Popularne na całym świecie oryginalne zegarki Invicta, zawdzięczają swój sukces doskonałemu połączeniu doświadczeń, zebranych dookoła globu. Korzenie marki Invicta sięgają 1837 roku, kiedy to szwajcarski pionier Raphael Picard,  postanowił tworzyć własne modele o niepowtarzalnym wzornictwie. Jednym z  dowodów na powodzenie jego koncepcji, było zamówienie na męskie zegarki Invicta, dla floty morskiej ZSRR w 1959. Jedną z przesłanek do wyboru właśnie czasomierzy marki Invicta z pewnością był fakt, że są to naprawdę duże męskie zegarki, których koperta może osiągać nawet 60mm. Z drugiej strony, zegarki damskie Invicta, cechuje delikatność oraz pojawiające się często ozdobniki. Złożone, solidne, i wygładzone kształty, dobrane w proporcjach idealnych dla  podkreślenia istotnych dla Ciebie cech - to właśnie zapewniają oryginalne zegarki Invcita.

W 1991 roku, kiedy spadkobiercy Raphaela Picarda odsprzedali prawa do marki, otwarto kolejne wrota do międzynarodowego sukcesu. Amerykański inwestor postanowił zaopatrzyć nietuzinkowe wzornictwo w automatyczny mechanizm i szafirowe szkiełko w cenie pozostającej w zasięgu przeciętnego klienta. Szwajcarskie zegarki Invicta, pomimo czerpania inspiracji ze wszystkich krajów świata, nadal intensywnie działa na terenach słynących z zegarmistrzowskich tradycji. Po stworzeniu własnych mechanizmów i przeniesieniu produkcji do Techica Swiss Ebauche, oryginalne zegarki Invicta, weszły w fazę swojego złotego rozwoju.

Po zmianie miejsca w roku 2000, odświeżono nonkonformistyczne idee, co poskutkowało stworzeniem rewolucyjnej kolekcji LUPAH SWISS CHRONOGRAPH. Bardzo odważne wzornictwo wywołało wielką sensację w świecie czasomierzy, a w 2002 roku Invictastała się częścią rodziny wykorzystującej szwajcarskie mechanizmy ETA. To wszystko pozwoliło niecałe 2 lata później, na oficjalne przekształcenie firmy w Invicta Watch Group.Stylistyczny wkład jaki mają zegarki Invita,potwierdzony został w roku 2013, przy okazji wyróżnienia Red Dot Award in Product Design, za stworzenie modelu Invicta Subaqua NOMA V. Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest wyłącznie innowacyjnym i niezwykle charakterystycznym produktom.

Niezwykłe zegarki Invicta to nieprzejednany styl i sposób na wyrażenie swojego podejścia do życia. Po prawie 50 latach, kiedy odnaleziono jeden z prototypów stworzonych dla Radzieckiej Floty Morskiej, zdecydowano się oddać hołd tradycji, tworząc kolekcję Invicta Russian Diver. Oryginalne zegarki Invicta poza szacunkiem do korzeni, niosą w sobie ducha innowacyjności i walki o lepsze jutro dla całej ludzkości. Wyrazem tych pięknych wzorców, jest działająca od 2006 fundacja Invicta Care Foundation, zapewniająca pomoc medyczną w najbiedniejszych regionach świata. W 2012 roku,zegarki Invicta stanęły również na granicy ziemskich możliwości, za sprawą Invicta Egde Space Watch Project. Aż 36 modeli wyniesionych w górne warstwy stratosfery podkreśliło jak wysoko ta wspaniała marka stawia sobie poprzeczkę. Dostępne w naszym sklepie, oryginalne zegarki Invicta, stanowią zatem doskonałą propozycję, dla prawdziwych miłośników czasomierzy, którzy nie ustają w dążeniach do odnalezienia zegarmistrzowskiego ideału.