Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Męskie na bransolecie

95wyniki

Zegarki Orient Męskie na bransolecie

Zegarki męskie Orient na bransolecie zawdzięczają swą popularność połączeniu wysokiej jakości wykonania z relatywnie niewysoką ceną, którą przyjdzie nam zapłacić za czasomierz tej marki.Orient jest jednym z największych producentów zegarków na świecie, a jego ponad stuletnia historia tworzenia zegarków jest gwarantem otrzymania produktu najwyższej jakości. 

FILTRY0

Zegarki męskie Orient na bransolecie – znakomita jakość prosto z Japonii


Zegarki męskie Orient na bransolecie mają ponadczasowy, niepowtarzalny styl, który jest połączeniem zegarka codziennego z elegancją. Jednym z przykładów uniwersalnego czasomierza jest zegarek męski Orient Kamasu. Zegarek posiada obracany bezel i wodoszczelność wynoszącą 200M, dlatego świetnie spełni rolę zegarka nurkowego, a jego stosunkowo niewysoka koperta sprawi, że bez problemu zegarek schowa się pod mankietem koszuli. Dodatkowo indeksy oraz wskazówki zostały wypełnione masą luminescencyjną znakomitej jakości, która pozwoli na odczyt godziny przez długi czas w całkowitej ciemności.

Zegarek Orient Kamasu RA-AA0003R19B

Orient – zegarek z japońskim sercem

Zegarek Orient RA-AR0003L10B Contemporary Mechanical Automatic

Zegarki Orient męskie na bransolecie wyposażone są w in-housowe mechanizmy, słynące z bardzo dobrej dokładności i znakomitej wytrzymałości. W zależności od preferencji klienta, producent przygotował dwa rodzaje mechanizmów. Pierwszym z nich jest mechanizm kwarcowy, który charakteryzuje wysoka odporność na wstrząsy, wynikające z intensywnego użytkowania, oraz bardzo dobra dokładność chodu. Część zegarków o bardziej sportowym charakterze posiada funkcję chronografu, pozwalającą odliczać czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Mechanizmy automatyczne Orient to już prawdziwa legenda. Dzięki znakomitej precyzji i dobremu smarowaniu w fabryce, werki zegarków tej japońskiej firmy są jednymi z najwytrzymalszych mechanizmów stosowanych w zegarkach naręcznych. Część zegarków męskich Orient na bransolecie posiada specjalny otwór w tarczy – Open Heart – przez który możemy obserwować pracę balansu wraz z wychwytem. Kupując zegarek męski Orient na bransolecie otrzymujesz nie tylko zegarek o ponadczasowym wyglądzie, lecz także świetny mechanizm, gwarantujący znakomitą pracę przez wiele lat.

Zobacz całą kolekcję zegarków Orient dostępną w naszej ofercie!