Citizen Promaster to profesjonalne zegarki męskie, łączące pionierską technologię i doskonałe parametry techniczne podzespołów. Modele zawarte w tej ekstremalnej serii, poza niesamowitymi możliwościami, dostarczają równie niesamowitego stylu i elegancji. Co ważne, zegarki Citizen Promaster wyposażone są w solarny mechanizm Citizen ECO-DRIVE. Marka Citizen jako jedna z niewielu produkuje własne mechanizmy czerpiące energię właśnie ze światła. Następstwem tego jest niesamowita wygoda jaką dostarczają jedynie zegarki solarne. Decydując się zatem na zegarki Citizen Promaster, na zawsze zapomnisz o uciążliwym nakręcaniu lub zmianie baterii.

Zegarki Citizen Promaster w zależności od modelu, dzielą się na trzy ekstremalne kategorie. Dzięki temu profesjonalne zegarki Citizen, dostarczają bardzo sprecyzowanych narzędzi na lądzie, w powietrzu lub w wodzie. Dzięki szerokiej ofercie, z łatwością wybierzemy egzemplarz skrojony idealnie do naszych potrzeb. Zegarki męskie Citizen Promaster, w zależności od modelu, mogą wyróżniać się bardzo konkretnymi cechami. Przeznaczone do nurkowania modele, zaopatrzone są np. w przejrzyste, pozbawione dodatków tarcze i użyteczny w trakcie zanurzeń pierścień antyrewersyjny. Jeżeli zamiast wody, preferujesz przemierzanie skalistych gór, to spokojnie wybierzesz profesjonalny zegarek z odpornym na zarysowania, szafirowym szkiełkiem, a nawet przydatnym w górach wysokościomierzem. Solarne zegarki Citizen Promaster są niezwykle wszechstronne, a jakość gwarantowana przez markę Citizen, zabezpieczy ich działanie w ekstremalnych warunkach.

Profesjonalne zegarki Citizen Promaster to nie tylko ekstremalne zegarki sportowe. Doświadczenie marki i dbałość o najdrobniejsze szczegóły sprawiły, że Citizen Promaster poza możliwością dostosowania narzędzi, pozwalają na łatwe dopasowanie do Twojego unikalnego stylu. W ofercie na męskie zegarki Citizen Promaster znajdziemy zarówno wygodne zegarki na silikonowym pasku, jak i niezwykle eleganckie zegarki na bransolecie, a także dynamiczne modele na perforowanym pasku ze skóry. Zegarki solarne Citizen, działają w każdych warunkach i pozwalają Ci wyglądać świetnie w każdej sytuacji, co czyni z nich prawdziwy wzór dla potencjalnej konkurencji. Profesjonalne zegarki Citizen Promaster to genialne modele przeznaczone dla prawdziwych śmiałków, którzy stale odnajdują nowe ścieżki rozwoju, codziennie zapisując swoją własną, unikalną historię.