Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Paul Hewitt – bransoletki nie tylko dla żeglarzy

12-05-2022

Marzysz o biżuterii, która będzie Ci przypominała wakacyjny czas? A może nie wyobrażasz sobie życia bez żeglowania? Bez wątpienia bransoletki Paul Hewitt stanowią idealny dodatek dla wszystkich miłośników morza. Jednak w biżuterii niemieckiej marki kryje się piękno, które doceniają nawet Ci, których sercom odległe są motywy marynistyczne.  


Bransoletka Paul Hewitt z kotwicą – co oznacza ten symbol? 

Marka Paul Hewitt przywodzi na myśl rozmaite skojarzenia. Przypisywana jest jej m.in. solidność, ponadczasowość oraz dbałość o najdrobniejsze detale. Jest także pewien wyjątkowy symbol, który w sposób szczególny kojarzony jest z niemiecką firmą. Kotwica pełni niezwykle ważną rolę w projektach marki. Przedstawiciele firmy przyznają, że wzór nawiązuje głównie do tematyki marynistycznej. Już od wieków kotwica stanowi jeden z najistotniejszych symboli żeglarstwa. Przeważnie utożsamiana jest z nadzieją i ufnością. Ponadto jej znaczenie bywa zależne od położenia. Gdy żeglarz podnosi kotwicę do góry, jest to sygnał do rozpoczęcia nowych niesamowitych przygód.  


Właśnie dlatego bransoletka z kotwicą Paul Hewitt może stać się dla Ciebie znakiem nadchodzących zmian albo symbolem nowego etapu w życiu. Z kolei opuszczona kotwica oznacza stabilizację oraz poczucie bezpieczeństwa. Jednak, jak głosi tytuł artykułu, biżuteria z kotwicą jest świetnym wyborem nie tylko dla miłośników żeglarstwa. Bransoletki Paul Hewitt są niebanalną ozdobą, a przy tym sama kotwica posiada dużo więcej znaczeń. W Polsce znana jest m.in. jako symbol Powstania Warszawskiego. Kojarzona jest więc z wielką odwagą oraz wiarą w lepsze jutro. Kotwica jest ważnym symbolem również w wierze chrześcijańskiej. W czasach, gdy zakazane było używanie znaku krzyża, kotwica pełniła funkcję zastępczego krzyża (łac. crux dissimulata). Istotną rolę odegrała tu także historia życia papieża Klemensa I. Duchowny został stracony poprzez przywiązanie do kotwicy i wrzucenie do morza. Kapłan zyskał przez to miano patrona marynarzy, a kotwica stała się symbolem walki o swoje przekonania i wiarę 


Bransoletka męska Paul Hewitt – symbol siły i uczuć 

Bransoletka męska kotwica Paul Hewitt stanowi jeden z kultowych projektów niemieckiej marki. Ponadczasowy symbol w połączeniu z najlepszymi materiałami i niezwykłą precyzją wykonania tworzą razem wyjątkową całość. Bransoletka Paul Hewitt jest dostępna w rożnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych. Dzięki temu znajdziesz zarówno klasyczne, jak i ekstrawaganckie modele. Charakterystycznym elementem jest zapięcie w kształcie kotwicy. Pojawia się ono niezmiennie w skórzanych, ale i materiałowych wariantach.  


Kotwica z liną utożsamiana jest ze spokojem oraz znalezieniem właściwego portu. Stanowi to jeden z powodów, dla których bransoletka męska Paul Hewitt jest perfekcyjnym prezentem dla ukochanego mężczyzny. Biżuteria ta może stać się rodzajem deklaracji, że to właśnie w tym mężczyźnie dostrzegasz swoją ostoję i że to z nim chcesz budować wspólną przystań. To także idealny upominek dla samego siebie. Warto celebrować swoje sukcesy i doceniać postępy. Teraz możesz to zrobić przy pomocy ozdób Paul Hewitt. Bransoletka będzie Ci przypominać o tym, że powinno się walczyć o swoje szczęście. Pozostaje tylko pytanie, jaki model wybrać? W tej kwestii nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi, ale istnieje spore prawdopodobieństwo, że spodoba Ci się stalowa bransoleta PH-PH-L-S-B-L. To jeden z klasycznych modeli, który doskonale prezentuje się w każdym wydaniu. Całość jest utrzymana w czarno-srebrnej tonacji dzięki czemu świetnie komponuje się zarówno z klasyczną białą koszulą, jak i z wzorzystym swetrem. Miłośnikom stylu marynistycznego polecamy uwadze model PH002262. Otrzymujesz tu nie tylko motyw kotwicy, ale również wszystkie barwy kojarzące się z morskim światem.  


Pamiątka z wakacji czy symbol zmian? – wyjątkowe bransoletki Paul Hewitt 

Biżuteria pełni wiele rozmaitych ról. Jest czarującą ozdobą, która podkreśla naturalne piękno każdego człowieka, ale bywa też ważnym symbolem, który przypomina o wyjątkowych osobach i wydarzeniach. Czym dla Ciebie stanie się proponowana przez markę Paul Hewitt bransoletka damska? To właśnie nad morzem spędziłaś niesamowite chwile, które chciałabyś na zawsze utrwalić w swojej pamięci? Z pewnością biżuteryjny dodatek sprawi, że łatwiej będzie Ci wracać do najpiękniejszych wspomnień. Pisaliśmy już o tym, że motyw kotwicy posiada niezwykle bogatą symbolikę. Łączony jest zarówno ze spokojem i stabilizacją, jak też z nowym etapem życia i chęcią doświadczenia szalonych przygód.  


Tylko od Ciebie zależy, o czym będzie Ci przypominać Twoja bransoletka Paul Hewitt. Damska biżuteria ma w sobie niecodzienną moc dodawania siły w trudnych momentach. Czasem wystarczy jedno spojrzenie na ulubioną ozdobę byś przypomniała sobie, o co walczysz i do czego zmierzasz. W kolekcji bransoletek Paul Hewitt znajdziesz szeroki wybór rozmaitych wzorów. Jeżeli Twoje serce bije szybciej dla klasycznych ozdób, powinna przypaść Ci do gustu minimalistyczna stalowa ozdoba (PHCURM). Model jest dostępny w kolorze srebra oraz różowego złota. Z kolei miłośniczkom mocnych biżuteryjnych akcentów polecamy skórzaną bransoletę (PHWBR13M). To wyrazista biżuteria, która z pewnością będzie Ci przypominała o Twojej sile. Tworzone przez markę Paul Hewitt bransoletki z kotwicą posiadają wiele rozmaitych odsłon. Na którą się dziś zdecydujesz?