Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Invicta Specialty

11wyniki

 Zegarki Invicta Specialty

Zegarki Invicta to propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią nietuzinkowe dodatki. Czasomierze amerykańskiej marki wyróżniają się ciekawymi tarczami. Każdy zegarek Invicta pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są proste, o różnych zakończeniach. Większość czasomierzy Invicta Specialty łączy w sobie dwa kolory. Dzięki temu całość prezentuje się elegancko. Wykorzystanie dodatkowych subtarcz wzbogaca wygląd biżuterii. Zegarki Invicta Specialty mają bransolety wykonane ze stali. Dzięki temu są wytrzymałe i ponadczasowe. Każdy zegarek Invicta Specialty ma koronkę dopasowaną do koloru koperty. 

czytaj więcej

Invicta Specialty – wyjątkowe połączenia kolorystyczne 

Bransolety wykonane z połączenia ogniw o różnych wielkościach są nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale również pięknie się prezentują. Klasycznym połączeniem kolorystycznym jest srebro ze złotem. Takie zegarki Invicta zwracają swoją uwagę obramowaniem koperty. Ma ono nieregularną fakturę, przez co przy ruchu dłonią odbija światło. Mieszanka różnych odcieni przekłada się na modny design. Invicta Specialty świetnie sprawdzą się na wyjątkowe okazje oraz jako uzupełnienie codziennych outfitów.  

Zegarki Invicta Specialty 12847Zegarek Invicta – amerykański modny design 

Zegarki Invicta Specialty 29400

W amerykańskich czasomierzach uwagę przykuwają tarcze. Mają one wiele efektownie wyglądających elementów. Ciekawe wygląda zegarek Invicta Specialty z godzinami oznaczonymi cyrkoniami. Co więcej, takie modele mają tarcze wykonaną z masy perłowej. Dzięki temu przy każdym ruchu ręką, kiedy odbija się w niej światło, kolor się zmienia. Osoby, które cenią nietuzinkowe dodatki z pewnością zwrócą uwagę na te zegarki Invecta Specialty. Wyjątkowe tarcze są chronione przez szkło mineralne. Jest ono niezwykle twarde, dzięki czemu skutecznie chroni przed pęknięciami i zarysowaniami. Każdy czasomierz tej marki będzie wyglądał doskonale nawet po wielu latach użytkowania. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Invicta dostępną w naszej ofercie!