Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Wyniki konkursu na opinię. Edycja Grudzień 2022

05-01-2023

Kochani, serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na najlepszą opinię, którzy w grudniu znaleźli czas, aby rzetelnie opisać kupione w naszym sklepie zegarki. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni niesamowitą ilością opinii, za które oczywiście jesteśmy niezmiernie wdzięczni! Zdanie każdego Klienta jest dla nas najcenniejszą informacją, która pomaga nam w ciągłym doskonaleniu jakości naszej obsługi. Przedstawiamy 4 najlepsze opinie: 


Opinie ZEGAREK.NET z serwisu Ceneo.pl

Zegarek G-SHOCK Casio GA-B2100-1A1ER Octagon All Black "CasiOak" Solar Bluetooth Carbon Core Guard


"Bez problemu znalazłam zegarek dla męża, który spełniał wytyczne :). Cena zaproponowana przez konsultanta była atrakcyjna. Wysyłka sprawna, krótki czas oczekiwania, pomimo okresu przedświątecznego. Konsultanci rzetelnie i sprawnie udzielali odpowiedzi zarówno telefonicznie jak i elektronicznie. Polecam!"


Zegarek Atlantic 29040.45.21MB Elegance

"Fantastyczna oferta: do zegarka za symboliczne 1 zł doszło wygrawerowanie dedykacji (kupiłem na prezent), dokupiłem też ozdobną kartkę z dedykacją, której treść też mogłem ustalić jak w przypadku grawerowania, no i do tego dokupiłem w pakiecie piękne ozdobne pudełko ze wstążką, więc prezent wypadł bardzo efektownie. Obsługa też świetna - wszystko ustaliłem na czacie, podkreślając pilność dostawy, paczka doszła NASTĘPNEGO DNIA! Rewelacja, bardzo polecam ten sklep"Opinie ze strony ZEGAREK.NET


Zegarek Vostok Europe 6S21-595B645B Expedition North Pole 1 Chrono 47mm

"Cześć! Zegarek kupiłem, bo jak go zobaczyłem, uznałem ze musi uzupełnić moją „kolekcję”. Ta biżuteria dla mężczyzn jest bombowa! Wyglada jak milion $$. Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Uwaga! Zegarek ściąga na siebie spojrzenia kolegów i kobiet?! Jeśli nie jestem gotowy na to, że możesz być w jego cieniu, nie kupuj go!? Jakość wykonania też jest bardzo wysoka, sądzę, że jakbyś chciał nim porąbać drwa, to może się to udać?nie kupujcie, nie chcę żeby go wszyscy mieli… Aha, tarcza rzeczywiście świeci, wyraźnie, ale subtelnie. Ogólnie sztos! "

 


Zegarek Citizen AW1233-01A Solar Classic 

"W zegarku bardzo podoba mi się zasilanie słoneczne i to że sekundnik nieźle trafia w indeksy. Mechanizm japoński powinien być trwały i niezawodny. Bardzo ładne indeksy i dobrze wykończona koperta. Tarcza w delikatne pionowe prążki jest ciekawa i oryginalna. W tej półce cenowej tak ładnie wykończone okienko datownika nie jest często spotykane. Z wad znalazłem tylko dwie: nietypowy rozstaw uszu 21mm utrudnia dobranie paska, a płaskie wskazówki nie do końca pasują do wypukłych indeksów. Są to jednak tylko drobne detale. Zegarek godny polecenia, zwłaszcza do formalnych i półformalnych ubiorów."


Gratulujemy zwycięzcom!