Kolekcja zegarków Cluse La Roche jest jedną z najbardziej oryginalnych na zegarkowym rynku. Dlaczego? Zegarki mają niespotykane tarcze wykonane z naturalnych kamieni, w tym z prawdziwego marmuru. Dzięki temu osiągnięto niesamowity efekt wizualny, a każdy egzemplarz zegarka staje się prawdziwym unikatem. Cała kolekcja jest minimalistyczna, ale w swojej prostocie niezwykle magiczna. Znajdziemy tutaj przede wszystkim modele na pasku. Część zegarków posiada jednak bransolety typu mesh składane z delikatnej plecionki stalowej. 

Kolorystyka zegarków jest bardzo klasyczna. Opiera się głównie na  beżach, szarościach i czerni. Tarcze zegarków, są pozbawione wszelkich ozdobnych elementów. Swoją urodę zawdzięczają naturalnym kamieniom, które stanowią przepiękne tło dla wskazówek. Każdy zegarek Cluse La Roche jest niezwykle wyjątkowy, ponieważ tarcze za każdym razem przybierają inne wzory. Te oryginalne zegarki będą perfekcyjnie komponować się z codziennymi stylizacjami. Dzięki swojej wyjątkowości idealnie ożywią każdy look podkreślając wdzięk swojej właścicielki. Z pewnością sprawdzą się również podczas wieczorowych wyjść. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spotkanie ze znajomymi, oficjalne spotkanie biznesowe czy po  prostu codzienne zakupy, z zegarkiem Cluse La Roche zawsze będziesz czuć się wyjątkowo. Na pewno niejedna osoba zwróci uwagę na Twój zegarek i doceni Twój gust.


Zegarki Cluse dzięki swojej zgrabnej formie będą się świetnie prezentować na kobiecym nadgarstku. Mogą spokojnie zastąpić każdą biżuterię, ponieważ ich wyjątkowość wystarczy do wyrażenia własnego stylu i osobowości.  Jeśli więc szukasz zegarka,  który będzie jednocześnie funkcjonalny, praktyczny, a przy tym wyjątkowy i niecodzienny, to w kolekcji Cluse La Roche z pewnością znajdziesz coś dla siebie !