Zegarki Certina DS-6


Zegarki Certina DS-6 to połączenie kobiecego piękna i niezawodności w każdych warunkach. Odkryj grę kolorów i tekstur w najnowszych modelach Certina DS-6 Lady, będacych certyfikowanymi chronometrami z odznaczeniem COSC. 

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Certina DS-6 nowa definicja piękna

Równowaga jest niezbędna do szczęścia - takie właśnie hasło przyświecało projektowi serii zegarków Certina DS-6. Wynikiem tego jest na wskroś kobieca kolekcja, w której główną rolę gra tarcza i zastosowane materiały. Harmonijne linie na cyferblacie dzielą tarczę na równe części i zapewniają wysoką czytelność. Certina DS-6 Lady to także niecodzienne, ale wysokiej jakości materiały. Znajdziemy tutaj bransoletę wykonaną z elementów stali szlachetnej oraz odpornej na zarysowania ceramiki. Opcja na pasku wykorzystuje natomiast przyjazny dla środowiska materiał wykorzystujący surowce organiczne i poddane recyklingowi tworzywo PET.

 

Zegarek, który dotrzyma Ci kroku - Certina DS-6

 

Szwajcarskie zegarki Certina zasłynęły dzięki swojej niezawodności i precyzji. O tych fundamentalnych wartościach marka nie zapomniała także w kolekcji DS-6 Lady. Wnętrze zegarków napędzane jest przez mechanizm kwarcowy F05.412, który uzyskał status chronometru, potwierdzony certyfikatem COSC. Oznacza to, że jest bardziej precyzyjny od typowego mechanizmu, a jego dokładność wynosi +/-10 sekund na rok. Nie mogło także zabraknąć systemu DS - Double Security, będącego wysokim standardem zegarków Certina. Dzięki temu z zegarkiem można pływać, ponieważ oferuje wodoszczelność do 10 bar. Dodatkowo jest odporny nas wstrząsy i działanie pola magnetycznego.

Podobne strony