegarkami
0 KOSZYK
Menu marek zegarków:

Zegarki Aviator

Zegarki Aviator nie powielają schematów. Produkowane  w  Szwajcarii specjały legitymują się rosyjskim paszportem i jasnym   przesłaniem - Aviator to prawdziwy zegarek dla pilota.  Inspirację do  tworzenia czasomierzy z myślą o ludziach, którzy kierują  swój wzrok ku niebu Aviator czerpie wprost z pionierskich prób wzbicia  się w powietrze. Pierwsi piloci nie mieli łatwego życia, a sięganie do   kieszeni po zegarek kieszonkowy nie wchodziło w grę, dlatego wielu   producentów dostarczało dla nich specjalistyczne zegarki lotnicze.

W   powietrzu liczy się precyzja i niezawodność - właśnie takie są zegarki  Aviator. Pomimo niespełna dwóch dekad istnienia, firma zdążyła dowieść  swojej wartości dostarczając wysokiej jakości zegarki dla wojska i  służb ratowniczych. Zegarki Aviator to również  oficjalne czasomierze  światowej sławy grupy akrobacji samolotowych  "Swifts", latającej na legendarnych myśliwcach MIG-29. Z myślą o tych maszynach firma Aviator stworzyła oddzielną kolekcję zegarków Aviator Mig Collection.  Już sam design  jednoznacznie kojarzy się z lotniczą precyzją, a dzięki  zastosowaniu najwyższej jakości materiałów uzupełnionych ultra  wytrzymałym szafirowym szkiełkiem pozbawieni jesteśmy wszelkich  wątpliwości. Każdy przedstawiciel serii Aviator Mig Collection to bez wątpienia rasowy zegarek dla pilota.

W ofercie marki znajdziemy całe  kolekcje nawiązujące do najwybitniejszych dzieł sztuki lotniczej.  Zegarki Aviator Aircobra dzielą duszę z doskonałym amerykańskim  samolotem. walczącym w czasie  II Wojny Światowej. Samoloty Aircobra  spokojnie można zaliczyć do grupy klasycznych maszyn i tak też  prezentują się zegarki Aviator Aircobra. Ich klasyczny styl uzupełniono  unikatowym lotniczym designem, dzięki czemu tarcze zegarków Aviator Aircobra wyglądają jak wyciągnięte z prawdziwego kokpitu.

Aviator   przywiązuje niezwykłą wartość do jakości swoich produktów. Wszystkie   zegarki lotnicze tego producenta przechodzą wielopoziomową kontrolę   jakości. Dbałość o każdy szczegół nie dotyczy tylko precyzji  mechanizmów  i zastosowanych materiałów. Oryginalny design nie  pozostawia żadnych  złudzeń co do swojego pochodzenia. Niezwykła dbałość  o szczegóły odbija  się nawet w najmniejszym detalu jak w serii Aviator Bristol,  która już  na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl brytyjskie lotnictwo.  Smaczki  takie jak pasek z identycznej skóry, która obszywała kokpit  prawdziwego myśliwca w serii Aviator Bristol dowodzą, że zegarki Aviator noszone na naszej ręce nie zostaną pomylone z żadną inną marką, dzieląc się z nami  cząstką swej lotniczej duszy.

Opinie o zegarkach Aviator

V.3.21.0.138.4

Aviator V.3.21.0.138.4

Zegarek Aviator Airacobra Auto, to klasyczny, analogowy zegarek lotniczy, który godnie reprezentuje rodzinę Aviator Vintage. Model zawdzięcza swoją wyjątkowość unikalnemu kształtowi wskazówek, które przypominają wyglądem ramiona śmigła słynnego, amerykańskiego samolotu, walczącego podczas II Wojny Światowej. Charakterystyczne oznaczenia godziny 3, 6 i 9 nasuwają skojarzenia z instrumentami lotniczego kokpitu. Niebieski pasek z naturalnej skóry współgra kolorystycznie z barwą tarczy. Eleganckiego charakteru nadaje całości zestawienie paska i tarczy z matową, srebrną kopertą. Obok wysokiej jakości wykonania, to właśnie ciekawa kolorystyka stanowi jeden z głównych atutów tego zegarka.

V.2.25.0.170.4

Aviator V.2.25.0.170.4

Zegarek Aviator Airacobra Chrono jest bardziej rozwiniętą formą modelu Airacobra Auto. Wzornictwem tarczy przypomina wczesny chronograf zegarków używanych przez amerykańskich pilotów w ostatnich latach II Wojny Światowej. Jego cyferblat zachował styl klasycznego kokpitu samolotu, a dzięki luminescencyjnym wskazówkom i cyfrom na tarczy zapewnia niesamowitą czytelność w warunkach o ograniczonej widoczności. Dodatkowo tarcza zegarka wyposażona jest w skalę telemetru i tachometru, co nadaje całości prawdziwie lotniczego charakteru. Skórzany pasek w połączeniu z matową koperta ze stali nierdzewnej zwróci uwagę każdego miłośnika zegarków retro.

V.3.20.2.146.4-PL

Aviator V.3.20.2.146.4-PL

Zegarek Aviator Douglas Day Date w Polskiej Limitowanej Edycji, to jedna z ciekawszych nowości w naszej bogatej ofercie. Wystarczy spojrzeć na jego tarczę, żeby zrozumieć dlaczego. Otóż u góry widnieje okno z datownikiem, a na nim polskie nazwy dni tygodnia! Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do anglojęzycznych datowników, a tu taka niespodzianka. Oprócz tego, skądinąd istotnego szczegółu, prezentowany model zasługuje na uwagę także z innych względów. Jego tarcza wyglądem nawiązuje do zegarów pokładowych samolotu DC-3. Dekiel jest częściowo przeźroczysty, dzięki czemu możemy obserwować jak pracuje serce zegarka. Zaokrąglone krawędzie i pasek z naturalnej skóry sprawiają, że ten model idealnie pasuje do każdego nadgarstka. Jest to świetnie stylizowany zegarek lotniczy. \r

ANULUJ