Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Revival

5wyniki

 Zegarki Orient Revival

Zegarki Orient Revival zostały stworzone z myślą o mężczyznach cieniących sobie klasykę, opierającą się na trendach panujących w latach 70-tych XX wieku. Sportowy i zarazem oldschoolowy charakter zegarków Orient Revival określa wygląd zewnętrzny, który nawiązuje do nurkowych zegarków typu supercompressor. Charakterystyczną cechą zegarków typu supercompressor są dwie koronki umieszczone po jednej stronie koperty. Jedna z nich służy do ustawiania czasu, a druga do ustawiania skali minutowej, znajdującej się na wewnętrznym obracanym pierścieniu.

FILTRY0

Zegarki Orient Revival  – niezawodność i prestiż 

 
Wodoszczelność w zegarkach Orient Revival zapewnia specjalny system uszczelek, a także zakręcana koronka. Wartość, jaką udało się uzyskać dzięki tym technologiom wynosi 200M, co czyni modele z kolekcji Revival prawdziwymi zegarkami nurkowymi. Zegarki Orient Revival zostały wyposażone w wysokiej jakości mechanizmy automatyczne produkowane przez firmę Orient, co oznacza, że są mechanizmami in-house. Znakomita relacja ceny i jakości wykonania sprawia, że zegarki Orient Revival cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. 
 

Zegarek Orient Revival World Map

Zegarek Orient – japońska precyzja i kultowy design 

Zegarek Orient RA-AA0D03E1HB KING DIVER 70th Anniversary Limited Edition

Zegarki Orient Revival to jedna z najpopularniejszych linii w ofercie tego japońskiego producenta. Wpływ na popularność zegarków Orient Revival ma wysoka jakość wykonania i ich ponadczasowy wygląd. Jednym z ciekawszych modeli w kolekcji jest zegarek Orient King Diver 70th Anniversary Limited Edition. Zegarek ten powstał, by uczcić 70-tą rocznicę powstania marki. To, co przykuwa uwagę, to spora – 44-milimetrowa koperta typu supercompressor, mieszcząca piękną tarczę w czterech dostępnych kolorach, zaprojektowaną zgodnie z trendami panującymi w latach 70-tych XX wieku. Poza podstawową funkcją odmierzania czasu, zegarek posiada również wewnętrzny pierścień ustawiany za pomocą jednej z koronek i służący do określenia czasu, który pozostał do wynurzenia na powierzchnię wody. Zegarek męski Orient King Diver 70th Anniversary Limited Edition jest zasilany za pomocą wysokiej klasy mechanizmu automatycznego Orient F6922, posiadającego 22 kamienie łożyskujące i ponad 40-godzinną rezerwę chodu. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Orient dostępną w naszej ofercie!