Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Cluse męskie

19wyniki

Zegarki Cluse męskie

Zegarki Cluse męskie są doskonałym przykładem codziennych czasomierzy, łączących elegancję i wygodę użytkowania. Zegarek męski Cluse powstał z myślą o mężczyznach szukających uniwersalnych dodatków na każdą okoliczność. Proste kształty oraz czytelne tarcze sprawdzą się równie dobrze w zestawieniu z formalną koszulą, czy zwykłymi jeansami. Stworzone przez Cluse zegarki męskie to doskonały wybór do każdej stylizacji.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Cluse - męskie propozycje o eleganckim designie

Zegarki Cluse męskie stworzone zostały z myślą o mężczyznach poszukujących praktycznych i dobrze prezentujących się w codziennych okolicznościach czasomierzy. Proste kształty oparte na klasycznym wzornictwie tworzą eleganckie projekty, wpisujące się w ponadczasowy styl. Na cyferblatach męskich zegarków Cluse nałożone są w większości przypadków jedynie minimalistyczne oznaczenia godzinowe w formie indeksów oraz długie, smukłe wskazówki. Wielokrotnie na tarczach zastosowano szlify słoneczne, tworzące na powierzchni rozchodzące się promienie. W połączeniu z padającymi na nie światłem słonecznym, nabierają one pięknych, soczystych barw. Każdy zegarek męski Cluse doskonale wygląda się na męskim nadgarstku.

Zegarek Cluse męski na brązowym skórzanym pasku ze złotą kopertą i białą tarcząCluse - zegarki męskie dopełniające codzienne stylizacje

Męski zegarek Cluse na srebrnej bransolecie mesh z granatową tarczą

W wybranych modelach zegarków męskich Cluse spotkamy dodatkowo subtarcze chronografu, datownik wskazujący dzień miesiąca, a także czas dobowy 12/24h. Funkcje te mogą okazać się bardzo pomocne na co dzień - dzięki nim zmierzymy konkretne odcinki czasu, a także będziemy pamiętać o ważnych datach i umówionych spotkaniach. Całości w zaprojektowanych przez Cluse zegarkach męskich dopełniają skórzane paski lub bransolety. W tym drugim przypadku do wyboru mamy klasyczne bransolety zbudowane z pełnych ogniw lub bardziej biżuteryjne - bransolety mediolańskie (typu mesh). Wykonane z gęstej, lekkiej, dobrze dopasowującej się do nadgarstka plecionki, zachwycają swoją nowoczesną formą. W szczególny sposób będą one pasować panom o nieco mniejszych nadgarstkach i tych, którzy w codziennych stylizacjach stawiają na modne, biżuteryjne dodatki.Zegarek męski Cluse - doskonały na każdy dzień

Zaprojektowane przez markę Cluse męskie zegarki doskonale odnajdą się w codziennych okolicznościach nie tylko za sprawą swojego wyglądu, ale również przemyślanej budowy. Zbudowane ze stali szlachetnej koperty charakteryzują się wytrzymałością na przypadkowe upadki i zahaczenia o inne przedmioty. Podobnie jest z pokrywającym tarczę szkłem mineralnym, który zapewnia dobrą czytelność i bardzo dobrze zabezpiecza tarczę. Pod obudową męskich zegarków Cluse znajduje się mechanizm kwarcowy. Zasilany baterią czasomierz gwarantuje dużą precyzję wyznaczania czasu i wygodę codziennego użytkowania.

Zegarki Cluse męskie w czarnych kolorach idealnie pasujących do wielu outfitów