Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Certina Damskie na pasku

Zegarki Certina Damskie na pasku

Zegarki Certina damskie na pasku zostały stworzone dla kobiet, które ponad wszystko cenią sobie klasykę. Wiele modeli zegarków damskich Certina na pasku zostało wyposażonych w liczne komplikacje. Jedną z ciekawszych funkcji dostępnych w tych modelach jest wskazanie faz księżyca. Dzięki skomplikowanemu modułowi jesteśmy na bieżąco z tym niezwykle ważnym cyklem, którego wpływ na ludzki organizm od lat potwierdzają naukowcy.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 58 z 58 produktów

Zegarki Certina – damskie propozycje wyróżniające się precyzją i doskonałym designem

Niezwykle przydatną funkcją w zegarkach damskich Certina na pasku jest chronograf, pozwalający na obliczenie czasu aktywności fizycznej lub innych czynności. Za dokładny czas, wskazywany na zegarkach damskich Certina, odpowiadają wysokiej jakości mechanizmy szwajcarskie, zmodyfikowane dodatkowo przez inżynierów firmy Certina. To dzięki ich wytężonej pracy powstał niezwykle ciekawy mechanizm Powermatic 80, którego rezerwa chodu wynosi ponad 80 godzin, zachowujący przy tym wysoką kulturę pracy i niską awaryjność. Z kolei zegarki damskie Certina kwarcowe zaopatrzone są w opatentowany mechanizm Precidrive, który charakteryzuje się niezwykłą precyzją chodu i niskim poborem energii.

Zegarek Certina C033.234.36.118.00 DS-8 Lady Chronograph damski zegarek z chronografem na pasku

Zegarek damski Certina – piękne tarcze w ponadczasowym stylu  

Zegarek Certina C001.007.36.116.00 DS Podium Lady Automatic DIAMONDS


Spośród wielu modeli dostępnych w portfolio producenta, warto zwrócić uwagę na czasomierze z tarczą wykonaną z masy perłowej. Nadaje ona charakteru zegarkowi, który ją posiada, zapewniając niesamowite efekty świetlne. Damskie zegarki Certina na pasku wyróżniają się także bogato zdobionymi tarczami. Nierzadko do ich zdobień używa się złota i kamieni szlachetnych, co podnosi prestiż danego modelu. Dzięki wytężonej pracy projektantów, mimo bogatego zdobienia, tarcze zegarków damskich Certina są bardzo czytelne i nie ma najmniejszego problemu z odczytem aktualnej godziny. Ponadczasowy, elegancki styl zegarków damskich Certina na pasku powoduje, że czasomierze te są chętnie wybierane przez kobiety. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Certina dostępną w naszej ofercie!