Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Biżuteria Paul Hewitt

8wyniki

Bransoletki damskie Paul Hewitt z motywem kotwicy

Marka Paul Hewitt pojawiła się na rynku w 2009 r. z ofertą zegarków i biżuterii inspirowanych morską historią oraz rzemieślniczą tradycją przodków. Od tej pory niemiecki brand konsekwentnie buduje swój styl na motywach marynistycznych. Sygnowane nazwą Paul Hewitt bransoletki mają rozpoznawalny, nietuzinkowy design, za którym kryje się duch żeglarskich przygód. Tworzone ręcznie z pasją i biżuteryjnym mistrzostwem realizują najważniejsze wartości marki: szczerość i autentyzm. Każda projektowana przez Paul Hewitt bransoletka urzeka niemiecką precyzją wykonania, zachwyca różnorodną kolorystyką i rodzi otwartość na nowe wyzwania.  

FILTRY0

Biżuteria Paul Hewitt z kotwicą  

Wyróżnikiem biżuterii niemieckiego brandu Paul Hewitt jest kotwica. Symbol ten cieszy się popularnością szczególnie jako element dodatków dla mężczyzn. Nic więc dziwnego, że bransoletka męska kotwica Paul Hewitt należy do najbardziej rozpoznawalnych modeli tej marki. Stalowa kotwica występuje w większości bransoletek, gdzie najczęściej pełni funkcję efektownego zapięcia. W każdym modelu jest akcentem nie do przeoczenia, który nadaje całości silny, żeglarski rys.  

Bransoleta Paul Hewitt w żeglarskim stylu w kolorze czerwono-niebieskim z motywem kotwicy 
Paul Hewitt damskie bransoletki z motywem kotwicy w kolorze różowego złota w formie otwartej obręczy i na skórzanym różowym pasku

W realizacjach marki Paul Hewitt kotwica pojawia się nieprzypadkowo. Nierozerwalnie kojarzona z motywem marynistycznym podkreśla inspiracje brandu żeglarskim stylem życia. Bransoletka z kotwicą nie jest jednak zarezerwowana wyłącznie dla osób chcących zaakcentować swoje związki z morzem. Jej symbolika wykracza bowiem daleko poza tę sferę. Bransoletka kotwica Paul Hewitt może wyrażać pewność siebie, siłę charakteru, wewnętrzną harmonię albo otwartość na przygody. Znakomicie wpisuje się w swobodny charakter letnich stylizacji.  


Paul Hewitt – bransoletki o nietuzinkowym designie  

Jedyny w swoim rodzaju design decyduje o niesłabnącej popularności biżuterii niemieckiej marki. Bransoletki Paul Hewitt powstają z wysokiej jakości materiałów: stali szlachetnej, skóry naturalnej oraz nylonu, które łączą się w dynamiczne, sportowe formy z nutą ponadczasowej elegancji. W większości przypominają żeglarskie, pojedyncze lub podwójne liny o różnych splotach. I podobnie jak one projektowane przez Paul Hewitt bransoletki wyróżniają się wytrzymałością, która czyni z nich ozdobę na lata.  

Stalowe bransolety męskie Paul Hewitt z motywem kotwicy w kolorze zielonym, bordowym i czarnym


Paul Hewitt damskie bransoletki do owinięcia wokół nadgarstka w pastelowych kolorach

Nieco inne wzornictwo prezentuje biżuteria dla kobiet. Poza modelami w kształcie otwartej obręczy w portfolio marki znajduje się też na przykład Paul Hewitt bransoletka damska wykonana z gładkiego, skórzanego paska do owinięcia wokół nadgarstka.  


Paul Hewitt – bransoletka męska ze skóry  

Sygnowana marką Paul Hewitt bransoletka skórzana występuje również w wersji dla mężczyzn. Reprezentuje modne w męskiej modzie połączenie skóry naturalnej ze stalą szlachetną. Skóra ma w tych modelach formę solidnej plecionki połączonej stalowym zapięciem. Bransoletka męska Paul Hewitt została zaprojektowana w ciemnej tonacji kolorystycznej. Dzięki temu można ją zestawić zarówno z luźnymi, jak i bardziej formalnymi strojami.  

Stalowe bransolety męskie Paul Hewitt w różnych kolorach

Paul Hewitt – bransoletka damska w kolorze złota  

Stalowa Bransoleta damska Paul Hewitt PHCURM w kolorze różowego złota z motywem kotwicy

Na wykorzystanie wyłącznie stali szlachetnej Paul Hewitt zdecydował się natomiast w modelach dla kobiet. Tak powstała minimalistyczna i nietypowa bransoletka w kolorze złota. Ukształtowana w otwartą obręcz z zakończeniem w kształcie kotwicy wzbogaca stylizację o nutę nieoczywistej elegancji. Wybór złota w modnym, różowym odcieniu podkreśla kobiecość i sprawia, że bransoletka Paul Hewitt zyskuje uniwersalny charakter.  


Paul Hewitt – nietuzinkowa biżuteria dla Niej i dla Niego  

Pomimo że marynistyczne bransoletki Paul Hewitt mogą kojarzyć się z typowo męskim stylem, wpisują się również w kobiece gusta. Najlepiej pokazują to modele w formie żeglarskiej liny. Mają uniwersalny, nietuzinkowy design, a o ich doborze w dużej mierze decyduje kolorystyka. 

 Damskie bransoletki Paul Hewitt w pastelowych kolorach w formie żeglarskiej liny i motywem kotwicy


Bransoletki Paul Hewitt PH-PH-L-S-B-L z motywem kotwicy w stylu żeglarskim

W przypadku Paul Hewitt bransoletka męska uwydatnia zdecydowany charakter outfitu prawdziwego mężczyzny. Modele kobiece ze skóry lub stali wydobywają natomiast delikatność i dziewczęcość damskich stylizacji. W każdym wydaniu bransoletka Paul Hewitt odzwierciedla odważne i pełne entuzjazmu podejście do życia. Pasuje do każdego, kto chce dodać swojemu strojowi nieco sportowej dynamiki w marynarskim, letnim wydaniu.  


Biżuterię Paul Hewitt znajdziesz w ZEGAREK.NET!  

Szukasz biżuterii, która nada Twojej stylizacji luźnej elegancji i wyróżni Cię w towarzystwie? W sklepie internetowym ZEGAREK.NET znajdziesz bransoletki Paul Hewitt w stylowych wzorach i kolorach na każdą okazję. Zobacz całą kolekcję biżuterii dostępną w naszej ofercie!