tel:  753 753 300
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarki Aviator

Opinie o zegarkach Aviator

V.2.25.0.170.4

Aviator V.2.25.0.170.4

Zegarek Aviator Airacobra Chrono jest bardziej rozwiniętą formą modelu Airacobra Auto. Wzornictwem tarczy przypomina wczesny chronograf zegarków używanych przez amerykańskich pilotów w ostatnich latach II Wojny Światowej. Jego cyferblat zachował styl klasycznego kokpitu samolotu, a dzięki luminescencyjnym wskazówkom i cyfrom na tarczy zapewnia niesamowitą czytelność w warunkach o ograniczonej widoczności. Dodatkowo tarcza zegarka wyposażona jest w skalę telemetru i tachometru, co nadaje całości prawdziwie lotniczego charakteru. Skórzany pasek w połączeniu z matową koperta ze stali nierdzewnej zwróci uwagę każdego miłośnika zegarków retro.

V.3.20.2.146.4-PL

Aviator V.3.20.2.146.4-PL

Zegarek Aviator Douglas Day Date w specjalnej, limitowanej polskiej edycji zawdzięcza swoją wyjątkowość datownikowi, na którym widnieją polskie nazwy dni tygodnia. Ten model jest połączeniem stylu art-deco z wzornictwem stylizowanym na zegarek kieszonkowy. Dzięki zaokrąglonym krawędziom i naturalnemu, skórzanemu paskowi zegarek Aviator Poland Limited Edition idealnie pasuje na każdy nadgarstek. Tarcza zegarka przypomina wyglądem zegary pokładowe pasażerskiego samolotu DC-3, a częściowo przezroczysty dekiel pozwala obserwować pracę mechanizmu. Stylizowany w estetyce zegarków retro zdecydowanie mieści się także w kategorii zegarków eleganckich.

V.3.20.2.146.4-PL

Aviator V.3.20.2.146.4-PL

Zegarek Aviator Douglas Day Date w Polskiej Limitowanej Edycji, to jedna z ciekawszych nowości w naszej bogatej ofercie. Wystarczy spojrzeć na jego tarczę, żeby zrozumieć dlaczego. Otóż u góry widnieje okno z datownikiem, a na nim polskie nazwy dni tygodnia! Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do anglojęzycznych datowników, a tu taka niespodzianka. Oprócz tego, skądinąd istotnego szczegółu, prezentowany model zasługuje na uwagę także z innych względów. Jego tarcza wyglądem nawiązuje do zegarów pokładowych samolotu DC-3. Dekiel jest częściowo przeźroczysty, dzięki czemu możemy obserwować jak pracuje serce zegarka. Zaokrąglone krawędzie i pasek z naturalnej skóry sprawiają, że ten model idealnie pasuje do każdego nadgarstka. Jest to świetnie stylizowany zegarek lotniczy. \r

ANULUJ