tel:  753 753 300
Autoryzowany sklep z zegarkami
0
Menu marek zegarków:

Zegarki Citizen

Początki marki Citizen sięgają roku 1918, kiedy to w Japonii powstał Instytut Badań Shokosha Watch. Pozą produkcja urządzeń pomiarowych zajmował się on także pracami nad stworzeniem pierwszego japońskiego zegarka kieszonkowego. Cel został osiągnięty sześć lat później, kiedy to powstał zegarek pod nazwą „Citizen”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza produkt dla obywateli.

W roku 1930 powstała już firma Citizen Watch Company, która zaczęła intensywne prace nad poszukiwaniem nowoczesnych technologii, które miałyby znaleźć zastosowanie w zegarkach, a tym samym podnosić ich jakość i funkcjonalność. Niespełna ćwierć wieku później, w roku 1956 powstał pierwszy odporny na wstrząsy zegarek Citizen Parashock, a już trzy lata później wodoszczelny Citizen Parawater. W roku 1987 firma stworzyła pierwszy antyalergiczny zegarek tytanowy o niewielkiej wadze. Do dziś produkuje zegarki wykonane z tytanu. Można je znaleźć w kolekcji Citizen Titanum.

Duży przełom dla tego japońskiego koncernu miał miejsce w roku 1994. Powstała bowiem wówczas technologia Citizen Eco-Drive, która miała na celu ochronę środowiska, eliminując między innymi z zegarków baterie i zastępując je panelem słonecznym. Technologia ta opiera się na pozyskiwaniu energii ze źródła światła słonecznego.

Pierwszy zegarek wykorzystujący tę technologię powstał w roku 1996. Następnie pojawiły się serie „Eco-Drive Signature” i „Citizen Promaster Aqualand Eco-Drive Chronograf”. Pierwsza z nich odnosi się do niezwykłej dokładności. Druga to zegarki produkowane z myślą o płetwonurkach. W obecnym stuleciu na rynku pojawiły się natomiast kolekcje „Eco-Drive Infinitum” charakteryzujące się nawet czterokrotnie większym magazynowaniem energii oraz „Eco-Drive Slim”, a więc seria zegarków o cienkich, eleganckich kopertach.

Każdy właściciel zegarka Citizen może mieć pewność, że nawet jeśli zegarek ma tradycyjne wzornictwo, jest produktem na miarę XXI wieku, w którym nie brak nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Perfekcjonizm i nieustanne poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań, ciekawa stylistyka i stosowanie w produkcji przyjaznych dla środowiska technologii – to podstawowe cechy marki Citizen, dzięki którym osiągnęła ona bardzo wysoką pozycję na rynku światowym. Doskonałe, dopracowane w każdym szczególe zegarki Citizen to produkty prestiżowe, po które chętnie sięgną osoby ceniące sobie niezawodność, lubiące oryginalne, nowoczesne i zarazem gustowne dodatki.

Nowości Citizen

zegarek Citizen NH8380-15EE Citizen NH8380-15EE
zegarek męski
739
3dDostawa 24h
zegarek Citizen EW2470-87L Citizen EW2470-87L
zegarek damski
833
Dostawa 24h
zegarek Citizen CA0650-82B Citizen CA0650-82B
zegarek męski
1249
Dostawa 24h
zegarek Citizen BJ7070-57E Citizen BJ7070-57E
zegarek męski
1007
3dDostawa 24h
POKAŻ WIĘCEJ NOWOŚCI CITIZEN

Bestsellery Citizen

zegarek Citizen AS4020-52E Citizen AS4020-52E
zegarek męski
2269
3dDostawa 24h
zegarek Citizen AW1030-50H Citizen AW1030-50H
zegarek męski
548
3dDostawa 24h
zegarek Citizen FE1010-57B Citizen FE1010-57B
zegarek damski
573
3dDostawa 24h
zegarek Citizen EM0022-57A Citizen EM0022-57A
zegarek damski
785
3dDostawa 24h
POKAŻ WIĘCEJ BESTSELLERÓW CITIZEN
Zegarki Citizen Damskie

Zegarki Citizen Damskie

Wszystkie damskie zegarki Citizen dostępne w naszym sklepie.

Zegarki Citizen Męskie

Zegarki Citizen Męskie

Wszystkie męskie zegarki Citizen dostępne w naszym sklepie.

Zegarki Citizen Chrono

Zegarki Citizen Chrono

Zegarki Citizen z chronografami (manualnymi stoperami).

Zegarki Citizen Ecodrive

Zegarki Citizen Ecodrive

Eco-Drive przetwarza światło słoneczne na energię wykorzystywaną do ładowania akumulatora zegarka

Zegarki Citizen Elegance

Zegarki Citizen Elegance

Delikatne, eleganckie, w większości damskie zegarki.

Zegarki Citizen Leather

Zegarki Citizen Leather

Klasyczne zegarki damskie i męskie na skórzanych paskach

Zegarki Citizen Promaster

Zegarki Citizen Promaster

Zaawansowane technologicznie zegarki lotnicze zasilane energią słoneczną.

Zegarki Citizen Radio Controlled

Zegarki Citizen Radio Controlled

Zegarki synchronizujące czas według zegara atomowego wykorzystującego fale FM.

Zegarki Citizen Satellite Wave

Zegarki Citizen Satellite Wave

Nowatorskie japońskie zegarki wysokiej jakości.

Zegarki Citizen Sport

Zegarki Citizen Sport

Zegarki Citizen o typowo sportowym wyglądzie i charakterze.

Zegarki Citizen Titanium

Zegarki Citizen Titanium

Super lekkie, super wygodne, super efektowne, super trwałe.

Opinie o zegarkach Citizen

EX1480-15D

Citizen EX1480-15D

Zegarek damski Citizen Ecodrive to propozycja dla tych kobiet, które cenią sobie klasyczną elegancję i wygodę. Okrągłą kopertę koloru srebrnego wykonaną ze stali ozdobiono cyrkoniami. Jej odcienie srebra uzupełnia granatowy pasek ze skóry. Pięknie giloszowana tarcza została wykonana z masy perłowej. Dzięki temu mieni się różnymi odcieniami. Citizen Ecodrive to zegarek solarny, który do zasilania mechanizmu wykorzystuje światło. Dzięki zastosowaniu paneli słonecznych nie wymaga zmiany baterii. Japońska marka Citizen to gwarancja świetnej jakości, co w parze z wyjątkową urodą tego modelu daje efekt idealnego zegarka.

AT9034-54A

Citizen AT9034-54A

Widoczny na zdjęciu zegarek Citizen Radio Controlled jest godnym polecenia modelem z rodziny zegarków znanego i cenionego producenta z Japonii. Niepodważalnym atutem tego modelu jest rzadko spotykana precyzja wskazywanego czasu, którą zapewnia sygnał pochodzący z zegara atomowego i nadawanego przez wieże radiowe. Prezentowany zegarek, odbierając ten sygnał, automatycznie ustawia czas i datę. Margines błędu wynosi dzięki temu 1 sekundę na milion lat! Dodatkowo jest wyposażony w system Ecodrive, który umożliwia ładowanie baterii energią słoneczną i gromadzenie tej energii przez okres nawet 6 miesięcy! Gustowne połączenie kolorów złotego i srebrnego na bransolecie i kopercie, nadaje zegarkowi nieco biżuteryjnego wyglądu, jednak tarcza w formie chronografu wskazuje także na jego sportowy charakter.

ANULUJ