TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Certina Damskie na pasku

Klasyczne zegarki Certina damskie to jedne z popularniejszych modeli na rynku. Są niezwykle uniwersalne, a zarazem luksusowe. Okrągłe koperty wykonane ze stali zostały wykonane w odcieniach srebra, różowego i klasycznego złota, a dla niezdecydowanych zostały połączone dwa kolory. Zegarki Certina damskie na pasku ze skóry naturalnej nadają się do codziennego użytku, jak również na wyjątkowe wyjścia. Każdy zegarek damski Cerina nada się jako prezent dla wyjątkowej kobiety. Wybierając czasomierz dla bliskich, warto dodać grawer na stronie zegarki.net za symboliczną złotówkę. 

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Certina damskie – klasyczne i dokładne 

Czasomierze to jeden z dodatków, który wymieniamy stosunkowo rzadko. Zdarza się, że jeden zegarek noszony jest przez kilka pokoleń. Szwajcarski producent postarał się, aby jego zegarki przetrwały wiele lat bez zniszczeń. Tarcze, które pokazują czas w sposób analogowy, chronione są przez szkło szafirowe. Jest to jedno z lepszych szkieł dostępnych na rynku. Na tarczach można dostrzec różne style, niektóre zegarki Certina damskie mają cyfry, inne kropki a pozostałe paski. Każdy z czasomierzy jest klasyczny i dokładny, dzięki mechanizmowi kwarcowemu.Zegarek damski Certina – modne tarcze 

Zachowanie klasy i uniwersalności to jedno, ale wyróżnianie się wśród innych to drugie. Dla połączenia obu tych cech stworzono zegarki Certina damskie na pasku klasycznym i z różnymi rodzajami tarcz. Wśród modeli szwajcarskiego producenta znajdą się tarcze białe, granatowe, czarne i w kolorach srebra. Dla kobiet szukających nietuzinkowych propozycji stworzono tarcze w stylu ombre i z masy perłowej. Pierwszy z wymienionych ma piękne przejścia między dwoma kolorami, a w drugim kolory zmieniają się w zależności od kąta patrzenia i oświetlenia. Niektóre zegarki Certina damskie mają tarcze z nieregularnymi wzorami.

Zobacz wszystkie zegarki damskie Certina dostępne w naszej ofercie!