Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Adriatica Męskie na pasku

233wyniki

Zegarki Adriatica Męskie na pasku

Zegarki męskie Adriatica na pasku są obecne w naszym kraju od lat 50-tych XX wieku. Przez ponad 60 lat zdobyły niezwykłą popularność, wynikającą z wysokiej jakości wykonania połączonej z niewygórowaną ceną. Męskie zegarki Adriatica na pasku to ogromna liczba modeli, co zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających miłośników czasomierzy. 

FILTRY0

Zegarki Adriatica męskie - wiele modeli na różne potrzeby

Zegarek Adriatica A8142.5255A Worldchampion Automatic zegarek męski na pasku z niebieską tarczą swiss made

W ofercie tego szwajcarskiego producenta znajdują się modele o sportowym charakterze, a także takie, które będą idealnym uzupełnieniem stroju oficjalnego. Wszystkie zegarki Adriatica męskie łączy niezwykła elegancja i wyjątkowy styl, który budowany jest przez markę od lat 30-tych XX wieku. Dla podkreślenia swej bogatej historii, zegarki męskie Adriatica posiadają kilka linii, ściśle nawiązujących do modeli produkowanych przed kilkudziesięcioma laty. Jednym z przykładów takiego czasomierza jest męski zegarek na pasku Adriatica Worldchampion, posiadający wiele wizualnych odnośników do zegarków produkowanych w latach 60-tych pod tą samą nazwą.


Zegarki męskie Adriatica dla mężczyzn, którzy cenią piękno

Wszystkie zegarki męskie Adriatica na pasku zaopatrzone są w szwajcarskie mechanizmy kwarcowe bądź automatyczne. Zastosowanie werków szwajcarskiej produkcji gwarantuje długowieczność i dokładność chodu oraz podnosi prestiż marki. Wskazówki oraz indeksy większości modeli pokryto masą luminescencyjną, która pozwala na odczyt godziny nawet w całkowitej ciemności. Wysokiej jakości paski wykonane ze skóry naturalnej i z tworzywa sztucznego – w zależności od modelu – są sygnowane nazwą producenta, a także posiadają zapięcia ze stali szlachetnej z grawerowanym logotypem marki. Paski, jako mocowanie zegarka, są idealnym uzupełnieniem zegarka dla mężczyzn ceniących sobie ponad wszystko klasyczny wygląd. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Adriatica dostępną w naszej ofercie!

Zegarek Adriatica A8282.22G7CH Moonphase Chronograph