TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Certina DS Caimano

certina ds caimano

Kolekcja Certina DS Caimano pokazuje, jak elegancki może być pomiar czasu.Proste linie kopert, przejrzyste tarcze, smukłe bransolety tworzą klasyczne zegarki w nowoczesnej oprawie. Dedykowane kobietom oraz mężczyznom modele są idealnym przykładem tego, że uniwersalny styl obroni się zawsze i wszędzie.

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Elegancja nosi nazwę Certina DS Caimano

Zegarki Certina DS Caimano to jedna z najpopularniejszych kolekcji szwajcarskiego brandu. Połączenie klasycznego wzornictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi sprawia, że mamy tu do czynienia z wysokiej klasy czasomierzami o ponadczasowym wyglądzie. Na stonowane kolory tarcz nałożono indeksy w formie cyfr arabskich oraz prostych indeksów. Całość pozostaje bardzo przejrzysta, dzięki czemu za jednym spojrzeniem odczytamy wygodnie godzinę.
Z niekiedy na cyferblaty nałożono ozdobny szlif słoneczny, tworzący rozchodzące się po powierzchni refleksy światła. Praktycznym dodatkiem okazuje się umieszczone na dole datownik, dzięki któremu zawsze będziemy pamiętać o umówionych spotkaniach i rocznicach. Okrągłe koperty zawieszono na skórzanych paskach lub stalowych bransoletach. Oba te warianty będą bardzo dobrze prezentować się zarówno na kobiecym, jak i męskim nadgarstku dopełniając naszego wyglądu w każdych okolicznościach. Staną się praktycznym, a jednocześnie bardzo eleganckim modelem do wszystkich formalnych lub półformalnych strojów.


certina ds caimano lady
Klasa nosi nazwę Certina DS Caimano
Podwójne zabezpiecznie DS Concept

Wchodzące w skład kolekcji zegarki wyposażone są w autorski system DS Concept. Od samego początku zbiera on mnóstwo pozytywnych opinii od klientów z całego świata. Nowoczesna technologia jest wciąż ulepszana przez producentów, zyskując jednocześnie miano kultowego. Dodatkowe zabezpieczenia sprawiają, że czasomierze cechują się niezwykle wysoką wytrzymałością we wszystkich warunkach zewnętrznych. Uszczelka koronki i dekielka, a także absorber wstrząsów O-ring skutecznie ochrania mechanizm przed ewentualnymi zalaniami. Tarcza przykryta została szkłem szafirowym pozostającym jednym z najchętniej wykorzystywanych w zegarmistrzostwie materiałów. Posiadające aż 9 na 10 punktów w skali Mohsa kamień szlachetny cechują się bardzo wysoką odpornością na zarysowania.
Podwójne zabezpiecznie DS ConceptZegarki Certina DS Caimano, czyli szwajcarska precyzja

Zegarki Certina DS Caimano, czyli szwajcarska precyzja
Szwajcarskie zegarki Certina wyróżniają się zarówno wyglądem, jak i wysoką jakością wykonania. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że mamy tu do czynienia z prawdziwie szwajcarskim zegarmistrzostwem. W zależności od naszych gustów możemy wybrać kopertę ze stali szlachetnej lub tytanu. Lekkie, a zarazem bardzo wytrzymałe tworzywo w sposób szczególny polecany jest osobom uczulonym na nikiel ze względu na swoje hipoalergiczne właściwości. Dla osób szukających produktów premium przygotowano modele ze złota. To klasyka w najlepszym wydaniu, która ma szansę stać się naprawdę wyjątkowym prezentem, a nawet rodzinną pamiątką. Razem z szafirowym szkiełkiem przykrywającym tarczę sprawdzi się on w wielu wyjątkowych okazjach. Sercem zegarków pozostaje precyzyjny mechanizm kwarcowy wyznaczający dokładnie czas. Entuzjaści tradycyjnych czasomierzy mogą wybrać mechanizm z manualnym lub automatycznym naciągiem.