Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Adriatica Pasek

Zegarki Adriatica na pasku

Zegarki Adriatica na pasku to idealny wybór dla wszystkich poszukujących eleganckich i ekskluzywnych zegarków. Szeroki wybór wzornictwa oraz wysoka jakość wykonania, sprawiają, że znajdą tutaj swój wymarzony model osoby w różnym wieku oraz odmiennych gustach.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 368 produktów

Jaki zegarek Adriatica na pasku wybrać?

Zegarki Adriatica na pasku będą stanowić eleganckie dopełnienie każdego stroju. Dlatego też marka proponuje swoim klientom czasomierze na paskach skórzanych lub z tworzywa sztucznego. Każdy z nich cechuje się innymi właściwościami, dzięki czemu możemy dokonać najlepszego dla nas wyboru. A zatem jeżeli szukamy zegarka do ćwiczeń lub podróży, postawmy na paski wykonane z gumy, silikonu, bądź żywicy syntetycznej.
Zegarki Adriatica na pasku


Zegarki Adriatica na pasku
Osoby poszukujące klasyki z pewnością powinny zainteresować egzemplarze wykonane ze skóry naturalnej. W obu przypadkach, paski mocowane są do koperty za pomocą klasycznych teleskopów lub śrubek. Zapinane są na sprzączkę wykonaną ze stali szlachetnej sygnowanej logo marki Adriatica. Szerokość paska w modelach damskich wynosi od 9 mm do 18 mm, natomiast w męskich od 20 mm do 24 mm.Zegarki Adriatica na pasku skórzanym

Zearki Adriatica na pasku skórzanym wykonane są z bydlęcej skóry, co gwarantuje im wytrzymałość oraz przyjemną w dotyku fakturę. Wśród nich znajdują się egzemplarze gładkie z delikatnymi przeszyciami lub fakturowane, przypominające skórę aligatora. Ten typ paska występuje najczęściej w zegarkach o najwyższym stopniu formalności. W przypadku modeli o mniej formalnym  charakterze możemy zauważyć, że paski posiadają kontrastujące przeszycia. Tego typu czasomierze sprawdzą się bardzo dobrze, jako codzienny element naszej garderoby.
Zegarki Adriatica na paskuZegarki Adriatica na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Adriatica na pasku
Zegarki Adriatica na pasku z tworzywa sztucznego wpisują się w casualowy styl. Ich dynamiczny wygląd będzie odpowiadać osobom poszukującym zegarka do ćwiczeń, jak również na co dzień. Pozostają one wodoszczelne, dzięki czemu możemy z nimi na nadgarstku pływać lub nurkować. Zegarki Adriatica na pasku z tworzywa sztucznego będą dobrą propozycją dla osób stawiających na wygodę oraz funkcjonalność.


Modele te idealnie odzwierciedlają miejski sposób życia. Co ważne, pozostają bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości — wystarczy je przemyć wodą lub przetrzeć mokrą ściereczką. 
Zegarki Adriatica na pasku