Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Certina DS-1

29wyniki

Zegarek Certina DS-1

Szwajcarskie zegarki Certina są synonimem precyzji, niezawodności i sportowego ducha. Ich producent cieszy się prawdziwym uznaniem w branży zegarmistrzowskiej, które zawdzięcza wysokiej jakości, szwajcarskiemu warsztatowi oraz 130-letniemu doświadczeniu. W tym czasie zegarki Certina były na najwyższych szczytach świata i badały dno oceanu.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarek z systemem DS

Marka z zaangażowaniem wspiera też najbardziej ekstremalne sporty motorowe. Legendarna już seria DS-1 to jedna z propozycji z gwarancją niezawodności i doskonałego wykonania. Zacznijmy od nazwy. DS, to skrót od „Doble Security”, czyli w dosłownym tłumaczeniu „Podwójna ochrona”. Zegarek z systemem DS w praktyce oznacza, że jest to po prostu najwyższej klasy wodoszczelny zegarek szwajcarski. Natomiast bardziej precyzyjnie oznacza to, że posiada szereg funkcji zabezpieczających, niedostępnych w zegarkach innych, wiodących marek. Certina DS-1 jest systematycznie ulepszana od 1959 roku, kiedy to firma opatentowała system DS Concept, który stał się symbolem maksymalnej wytrzymałości. Od ponad sześćdziesięciu lat inżynierowie Certiny dokładają wszelkich starań, aby tworzyć zegarki, które sprostają wszelkim wyzwaniom, jakie niesie ze sobą codzienne życie.
Co więcej Certina DS-1 jest w stanie sprawdzić się nawet w ekstremalnych warunkach. Posiada specjalny system uszczelnień, który chroni zegarek nie tylko przed wilgocią, ale także, a może przede wszystkim, przed szkodliwym wpływem pól magnetycznych. Mają one katastrofalny wpływ na precyzję pomiaru czasu w zegarkach mechanicznych, również tych z automatycznym naciągiem. Z polami magnetycznymi spotykamy się wszędzie w codziennym życiu. Certina poszła krok dalej w. Nowy materiał o nazwie Nivachron został opracowany tak, aby maksymalnie zniwelować skutki działania pól magnetycznych.


Klasyczny zegarek Certina DS-1
Tył zegarka Certina z widocznym mechanizmem z tyłu.Wodoszczelny zegarek szwajcarski

Double Security zapewnia zegarkom Certina niebywałą wytrzymałość także na warunki atmosferyczne. Między innymi dlatego też zegarek z systemem DS niejednokrotnie trafiał na nadgarstek alpinisty lub nurka głębinowego. Zaawansowane badania oraz testy w skrajnych warunkach potwierdziły fakt, że zegarek z systemem DS to idealny towarzysz podróży, dostosowany do potrzeb współczesnego klienta.
Elegancki zegarek Certina na bransolecie z czarną tarczą.Elegancki zegarek ze sportową duszą

Elegancki zegarek certina ze sportową duszą.
Jeśli przyjrzysz się bliżej zegarkom Certina DS-1, do czego Cię zachęcam, to możesz odnieść wrażenie, że piszę o jakiejś innej linii czasomierzy sportowych. Tymczasem wszystko się zgadza. Jest to seria bardzo eleganckich zegarków męskich, które posiadają wszystkie cechy zegarków sportowych, z wyjątkiem klasycznego designu. I to właśnie czyni je tak niezwykłymi. Klasa, precyzja i wytrzymałość – to określenia, które mogą najbardziej trafnie ująć ich charakter. Warto też dodać, że każdy, wodoszczelny zegarek szwajcarski z tej kolekcji, nie jest na każdą kieszeń. Trzeba liczyć się z tym, że wydamy raczej nie mniej, niż 2000 zł. W cenie jest jednak pewność co do jakości modeli Certina DS-1. Płacimy tutaj za urządzenie wysoce zaawansowane technologicznie, wyprodukowane przez firmę o 130-letnim doświadczenie.Certina DS-1 dla kogo?

Ta kolekcja wydaje się być dedykowana mężczyznom eleganckim, ale i aktywnym. Takim, którzy po wyjściu z biura lubią się zrelaksować na przykład na basenie, a na urlop pojechać na narty w Alpy. Certina DS-1 prezentuje się świetnie na nadgarstku w towarzystwie mankietu koszuli, ale także eleganckiego swetra. Zegarki Certina DS-1 idealnie pasują zatem do biura, na eleganckie przyjęcia, spotkania biznesowe, ekskluzywne przyjęcia, ale także po prostu na co dzień
Stylowy zegarek Certina DS-1 dla niego.