Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Aviator na pasku

Zegarki Aviator na pasku to modele lotnicze, które zasłynęły ze swojego unikalnego stylu i niezawodnego mechanizmu. Każdy projekt nowego czasomierza jest konsultowany z pilotami co sprawia, że produkty tej marki cechują się wysoką funkcjonalnością. Stanowią one doskonały przykład szwajcarskiej tradycji zegarmistrzostwa.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 175 produktów

Jaki zegarek Aviator na pasku wybrać?

Jaki zegarek Aviator na pasku?
Portfolio marki Aviator spotkamy zegarki zawieszone na pasku skórzanym lub z tworzywa sztucznego. Utrzymano je w zróżnicowanej stylistyce — począwszy od typowo klasycznego, poprzez minimalistyczne, a skończywszy na stylu vintage. Tak szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie tutaj odpowiedni dla siebie model. Tradycyjne zapięcie na sprzączkę zapewnia łatwe zakładanie i zdejmowanie czasomierza z nadgarstka. Jego bezpieczne trzymanie się na ręce gwarantują teleskopowe mocowania paska do koperty. Szerokość pasków to najczęściej 22 mm, a ich maksymalny obwód wynosi 22 cm.Zegarki Aviator na pasku skórzanym

Zegarki Aviator na pasku skórzanym występują w wielu wersjach. Najbardziej klasycznymi pozostają modele fakturowane, imitujące skórę krokodyla lub strusia. Wiele z nich ma często ozdobne przeszycia po boku. Tego typu zegarki sprawdzą się w zestawach z koszulą, czy garniturem. Dla miłośników oryginalnych rozwiązań przygotowano paski w stylu vintage. Wraz z kopertą zegarka nawiązują do dawnych czasomierzy lotniczych, stanowiących obowiązkowy element stroju każdego awiatora. Równie dobrze wpisują się w aktualną modę, stanowiąc atrakcyjny dodatek casualowych stylizacji.
Zegarki Aviator na skórzanym paksu.Zegarki Aviator na pasku z tworzywa sztucznego

Pasek z tworzywa sztucznego w zegarku Aviator.
Najbardziej sportowy charakter posiadają zegarki zawieszone na pasku z tworzywa sztucznego. Wykonane z przyjemnej w dotyku i elastycznej mieszanki, gwarantują wygodne użytkowanie czasomierza na co dzień. W niektórych modelach umieszczono napis na zewnętrznej stronie paska, który nawiązuje do technologii True Air Speed mierzącej rzeczywistą prędkość lotu samolotu. Trójkątny wzór zastosowany od spodu egzemplarza chroni nadgarstek przed nadmiernym poceniem się i ułatwia paskowi cyrkulację powietrza. Z tego też powodu idealnie sprawdzi się on podczas treningów sportowych, ćwiczeń, czy wycieczek. Dzięki swojej wodoodporniości może być także używany podczas pływania, a nawet nurkowania.