Zegarki Bering damskie

Damskie zegarki Bering inspirowane Arktyką.

Marka Bering powstała z inspiracji arktycznym, surowym krajobrazem. Rozległe przestrzenie pokrywa śnieg, od którego odbijają się ciepłe promienie słońca. W nocy na niebie rozgrywa się kolorowe widowisko zorzy polarnej. To wszystko zamknięto w minimalistycznych duńskich zegarkach.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY
1 miejsce 2019 opineo

Damskie zegarki Bering czyli piękno prostoty

Zegarki damskie Bering są idealnym przykładem na to, że prostota idzie w parze z elegancją i pięknem. Wystarczy tylko spojrzeć na poszczególne kolekcje tej marki, by dać oczarować się duńskimi czasomierzami. W ofercie znajdziemy serie Ceramic, Classic, Radio Controlled, Automatic, Solar i Titanium. Choć każda z nich wyróżnia się nieco odmiennym podejściem do wzornictwa, to wszystkie modele cechują się prostą formą. 

Kształt zegarków został poprowadzony prostymi liniami, wyznaczającymi ramę dla eleganckiego designu tarcz. Ich kolory skoncentrowane są wokół stonowanych barw, których dopełniają ciepłe odcienie złota, czerwieni, czy szmaragdu. Niezwykły efekt tworzy specjalna obróbka powierzchni, zwana szlifem słonecznym. Odbijające się na cyferblacie refleksy światła, przywodzą na myśl zorza polarne. W innych czasomierzach zauważymy ułożone na tarczach cyrkonie lub kryształki Swarovskiego – pełnią one zarówno funkcję indeksów, jak i stanowią biżuteryjny dodatek.


Tarcza z masy perłowej w damskich zegarkach Bering

Na uwagę zasługują tarcze, które wykonano z masy perłowej. Mieniąca się różnymi barwami powierzchnia, zachwyca swoim nietuzinkowym wyglądem. Całości wyglądu modeli dopełniają  gładkie skórzane paski lub eleganckie, mediolańskie bransolety. Oba z nich wykonane są z najwyższej jakości materiałów, gwarantując bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku oraz jego wygodne użytkowanie. Lekkie tworzywo sprawia, że nawet po całym dniu noszenie czasomierza, nie będziemy odczuwać zmęczenia.


Damski zegarek Bering idealny na każdą okazję

Damskie zegarki Bering staną się niezwykle atrakcyjnym i eleganckim dopełnieniem każdego stroju. Minimalistyczne wzornictwo przy dbałości o każdy szczegół sprawia, że modele będą dobrze prezentować się w towarzystwie wieczorowej sukni lub formalnego dress codu. Z powodzeniem mogą pełnić funkcje biżuteryjnego dodatku w casualowych lookach. Z pewnością zaakceptują nasz dobry styl oraz pozwolą wyróżnić się z tłumu.