Szwajcarskie zegarki Certina nie bez kozery szczycą się swoją doskonałą jakością i wytrzymałością. Duch sportowej rywalizacji jest dla nich fundamentem, na którym powstają wyjątkowe modele, towarzyszące atletom z całego świata. Zegarki Certina od 1888 roku, nieustannie zdobywają coraz to nowe trofea, bijąc rekordy  branży zegarmistrzowskiej. Sport jest bowiem doskonałym narzędziem do przekraczania kolejnych barier nie tylko w świecie ludzi. Mistrzowskie zegarki Certina,  dzięki swojej inspiracji, stały się nie tylko doskonałym narzędziem treningowym, ale przede wszystkim umożliwiają nam dzielenie się swoją  pasją w każdej życiowej sytuacji. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą zegarków marki Certina. Naszą wiarygodność można potwierdzić wyszukując nasz sklep jako partnera na oficjalnej stronie producenta - www.certina.com

Dynamiczny design i użyteczność, łączą  się w nich z wieloma stylami, od klasycznych czasomierzy, po prestiżowe zegarki na bransolecie. Żeby taka synergia była w ogóle możliwa, zegarki Certina wyposażone są w autorskie mechanizmy Certina DS, które wyróżniają się dwustopniowym zabezpieczeniem, gwarantującym długie i precyzyjne działanie w niemal każdych warunkach. Certina to coś więcej niż stylowe i praktyczne  czasomierze. Innowacyjność i szczególna dbałość o najwyższej jakości materiały użyte do ich produkcji, nie pozostawiają żadnych wątpliwości -  Certina to stuprocentowe, oryginalne zegarki szwajcarskie. Każdy egzemplarz rodzi się właśnie tam, w Szwajcarii, gdzie  zegarmistrzowski kunszt rozkwita, zachwycając coraz to nowe pokolenia  miłośników. Zegarki Certina urzekają swoim  dopracowaniem, także za sprawą surowców, z których powstają. Najwyższej  jakości nierdzewna stal w standardzie 316L, o niskiej zawartością niklu  sprawia, że wykonane z niej zegarki Certina, są niezwykle odporne i nie wywołują reakcji alergicznych skóry. W zależności od modelu, zegarki Certina, wykonuje  się także z tytanu lub ultralekkiego i odpornego na temperatury  aluminium, a elementy ceramiczne i powierzchnie pokryte powłoką PVD  podnoszą poprzeczkę branżowym pretendentom. Co ważne, wszystkie modele marki Certina wyposażone są w szafirowe szkiełko, które zapewnia maksymalną przejrzystość jak i odporność na stłuczenia i zarysowania.

Zegarki Certina to olimpijska dokładność

Zegarki Certina czerpią w pełni nie tylko ze sportowego ducha, ale także z wartości, które rozsławiły w świecie kraj, z którego się wywodzą. Szwajcarskie zegarki Certina, dzięki technologii Precidrive™, legitymują się dokładnością chodu rzędu 10s na rok, co podkreśla jakość  stosowanego w nich mechanizmu kwarcowego. Taka precyzja pozwala  chronografom Certina na pomiar co do setnej sekundy. Innowacyjny mechanizm automatyczny POWERMATIC 80 dodatkowo sprawi, że rezerwa chodu przekroczy 3 pełne dni pozostawienia czasomierza w bezruchu. 

Prawdziwy hart ducha

Wytrzymałość jaką odznaczają się szwajcarskie zegarki Certina jest równie wysoka co precyzja i dbałość z jaką są wykonywane. Alpejskie warunki, w których powstają zegarki Certina, doprowadziły do stworzenia podwójnego systemu zabezpieczeń - Certina Double Security. Specjalna konstrukcja, wsparta przez dodatkowe uszczelnienia wnętrza, jest tak doskonała, że wszystkie zegarki Certina zachowują wodoszczelność co najmniej do 100m głębokości, potwierdzoną  przez przeprowadzane testy. Nic dziwnego, że w ofercie marki znajdują  się modele nadające się do nurkowania, dzięki zachowaniu wodoszczelności  na poziomie nawet 300m.

Chronometr w zegarkach Certina

Certyfikowany chronometr w zegarkach Certina

Dowodem na dbałość jaką Certina przykłada  do swoich czasomierzy, jest przedłużona do 3 lat gwarancja na wszystkie chronometry z certyfikatem COSC. Dokument ten przypisany jest do  konkretnego egzemplarza pod warunkiem przejścia przez serię wymagających  testów. Certyfikat COSC, wydawany jest przez Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres, czyli Oficjalny Szwajcarski Instytut  zajmujący się kontrolą dokładności najlepszych szwajcarskich chronografów.