Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki eleganckie damskie
Elegancki zegarek damski to przede wszystkim biżuteria, która dopełnia stylizację i dodaje klasy każdej kobiecie. Najczęściej reprezentuje klasyczne, minimalistyczne wzornictwo lub styl biżuteryjny z dodatkiem połyskujących cyrkonii. W ZEGAREK.NET znajdziesz zegarki damskie eleganckie na pasku i bransolecie w wersji analogowej oraz… smart. Sprawdź propozycje, którymi zadasz szyku na co dzień i podczas ważnych okazji.  

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 3347 produktów


Eleganckie zegarki damskie na bransolecie

To właśnie na bransolecie najczęściej jest zawieszony zegarek damski elegancki. Efektownie podkreśla biżuteryjny styl czasomierza, zwłaszcza w odsłonie z nietypowym splotem. Przykłady takich ozdobnych bransolet znajdziesz w portfolio Pierre Ricaud, Adriatica czy designerskich kolekcjach Versus Versace.

zegarek Pierre Ricaud
zegarek Cluse na srebnej bransolecie

Częściej elegancki damski zegarek jest jednak zawieszony na bransolecie mesh lub klasycznej. Wiele prestiżowych marek w modelach kobiecych chętnie sięga po tę pierwszą – typ mediolański szczególnie upodobał sobie m.in. CluseObaku Denmark czy Atlantic. Nadaje on bowiem całemu modelowi lekkość i subtelność, poprzez którą uwydatnia się kobieca delikatność. Widać to również na przykładzie minimalistycznych modeli Timex i Adriatica.


Eleganckie zegarki damskie na bransolecie standardowej mają w sobie więcej zdecydowania i wyrazistości charakterystycznych dla męskiej stylistyki. Pomimo to projektanci chętnie stosują je w towarzystwie cyrkonii, nadając im biżuteryjny, kobiecy charakter. Jeśli lubisz przykuwać uwagę blaskiem kryształków, koniecznie sprawdź zegarki eleganckie damskie od Michael Kors czy Guess.

Zegarek Guess

Eleganckie zegarki damskie na pasku

Zegarek Certina na białym pasku 

Klasyczny szyk przywołują natomiast zegarki damskie eleganckie zawieszone na pasku. Ich przykładem są ponadczasowe modele Citizen czy Certina, które bez trudu dopasujesz do każdego stroju.

Prostota i oszczędność paska może też efektownie uwydatniać ozdobny charakter koperty. Kontrast pomiędzy tymi dwoma elementami podkreślają na przykład eleganckie zegarki damskie Aviator Douglas Moonflight z niebiańskim motywem. Mają w sobie romantyzm pasujący do marzycielek i miłośniczek podniebnych wojaży. Designerskim zacięciem wyróżniają się tu jednak przede wszystkim skeletony Carl von Zeyten z cyrkoniami.

 Aviator Douglas Moonflight różowy


Zegarek Adriatica

To właśnie po te kamienie projektanci sięgają najczęściej, chcąc nadać zegarkom na pasku biżuteryjny charakter. Innym wyraźnym tego przykładem są chociażby zegarki eleganckie damskie Adriatica Fashion z całkowicie pokrytą cyrkoniami tarczą.

Efekt biżuteryjnej elegancji daje też zastosowanie nieprzeciętnie wąskiego paska stylizowanego na bransoletę, zwłaszcza w zestawieniu z dużą kopertą. Na taki zabieg pokusili się m.in. Skagen, Adriatica czy Pierre Ricaud. Poza tym bardzo modnie i stylowo prezentują się eleganckie zegarki damskie na pasku gładkim bez szwów oraz z motywem zwierzęcym. W ZEGAREK.NET znajdziesz wszystkie z najmodniejszych propozycji.

zegarek Adriatica na różowym pasku

Elegancki smartwatch damski – efektowne i wielofunkcyjne propozycje

Smartwatch Garett

Choć z szykownym designem kojarzą się przede wszystkim analogowe czasomierze, smartwatch elegancki damski również doda Ci szyku. Kilka jego modeli ma w swoim portfolio polska marka Garett. Mowa tu przede wszystkim o zegarkach damskich eleganckich z okrągłą kopertą, na bransolecie mesh. Projektanci nie bez powodu wybrali właśnie ten typ. Jest najbardziej uniwersalny. Dzięki temu możesz go zestawić również z luźniejszym strojem, aby wykorzystać sportową funkcjonalność czasomierza na spacerze czy treningu. Do wyboru jest minimalistyczny smartwatch damski elegancki Lady Naomi oraz Lady Kate z cyrkoniami.


Podobnie jak damski zegarek elegancki Guess Connect mają one kryształki wokół całej koperty. W modelu amerykańskiego domu mody są one jednak znacznie wyraźniejsze. Tworzą podwójną ramę koperty. Do tego okalają trzy subtarcze wyświetlające m.in. liczbę kroków, spalonych kalorii czy powiadomienia o połączeniach. Taki elegancki smartwatch damski jest więc doskonałym wyborem, jeśli chcesz korzystać ze sportowo-zdrowotnych funkcji, nie rezygnując z szykownego czasomierza.

 Guess smartwatch

Zegarek damski elegancki znajdziesz w ZEGAREK.NET

Złoty zegarek Adriatica

Zamierzasz uzupełnić swoją kolekcję o elegancki zegarek damski? W ZEGAREK.NET znajdziesz zarówno analogowe zegarki damskie eleganckie, jak i smartwatche w stylach od klasycznego przez biżuteryjny po najbardziej designerski. Sygnowane przez prestiżowe marki charakteryzują się dopracowanym ze szczegółami wzornictwem i niezawodnością działania. Zapoznaj się z naszą ofertą!