Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Damskie

20wyniki

Damskie zegarki Orient

Zegarki damskie Orient to ikona zegarmistrzowskiego kunsztu i powrót do czasów, gdy czasomierze były dostępne tylko dla wybranych. Wszystko za sprawą dbałości o detale, która widoczna jest przede wszystkim w wysokiej jakości, prestiżowych mechanizmach automatycznych. Wychodzące wprost z rąk inżynierów Orient serca zegarków chętnie prezentowane są szerszej publice w efektownych zegarkach typu skeleton i semi-skeleton.

FILTRY0

Zegarki damskie Orient od japońskiej manufaktury

W świecie bardzo popularnych, najczęściej stosowanych, mechanizmów kwarcowych, zegarki damskie Orient zasługują na szczególne wyróżnienie. Japońska manufaktura od początku istnienia stawia na najwyższą jakość i pozwala klientom samodzielnie decydować o sercu zegarka, który noszą. Właśnie dlatego w szerokiej ofercie znajdziemy wszystkie typy mechanizmów - od tych najbardziej tradycyjnych po zaawansowane technologicznie czasomierze zasilane energią słoneczną.


Panie oczarowane niepowtarzalną estetyką damskich zegarków Orient najchętniej sięgają po klasyczne modele wyposażone w mechanizm z automatycznym naciągiem. Są to zegarki, które nakręcane są przez ruchy ręki wykonywane podczas codziennego noszenia. Stanowią pomost pomiędzy pierwszymi czasomierzami nakręcanymi ręcznie, a mechanizmami działającymi dzięki energii pochodzącej z baterii. Co ważne, zdjęcie zegarka nie powoduje jego zatrzymania, ponieważ inżynierowie Orient doskonale zdający sobie sprawę z realiów użytkowania czasomierza zadbali o rezerwę chodu. W większości przypadków sięga ona nie mniej niż 40 godzin, co pozwala swobodnie odłożyć zegarek na półkę bez uszczerbku na jakości pomiaru czasu.

 


Nikomu nie trzeba tłumaczyć, że automatyczne mechanizmy zamieszczone w damskich zegarkach Orient są oznaką prestiżu i znajomości kluczowych faktów z wieloletniej historii branży zegarmistrzowskiej. Dziś tradycyjne, wręcz manufakturowe zegarmistrzostwo przeżywa renesans, a modele charakteryzujące się kunsztem wykonania postrzegane są jako absolutnie wyjątkowe. W połączeniu z doskonałą ochroną przez zarysowaniami zapewnianą przez szkło szafirowe tworzą zestaw idealny. Zegarki damskie Orient towarzyszą paniom przez wiele lat, ciesząc świetnym wyglądem i niezmiennie precyzyjnym pomiarem czasu podczas najważniejszych wydarzeń w trakcie życia.
Klasyczne piękno zegarków damskich Orient

Jako jedna z nielicznych marek mających w ofercie zegarki damskie, Orient prezentuje modele open heart dla pań. Są to zegarki z odkrytym lub częściowo odkrytym mechanizmem, który możemy obserwować przez subtelne przeszklenie. Pokazanie pracy czasomierza ukazuje precyzję i dotyka sedna sensu pracy zespołu znakomitych zegarmistrzów. Efektownie się prezentuje, hipnotyzuje i zachwyca. Widoczne, bardzo małe zębatki na nowo odkrywają przed nami sens stwierdzenia „pracuje jak w zegarku”. Wprowadzają do designu czasomierza nutkę tajemniczości i pozwalają wpatrywać się w tarczę bez końca.

 


Jak na eleganckie, klasyczne czasomierze przystało, zegarki damskie Orient utrzymane są w stonowanej kolorystyce. W designie królują odcienie brązu, granatu oraz srebra uzupełniane głęboką czernią. W niektórych modelach spotkamy się z elementami w kolorze różowego złota bądź postarzanego złota, co jest ciekawym zabiegiem estetycznym, który doskonale komponuje się ze skórzanymi paskami z wzorem skóry wężowej.


Panie uznające zegarek za alternatywę dla codziennej biżuterii ucieszą cyrkonie umieszczone na niektórych tarczach bądź kopertach. Lekki połysk oraz jubilerski szyk przez nie prezentowany ożywia kompozycję i wprowadza do stylizacji zadziorny błysk. Zegarki dla kobiet od Orient nie mają sobie równych wśród klasycznych modeli, w których pierwsze skrzypce odgrywa nie tylko przepiękny design, ale i wnętrze czasomierza, które od zawsze jest wyznacznikiem jakości wychodzącego z rąk zegarmistrza produktu.


Zegarki damskie Orient są obiektem pożądania zdecydowanych, pewnych siebie kobiet sukcesu, które w codziennym życiu stawiają na wyjątkowe dodatki wyróżniające się kunsztem wykonania. A Ty, który model wybrałaś dla siebie?