Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki Bering damskie

Damskie zegarki Bering inspirowane Arktyką.

Zegarki Bering damskie odzwierciedlają piękno arktycznego krajobrazu składającego się z pokrytych lodem górskich pasm i otaczających je wód. Minimalistyczna tarcza hipnotyzuje swoim wyglądem podobnie jak rozciągająca się surowa przestrzeń. Prostota osiąga tu najwyższy poziom elegancji.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Zegarki Bering damskie - minimalistyczne piękno

Zegarki Bering damskie prezentują minimalistyczne wzornictwo oparte na skandynawskim stylu. Inspirowana arktycznymi krajobrazami tarcza odgrywa tutaj główną rolę. Pomimo, że jest ona prosta i częstokroć pozbawiona nawet indeksów godzinowych, zachwyca swoją dekoracyjnością. Utrzymane w stonowanych kolorach modele przywodzą na myśl wodę lub rozświetlone niebo w poszczególnych porach dnia.
Granatowy zegarek Bering z srebrnymi akcentami.


Minimalistyczny zegarek Bering na srebrnej bransolecie mesh z kopertą w kolorze różowego złota.
One też często mają na tarczy zastosowany szlif słoneczny, tworzący na powierzchni hipnotyzującą smugę światła. Podobnie egzemplarze, na których cyferblatach zostały nałożone drobne cyrkonie, przypominają rozgwieżdżone nocą niebo. Całości dopełniają tu paski gładkie skórzane paski lub biżuteryjne bransolety mediolańskie. Ich siateczkowa struktura idealnie harmonizuje z okrągłą kopertą, tworząc bardzo spójną kompozycję.Prosta elegancja zegarków Bering damskich

Proste wzornictwo zegarków Bering wyraża ponadczasowe piękno, które pomimo przemijających mód wciąż pozostaje atrakcyjne. Minimalistyczny wygląd tarczy z jego głębią koloru sprawia, że duńskie czasomierze sprawdzą się w zestawianiu z każdym strojem. Z powodzeniem będą one dopełniać formalnych stylizacji w postaci wieczorowej sukni lub służbowego stroju, a także odnajdą się w towarzystwie casualowych ubrań. Ich uniwersalny charakter sprawia, że bez względu na sytuację zawsze będziemy wyglądały gustownie oraz elegancko. Zegarki Bering damskie to bowiem klasa, sznyt i wyrafinowanie. Za sprawą bransolet mediolańskich mogą one zastąpić tradycyjną biżuterię, jak również tworzyć wraz z nią wyszukany zestaw.
Damski zegarek Bering z perłową tarczą.Arktyczna wytrzymałość zegarków Bering

Srebrny zegarek Bering ze złotą kopertą oraz minimalistyczną tarczą.
Twórcy zegarków Bering zgodnie z założeniami minimalizmu zwracają się ku prostocie i wytrzymałości. Zgodnie z tym nurtem, każdy przedmiot ma być równie piękny, co funkcjonalny. Dlatego też koperty czasomierzy wykonane są ze stali szlachetnej odpornej na różnego rodzaju korozje i uszkodzenia. W portfolio znajdziemy także modele z tytanu. Ten niezwykle mocny materiał, cechuje się dużą lekkością. Dzięki właściwościom hipoalergicznym może on być używany przez osoby uczulone na nikiel. Wyjątkowe wzornictwo tarczy chroni szkło szafirowe, które uznawane jest za jedno z najtwardszych tworzyw używanych w zegarmistrzostwie. Sercem zegarków Bering damskich pozostaje popularny mechanizm kwarcowy ceniony ze względu na wygodę użytkowania i niezwykłą precyzję wyznaczania czasu.